Projekt Joyner Lucas „ADHD“ je na cestě

Pro Joyner Lucas to byl zatím bláznivý rok. Poté, co spustil miliony s jeho míchajícím videem Nejsem rasista, a naskočil na Eminemovo Kamikadze album k písni „Lucky You“, Lucas se neustále propracovával na špici rapového potravinového řetězce. Nyní připravuje svět na to, co si připravil pro svůj očekávaný projekt, ADHD, pokračování jeho úsilí v roce 2017, 508-507-2209 .

nejlepší producenti rapů všech dob

Joyner Lucas odhalil název a obálku projektu v rozsáhlém příspěvku na Instagramu, kde popisuje svůj těžký boj s duševní poruchou ve škole. Lucky You rapper odhaluje, že se cítil jako vězeň na střední a střední škole kvůli způsobu, jakým s ním jeho správci zacházeli.Nikdy jsem neměl pocit, že by mi něco nebylo v pořádku, kromě toho, že jsem byl prostě jiný a nepochopený, napsal Lucas do titulku svého příspěvku. Každá škola, do které jsem šel, obdržela IEP (což je speciální složka se všemi mými informacemi o „ADHD“), aby mohli proces opakovat znovu a znovu. V zásadě to nebylo nic jiného, ​​než mít na tričku nálepku s nápisem chovanec. Posuzovali mě další studenti a dokonce i učitelé. Mluvili se mnou, jako bych byl hloupý a méně inteligentní než kdokoli jiný.Rapper se také otevírá ohledně obtěžování, které snášel, což ho vedlo k jednání ve škole. Odhaluje, že jediným typem terapie, kterou měl v životě, aby zvládl emoční stres toho všeho, bylo dělat hudbu.

nejlepší taneční hip hopové písně 2016

Tento projekt je moje velká FUCK YOU pro kohokoli a každého, kdo si nikdy nemyslel, že se nedostanu tak daleko, pokračuje Lucas. MŮJ VELKÝ VÁS každému, kdo mi kdy stál v cestě. MŮJ VELKÝ VÁS Kdokoli, kdo se na mě na cestě nahoru vysral. To se týká rodiny, přátel, nepřátel, bývalých dívek, učitelů, ředitelů, policie, soudců nebo kohokoli, kdo mi řekl, že se sem nedostanu. Dítě s ADHD to dokázalo.Obal je jednoduchý headshot zobrazující Joyner Lucas obličej a současně ukazuje, jak si ruce zakrývají tvář, což není nic jiného než umělecké dílo. Když už mluvíme o vizuálním umění, Lucas nedávno skočil před kameru s Eminemem za jejich apokalyptické dobrodružství ve videu pro Lucky You.

ADHD zatím nemá žádné datum vydání. Joyner Lucas však odhalil, že jeho nový singl a video klesnou 17. října. Podívejte se na jeho dlouhý příspěvek na Instagramu a obal na ADHD níže.- Tony Centeno

Drake Soulja, chlapče, zvládli jsme to

Atlantic RecordsZde je konečný průvodce rappery se zkratkami v jejich jménu