Jake Paul chce bojovat s 6ix9ine, říká Tekashi „zaslouží si porazit prdel“

Jake Paul chce, aby jeho další soupeř v ringu byl 6ix9ine, ale Tekashi nevypadá, že by pro něj byl hrou.

Během otázek a odpovědí na Instagramův příběh Jakea dnes odpoledne (18. května) se někdo zeptal hvězdy YouTube, jestli chce bojovat s brooklynským rapperem. Ovlivňovač v sociálních médiích se při odpovědi neudržel a vysvětlil, proč by chtěl čelit Tekashimu.`` Chci, protože si zaslouží, aby dostal svůj zadek, a chci to udělat pro všechny lidi, které nerespektoval, ale upřímně by to bylo příliš snadné a 30sekundový souboj + by se v ten den neukázal v ringu boje, ale ano, rád bych ho vyrazil, ' Jake Paul sdílené.jakepaul přes Instagram

Krátce poté se 6ix9ine vydal na IG, aby odpověděl na Jakeovu výzvu.'Myslím, že je na steroidech jako jeho ochranka, která zemřela,' řekl Tekashi.

nejlepší hip hopová píseň roku 2008

6ix9ine přes Instagram

Jake Paul také zdvojnásobil svůj potenciální boj proti hře , žertoval ve věku rappera Comptona a zmínil se také o 32letém bojovníkovi UFC Conorovi McGregorovi.Když se ho Jake zeptal, jestli se chystá bojovat s Game, zadal: „Ne, nemám dědečka útočit jako McGregor.“

jakepaul přes Instagram

Fanoušek, který se ptá, jak se Jake Paul srovnává s The Game, pochází z Born 2 Rap rhymer tweetoval jak Jakea, tak jeho bratra Logana Paula 16. května, aby se mohli setkat mimo Staples Center v Los Angeles, aby bojovali. Zápas by byl pravděpodobně nenápadný, protože Game zmínil, že nejsou nutné ani rukavice, ani peníze.

Zda Jake žertuje a boj se skutečně stane, je nejasné. Rovněž není jisté, zda to Paulův bratr ve vévodství skutečně vyhraje s Tekashim, který před svým uvězněním a po propuštění trolloval a posmíval se mnoha rapperům - živým i zesnulým.

Naposledy, 6ix9ine zesměšňován Lil Reese, která se 15. května podílela na střelbě v Chicagu a údajně se pásla do očí kulkou .

Pokud by Jake Paul a 6ix9ine bojovali v ringu, kdo si odnáší vítězství?

Podívejte se na hovězí maso z divokého rapu, které pravděpodobně nikdy nebude vyřešeno