Jacquees a Dej Loaf se ponoří do nové písně

Jacquees a Dej Loaf se připojili k písni „Deeper“, nové skvělé skladbě od jejich vydání Fuck a Friend Zone Mix . Níže se můžete podívat na jejich certifikované pomalé zasekávání.

Nová píseň shledává, že Jacquees prosí umělce „Try Me“, aby posoudil jejich vztah na vyšší úroveň. Jinými slovy, chce, aby šli „hlouběji“. Přes instrumentální nástroj „Nice and Slow“, zpěvák Cash Money zpívá: „Znám některé dívky, které jsou gon“ cítit se nespokojeně / Ale jak píšu, jsem gon ' vezmi můj výstřel a nezmeškáš. “Jediným problémem pro Jacqueese je, že Dej není ve vlaku vztahů celou cestu - alespoň zatím ne. „Proč musíš být tak extra,“ zpívá během svého verše. 'Cítím i tebe, je to příliš velký tlak.' Během první poloviny Dejova verše se nezdá, že by Jacquees nikam šel, ale stále existuje naděje.Ačkoli se Dej zpočátku zdráhá, na konci filmu „Deeper“ se rozhodla „přestat běžet“ a ponořit se nejprve do románku s Jacqueesem, čímž ságu o jejich románcích uzavře.

„Deeper“ je jen jednou z několika skladeb od Deja a Jacqueese. Fuck a Friend Zone mixtape, který má vyjít o něco později dnes (10. února). Fanoušci mohou projekt streamovat tady když dnes poklesne.15 nejpodivnějších titulů alb hip-hopu