Joyner Lucas konfrontuje rasové vztahy ve videu Nejsem rasista

Joyner Lucas je známý tím, že svými jedinečnými videi a inovativními písněmi rozvíjí nepříjemné rozhovory a jeho nejnovější vizuál se nijak neliší. Rapper z Worcesteru v Massachusetts představil své nové video k písni „Nejsem rasista“, kde předvádí vášnivou debatu o rasových vztazích mezi bělochem a černochem.

Bílý muž začíná rozhovor - vše Joynerovým hlasem - vyjádřením svých stížností vůči komunitě černochů a sportovním kloboukem „Make America Great Again“, který podporuje prezidentský slogan Donalda Trumpa. Jak pokračuje v kázání, že není rasista, křičí na své frustrace, které zahrnují placení daní směřujících k vládním programům podporujícím menšiny, Eminemův BET freestyle proti Trumpovi, výsadu White a další.nové písně 2016 r & b

„Nejsem rasista, jen jsem se připravil na tento typ války,“ rýmuje se běloch. „Slyšel jsem Eminemův rap na udílení cen, s kým bojuje protože? / Všichni si toho zkurvysyna mohou také vzít, už není bílý / Je to, jako byste chtěli být tak slavní, uděláte cokoli pro pozornost a malou platbu / Nemůžu vás nikam vzít bez lidé pointin ' prsty / kalhoty visí z prdele, nemáš žádný domácí trénink. 'Druhý verš předává rozhovor černoši, který vysílá bělocha za jeho slova proti komunitě černochů a sestřeluje každý bod, který byl vytvořen. Řeší policejní brutalitu, kulturní přivlastňování, používání slova n a další.

'Chceš zkopírovat náš slang a všechno, co víme / Tryna ukradne černou kulturu a pak si ji uděláš za svoji, kdoví,' rapuje Černoch. „Do prdele, jsem vyčerpaný, nemůžu ani řídit bez policistů, zkusím začít hovno / už mě unavují systematické rasistické kecy / Vše, co děláš, je falešné hovno, to je hovno, s nímž jsem klamal.nejlepší hip hopové cvičební skladby 2015

Na konci videa běloch sundá klobouk a obejme mír mezi oběma. Zatímco nálada baviče „Winter Blues“ má povzbudit optimismus a pozitivitu ohledně rasového napětí, mnoho fanoušků a uživatelů Twitteru pociťovalo rozdíl v tom, že konec je pro dnešní společnost nereálný.

„Byli jsme všichni lidé, dokud nás nerozpojila rasa, nerozdělí nás náboženství, nerozdělí nás politika a bohatství nás klasifikuje,“ zní video na konci.

Sledujte Joyner Lucas výkonné video pro „Nejsem rasista“ níže.lyžařská maska ​​album propad boha stokeley

Zobrazit nová hudební vydání pro listopad 2017