Jeremih hospitalizován na JIP kvůli koronaviru

AKTUALIZACE (21. listopadu)

Stav Jeremih se údajně zlepšil. Podle a TMZ Podle zprávy zveřejněné v sobotu (21. listopadu) byl zpěvák propuštěn z JIP, ale zůstává v nemocnici, kde se bude nadále zotavovat.AKTUALIZACE (20. listopadu):Ve zprávě od Odrůda ve čtvrtek (19. listopadu) agent Jeremih potvrdil, že zpěvák je stále na JIP a v „kritickém stavu“.

„J byl právě stažen z ventilátoru, řekl jeho zástupce zásuvce. Stále je na JIP v kritickém stavu. Udržujte ho prosím ve svých modlitbách.pokorný mlýn vyhrává a ztrácí torrent

AKTUALIZACE (16. listopadu):

V pondělí (16. listopadu) zavolal člen Jeremihova týmu The Kenny Burns Show na Atlanty V103 nabídnout aktuální informace o stavu zpěváka.

'Je stále nemocný,' řekl Adam Smith, člen Jeremihova manažerského týmu. „Je stále v nemocnici. S COVIDem jsou to komplikace a on ještě není ve tmě. Jakýkoli pokrok je lepší než žádný pokrok. Je stabilní, ale stále má před sebou cestu. Nejsme ve tmě, ale Bůh je světlo.Smith dodal: „Právě teď je na JIP, ale máme na něm ty nejlepší z nejlepších.

ORIGINÁLNÍ PŘÍBĚH:

Jeremih je údajně v chicagské nemocnici a ve vážném stavu poté, co mu byla nedávno diagnostikována koronavirus.

V sobotu (14. listopadu) se začaly šířit spekulace o Jeremihově zdraví poté, co producent Hitmaka prostřednictvím Instagramu informoval veřejnost, že by se měli za zpěváka modlit. Jeremih se následně stal populárním tématem na Twitteru, když se po jeho příspěvku z Instagramu od 50 Cent rozšířila zpráva o jeho hospitalizaci. Podle TMZ „Jeremih je na jednotce intenzivní péče a dýchá, když se jeho stav zhoršuje.

Mnoho fanoušků poprvé slyšelo o tom, že je Jeremih nemocný poté, co producent Hitmaka zveřejnil o vážné situaci na svém účtu Instagram dříve během dne. „Potřebuji, aby se každý modlil za mého bratra @jeremih, tato zpráva je zveřejněna s požehnáním jeho matek❤️,“ napsal jako titulek k fotografii Jeremih.

pokorný mlýn a dům Nicki Minaj

Později pokračoval ve získávání modliteb a přidal ke svému IG Story: „Můj dawg změnil můj život, odešel, táhni skrze modlitbu za @ Jeremih.“ Následoval: „Potřebujeme tu energii. Modlete se za mého bratra, aby se otřásl. “

Hitmaka přes Instagram

Hitmaka přes Instagram

50 Cent, který spolupracoval s Jeremih na singlu „Down on Me“ z roku 2010, také prostřednictvím sociálních médií informoval o zdraví zpěváka a vyzval fanoušky k modlitbě. 'Modlete se za mého chlapce @ jeremih, že nedělá dobře, covidské hovno je skutečné,' Fif označil fotografii dvou umělců.

Kolega z Chicaga, umělec Chance The Rapper, také požádal o modlitby jménem Jeremih prostřednictvím Twitteru. 'Prosím, pokud se na chvíli pomodlíte za mého přítele Jeremiha, je pro mě jako bratr a právě teď je nemocný,' tweetoval Chano. 'Věřím v uzdravující sílu Ježíše, takže pokud pro mě můžeš, prosím, pomodli se nad ním.'

Jeremih je dalším členem hip-hopové komunity, které COVID-19 vážně zasáhne. Několik rapperů, DJů a producentů se obávalo obávaného viru, včetně Joe Budden, Slim Thug, YNW Melly a Scarface, a oni se dokázali vzchopit. Fanoušci však truchlili nad smrtí Freda The Godsona a Poté, co podlehli viru, jděte na DJ Black N Mild .

XXL požádal Jeremihův tým o komentář.

Album j cole a kendrick lamar 2020

Tito manažeři, A&R, cestovní zástupce, video ředitel a publicista vysvětlují, jak koronavirus změnil hip-hop