Jetsonmade Crafts the Beats pro 2020 Cyperské třídy prváka

Jetsonmade
Producent z Jižní Karolíny hovoří o tom, že bude hudebním kurátorem pro rok 2020 XXL Třída prváka.
Slova: Jak bylo řečeno Georgette Cline
Poznámka editora: Tento příběh se původně objevil ve vydání časopisu XXL Magazine na podzim 2020, brzy na stáncích.

Byl jsem ve vytržení [být součástí XXL Nováček zkušenost] jen proto, že jsem každý rok sledoval Freestyles prváka. To je těžké. A vím, kolik mladých lidí tím finna inspiruji. Každý rok je vždycky šílený, protože vždycky je tu velká debata. Jedná se o jednu z největších debat v hip-hopu každý rok bez ohledu na to, co se děje. Nezajímá mě, co se děje ve světě. Vždy to bude debata o tom, kdo by měl být na obálce, kdo tam neměl být. Je to tedy jeden z těch velkých základních kousků v mém životě.Hodím se, protože nemám pocit, že jsem součástí třídy, mám pocit, že jsem na stejné straně jako XXL . Jsem jen hudební verze XXL protože pokud věnujete pozornost mé kariéře a tomu, jak vždy přivádím lidi, na tom stojím. Totéž XXL jsou tryna tlačit vpřed je totéž, co reprezentuji. Takže do sebe zapadám dokonale, protože chceme dělat totéž: předpovídat další superhvězdy v hudbě.Chtěl jsem přijít úplně jinak [s rytmy, které jsem produkoval pro cyfery]. Mnohokrát lidé slyší mé rytmy a jsou takoví, šťastní a veselí a podobné věci. Chtěl jsem přijít, abyste mohli opravdu slyšet rap [umělců]. Nechci, aby to bylo o Jetsonových rytmech. Chtěl jsem, aby to znělo jako skutečná píseň, která opravdu mluví s lidmi. Protože právě teď ve světě, my ne v tom. Teď to tak není. Je to o umělcích a o tom, co mají říct.

NLE Choppa, člověče, nechal to zašít pro mladý, roztočený dav. Když to sestoupilo na tu energii, byl na vrcholu své pozice. Chika, ona je jiná. Je ve svém vlastním pruhu. A mám pocit, že vždycky miluji XXL za to, protože v hip-hopu se vždy děje jedna osoba, která má vlastní věci, na které mohou lidé zapomenout, protože, víte, máme sociální média a podobné věci. [Lil Tjay], člověče, všichni říkají bratr jako moje dvojče nebo tak něco. Přesto tvrdý. Dělá to pro mladý dav. Představuje, že jde proti srsti, cítíš mě?Rod Wave tvrdě. Přináší skutečnou oduševnělou hudbu. Je jedním z umělců, se kterými se můžete hudebně spojit, který vám dává něco osobního a skutečného. Tito umělci mají tendenci ve hře zůstat dlouho. [Mulatto], ona rapperka, z níž jsem nejvíc nadšený. Vidím, že Mulatto má před sebou mnohem více let růstu. Líbí se mi [Fivio Foreign] a jeho lup. Nemusí dělat příliš mnoho zvláštnosti. Mám pocit, že i on, průkopník toho nového newyorského zvuku. Odpočívej v pokoji, Pop Smoke. Bylo to, jako by to dva chlapci opravdu propagovali. Mám pocit, že [Fivio] nyní převezme volant a udělá svou věc.

[24kGoldn] tvrdý. Odlišný. To je rapper, kterého si vyberete, to je ta pravá divoká karta. Mám pocit, že bude velký. Calboy jeden z mála lidí, se kterými osobně opravdu houpám. Takže se automaticky spojím s jeho hudbou. Než jsem ho znal, byl jsem fanouškem. Přináší vám tu duši ze Středozápadu. [Baby Keem], prostě tvrdý. Opravdu o něm příliš nevím, ale jsem jen fanouškem jeho hudby, aniž bych o něm vůbec něco věděl. Když XXL řekl mi, že tam byl, to bylo poprvé, co jsem šel a podíval se na jeho Instagram. Jako, ukaž mi, jak vypadá. Předtím jsem jen fanouškem jeho hudby.

[Polo G], tvrdý, smolař. Skutečný rap. Jistě houpám s Polo G. Rád pracuji s [Lil] Keedem. Byl pravděpodobně jedním z prvních umělců z Atlanty, se kterým jsem se opravdu oťukal a udělal nějakou dobrou hudbu. [Jack Harlow], můj bílý bratře. To je můj kluk. Nejsem zaujatý. Cítím se jako Jack, ten z partie pro jistotu. Musí toho dokázat hodně. Uvidíte, co teď prožíváme s Black Lives Matter. Takže v hip-hopové hře toho má hodně co dokázat, jsou to převážně černoši. Musí toho tedy dokázat hodně, ale udělá to.v jakém roce vyšla píseň laffy taffy

Lidé budou mít o této třídě hodně co říct, protože právě teď je svět velmi umíněný. Stejně jako řekli, co řekli o třídě 2016. A podívej, každý z nich je hlavní umělec, dostaneš to, co říkám? Bude to debata o každém umělci, ale mám pocit, že je to dokonalá třída, protože představuje místo, kde jsme právě teď.

Podívejte se na více z vydání časopisu XXL na podzim 2020, včetně našich rozhovorů třídy XXL pro prváky 2020 s NLE Choppa, Polo G, Chika, Baby Keem, Mulat Jack Harlow, Rod Wave Jamal Murray hlídá Lil Tjay, Calboy, Fivio Foreign, Lil Keed a 24kGoldn a rozhovor o hip-hopových feťácích s Denverem Nuggetem.

XXL

Podívejte se na rok 2020 XXL Třída prváka