Joyner Lucas a Logic Squash Beef, přidejte se k nové písni, video ISIS: Poslouchejte

Hovězí maso mezi Joynerem Lucasem a Logicem je oficiálně u konce. Ti dva oznámili tolik prostřednictvím „ISIS“, nové písně a videa, které obsahuje oba rappery, kteří se chlubí svým technickým kouzlem rapu.

Ve videu k písni, která, jak bylo slíbeno, padla ve čtvrtek odpoledne (23. května), jsou Joyner Lucas a Logic vyzdobeni ve výbavě americké armády, když plivali v poušti s četou vojáků. Hodí se pro trať, která zní jako válčení.je mudrc gemini muslim

„Unést niggu jako ISIS (Woah) / Změnit celý svět na krizi (Woah) / Procházet se po městě ledovým trsátkem / Byl jsem paranoidní, obvykle se mi to nelíbí (Boop! Boop!) / Ain ' t tellin ' jak šílený bych mohl být, uh (Woo!) / Porazit policii paličkou (Boop!) / A celý můj život jsem byl bez života / Teď už létám, jsem muthafuckin letové riziko, “plivne Joyner na trať.Bobby Tarantino také vyloží několik tvrdých tyčí. „Já a Joyner potřebujeme pár pohřebních vozů (Woo!) / Dvojnásobné zabití, zabijte rytmus a verše / Everybody livin ' na povrchu / Ale přišli jsme z podzemí, jo, zasloužíme si to, “vyplivne Logika.

Hovězí maso mezi Joynerem a Logicem se veřejně vynořilo poté, co Joyner před dvěma lety prodal Logic jeho remix „Mask Off“ od Future. Zatímco J oyner měl o tom prvním spoustu nepříjemných věcí XXL Nováček, vypadá to, že všechno je teď dobré.„ISIS“ se má objevit na Joyner Lucas připravovaný ADHD album.

Podívejte se níže na „ISIS“.

kdy eminem vydává své nové album

Přečtěte si 10 divokých příběhů, které se odehrály během hip-hopových turné