Joyner Lucas upoutá transparentností a emoční hloubkou na albu „508-507-2209“

Atlantik

První dojmy projdou v každé situaci dlouhou cestou a dávají představu o tom, z čeho je člověk, místo nebo věc vytvořena a co od nich lze očekávat v budoucích interakcích. V hip-hopu jim debutové album rapperů dává šanci prokázat svou hodnotu a položit základy pro základ, který má kořeny v kvalitě a podstatě, což jsou dva rysy, které jsou přítomny v jakémkoli díle, které je třeba obdivovat. Nováček Joyner Lucas je toho chápání, protože rodák z Massachusetts svým debutovým albem uvádí dlouhého hráče, který má zlatou váhu. 508-507-2209.Projekt slouží jako úvod do seznámení s mužem v pozadí hudby a poskytuje transparentní pohled do jeho kostkované minulosti. Debut signatáře Atlantic Records začíná bouřlivým číslem „Ultrazvuk“, díky němuž předvádí řadu toků přes padající xylofony a těžké bubny, s laskavým svolením producenta Decap. „Co to sakra myslíš? To není povoleno / Lepší uklidnit / / Protože všichni vaši noví niggas se právě zředili / vidím skrz tebe jako muthafuckin & ultrazvuk, “štěkne Lucas a při výkopu protahuje své rýmové schopnosti 508-507-2209 na energickou notu.Ohrožuje svou nově nalezenou prosperitu ve hře „Lovely“ ve Worcesteru v Massachusetts. Je hrdý na to, že může mít v životě jednoduchý luxus, jako je hotovost na nákup herního systému a účet Netflix jeho synovi, ale rychle si všimne, že jeho životní styl není v žádném případě okouzlující. Joyner se v tomto bodě své kariéry umístila spíše jako obyčejný člověk než rapová hvězda.

Rapper dává posluchačům pohled na jeho potenciál jako vypravěče 508-507-2209 a poznamenal: „Někdo mi řekl, že světu vládnou peníze, vím, že jste slyšeli, že hovno / peníze jsou kořenem všeho zla, požehnání a vražedných sraček“ na „Keep It 100“, vynikající výběr, který sleduje cestu osamělého 100 dolarů, protože prochází rukama striptérů, drogových dealerů, duchovních, lupičů a dalších postav. Tento trend pokračuje „Ukolébavkou“, tlumenou nabídkou, v níž Joyner zkoumá vazby mezi matkou a dítětem, prostitutkou a zneužívajícím milencem, narkomanem a narkotiky, a jak mohou zdánlivě nevinné vztahy zakysat nebo změnit směr horší.Kromě živých skladeb „FYM“, které se účastní hostování Mystikala, a Stefflon Don-asistovaného ohřívače „Look What You Made Me Do“, debut Joyner Lucas obsahuje spoustu oduševnělých okamžiků, na nichž jsou některé z dochází k nejslavnostnějším okamžikům alba. „Jen proto, že“ najde Joyner stránku z Playbooku OutKast, ochutná klasický duo „Jazzy Belle“ z roku 1996, na kterém si stěžuje na nedostatek vášně ve vztahu, zatímco Snoh ​​Aalegra předvádí duší podnětné představení na bluesovém „Way to Go“, jak Joyner vzpomíná na provedené chyby.

Největší silné stránky Joynera Lucase umění je jeho zranitelnost a poctivost, která nejjasněji prosvítá otevřeným dopisem „Navždy“, který podrobně popisuje hořké city, které měl ke své nenarozené dceři před jejím narozením, a odčinil tyto myšlenky, zatímco žádal o její odpuštění. „Vím, že nerozumíš mým slovům, ale nakonec to uděláš / A až zestárneš, doufám, že to nebudeš držet proti mně,“ rýmuje se a připouští, že požaduje, aby jeho dcera byla přerušena v tom, co je jedním z transparentnější momenty 508-507-2209 .

Na druhé straně se dotýká svých nezdravých sexuálních tendencí skladbou „Doslova“, konceptuálním zvýrazněním, které zachycuje Joynera, jak se pokouší uvažovat svým vlastním penisem. Píseň je klamně brilantní. Joyner také podává další střízlivou skladbu ve filmu „Sorry“ od Crateze, který analyzuje sebevraždu z pohledu oběti a jejích blízkých a je nabitý projevem emocí, který je zcela hmatatelný i mimo hudbu.Na konci emocionální horské dráhy, která je 508-507-2209 „Joyner Lucas přináší album do kruhu„ One Lonely Night “, který posluchače vítá klávesami klasického klavíru, a Lucas zpívá„ What you gon “ udělejte, když se klub zavře / A alkohol se vyčerpá a vy sami, sami / Jaká osamělá noc / Jedna osamělá noc, „výjimečná stopa.

Jeho první výlet od mixu z roku 2015, Podél Joynera , 508-507-2209 staví na buzzu, který projekt sbíral, a účinně razí Joyner Lucas jako jeden z více promyšlených a mozkových talentů, které se objevily pozdě. Směs chvástání, příběhů, koncepčních rizik a emocionální hloubky, 508-507-2209 je silným důvodem pro to, že je jedním z nejlepších velkých debutových debutů letošního roku, a nastavuje laťku vysoko, jak očekáváme, co má Joyner Lucas připraveno na další kolo.

Viz 33 rapperů s tetováním na krku