Jaden Smith překvapil fanoušky tím, že zavolal Tylerovi, jeho tvůrci, jeho příteli na karnevalu Camp Flog 2018 Gnaw

Jaden Smith potěšil spoustu fanoušků, když včera večer (11. listopadu) vystoupil na druhém dni Tyler The Creator 2018 Camp Flog Gnaw Carnival na Dodger Stadium v ​​LA. Také je nechal trochu zmateně, když prohlásil, že bývalý frontman Odd Future je jeho přítelem.

kevin hart čokoláda droppa trey songz

„Tyler to nechce říct, ale Tyler je můj muthafuckin“ přítel, a on byl můj muthafuckin přítel celý můj kurva život!' křičel Smith, který nedávno upustil oděvní kolekci s G-Star Raw. „Tyler, Stvořitel je můj kurva přítel! Je to pravda. “Na videu z jeho oznámení je vidět, jak se Smith na pódiu směje, zatímco se kamera přesouvá k Tylerovi, který nesouhlasně třese prstem. Zatímco dav na show fandil Smithovi, internet se začal ptát, zda Jaden troluje. Smith by svým výrokem mohl ovládat celý svět, ale nikdy nevíte.Zatímco Tyler nepotvrdil ani nevyvrátil Smithův hravý návrh, nakonec reagoval na herce rapperů. 'hahaha ty bláznivý nigga muž,' napsal Tyler o pár hodin později na tweetu.

Letošní Camp Flog Gnaw byl velkolepý, kde se představila A $ AP Rocky, Pusha-T, Tyler, Kanye West, Kid Cudi a další. Jak se dalo očekávat, byl to dope a fanouškům to dá jen očekávat další dopeingovou show na příští rok.Myslíte si, že Jaden Smith a Tyler The Creator skutečně trollování nebo randění? Sledujte, jak Jaden Smith nazývá Tylera Stvořitele svým přítelem a níže si prohlédněte některé reakce na jeho prohlášení.

Podívejte se, jak fanoušci reagují na to, jak Jaden Smith volá Tylera, Stvořitele svého přítele