Hudební video Jaden Smith Goku: Sledujte Rapper Go Super Saiyan

Jaden Smith je muž mnoha talentů. V pondělí (3. prosince) 20letý mladík zveřejnil své vlastní video pro „Goku“, které je inspirováno Dragon Ball Z , ikonické anime, které v průběhu let inspirovalo spoustu rapperů.

Na tříminutovém vizuálu, který byl natočen v tokijské čtvrti Akihabara, Jaden kontroluje své prostředí. Jak video postupuje, začíná si uvědomovat své velmoci. Během jedné scény má Jaden jasně žlutá světla, která vycházejí z jeho těla, což je jasným odkazem na Super Saiyans v DBZ . Ke konci si uvědomí, jak ovládat svou moc.Na trati produkované OmArr a Lexoskeleton Jaden odkazuje na hlavní postavu DBZ Goku, saiyanského válečníka, který je jedním z nejmocnějších v celé show. Na silně elektronické písni s uptempo rytmem předvádí Jaden svůj bez námahy.„Ballin“ Mám pocit, že jsem Goku / Ayy, moje kreditní karta neprošla / jsem Ballin Mám pocit, že jsem Goku / Goku, Ballin Cítím se jako Goku, “rapuje na refrénu.

Toto není KYSLÍK rapper poprvé vyrazil do tokijských ulic a natočil jeden ze svých vizuálů. V červnu vydal Jaden svůj vizuál filmu „Duch“, který ukazuje mladého rappera v japonských ulicích. V celém videu se Jaden dobře baví se svou posádkou a zasáhne několik tanečních pohybů.Minulý měsíc Jaden upadl The Sunset Tapes: A Cool Tape Story. Projekt s 11 skladbami zahrnoval skladby jako „A Calabasas Freestyle“, „Syre in Abbey Road“ a „Plastic“.

Podívejte se níže na nové video Jadoku Smitha „Goku“.

Podívejte se na každou hip-hopovou skladbu, která v roce 2018 trumfla na vrchol žebříčku Billboard 100