Jack Harlow říká, že neodstranil Tory Lanez z Whats Poppin (Remix), protože nemá žádný prostor pro soudce

Jack Harlow letos provedl vlny svou trojnásobnou platinovou skladbou Whats Poppin, která dorazila v lednu. Poté upustil od představení remixu DaBaby, Lil Wayne a Tory Lanez v červnu další razítkování JetsonMade Skladba Pooh Beatz a LosTheProducer jako certifikovaný hit. Šest měsíců poté, co vyšla druhá píseň, Jack nyní mluví o tom, proč se rozhodl proti odstranění Toryho z písně po údajném incidentu střelby Toronta z Megan Thee Stallion.

Během rozhovoru s ranní show Power 106 ve středu (9. prosince), ve spolupráci s hostitelem Teddy Mora a DJ Carisma, se konal 2020 XXL Freshman řekl, že nemá pravomoc posoudit, co se mezi Tory a Megan stalo během léta, protože nebyl přítomen.'Nemyslím si, že jsem Bůh,' vysvětlil Jack. „Nemám prostor nikoho soudit. Nebyl jsem tam, když se stalo to a to. Nic nevím. “Později v rozhovoru Jack řekl: „Pro mě je to hudba. A myslím si, že jako umělec musíte mít určitou integritu. “ Dodává, že každý příběh má tři strany.

Lil Wayne, který byl pod palbou po setkání s prezidentem Trumpem zpět v říjnu nebyla skladba také sundána.Jack také sdílel své myšlenky na „zrušení kultury“ a na to, jak to ovlivňuje hudební průmysl.

'Jen nenávidím mentalitu smečky,' pokračoval. „Lidé se nemohou dočkat, až řeknou, koho dále nenávidí. Jen hodně úsudku a lenosti a ... víte, lidé nejsou dokonalí, brácho. Mám pocit, že by lidé měli být schopni se vzpamatovat ze svých chyb. Jsme v rozsahu. Nemohou se dočkat, až vyklouznu, to ti řeknu. “

Zprávy o incidentu Tory Lanez a Megan Thee Stallion, při kterém Meg obvinila Tory z jejího zastřelení, se poprvé objevily online v červenci. Na základě těchto zpráv, zpěváci R&B Kehlani a JoJo odstranili rapper-crooner ze svých skladeb „Can I“ a „Comeback“.Pokud jde o Jacka, upustí od svého debutového alba, To je to, co všichni říkají , v pátek (11. prosince).

Podívejte se na Jacka Harlowa, jak mluví o tom, že Tory Lanez zůstane na svém 'Whats Poppin (Remix)' kolem značky 10: 07 níže.

Prohlédněte si 25 nejdelších hip-hopových alb v historii Billboard 200