Ja Rule tleská zpět u Eminema po „Kamikaze“ Diss

Eminem vložil do rapové hry značnou dávku konfrontace, když na své nově vydané vydal několik umělců Kamikadze album minulý pátek (31. srpna). I když si lidé bezpochyby všimli každého rappera, kterého Em pořídil, jeho slovní úder na Ja Rule, MC, s nímž bojoval před více než 15 lety, byl poněkud ztracen. Nyní Ja odpověděl na rozpravu.

Než se ale vrhneme na Jaovu odpověď, podívejme se, co Em řekl o své rapové hře Nemesis, kterou začal posilovat v důsledku sporu newyorského rappera se svým tehdy nově raženým Shadym Záznamy signee, 50 Cent.„Slyšel jsem, že mluvíš sračky, jsem příliš velký na to, abych na to reagoval / Bože chráň, zapomínám, jdi a vyskoč z okna / Někdo to lépe ochrání před dětmi / Protože když to ztratím, můžeme se přetočit na nějaké Ja Rule do prdele, 'rapuje Em Kamikadze track, 'Greatest.'

nejžhavější písně r & b 2016

Pokud si vzpomenete, Em vystřelil na Ja asi před 15 lety alespoň jednu diss track a v té době panovala obecná shoda, že Em a 50 vyhráli to hovězí maso. Ja byl ve skutečnosti osobou, která se zdála, že začala hovězí maso na konci Em, zmínit dceru Slim Shady, Hailie Jade Scott, ve své skladbě Loose Change z roku 2002.

Em, ty tvrdíš, že tvoje matka je crackhead / A Kim je známá děvka / Takže co je Hailie gon? když vyroste, Ja v té době zaklepal.V odpovědi na tweet o pádu jmen Ja Rule Em, Ja Rule odkazoval na divoký soubor textů zaměřený na Eminemovu dceru Hailey. 'Hádej, že čára Halie musí začínat udeřit domů,' napsal Ja.

Podívejte se níže na tweety s odpovědí Ja Rule. Poslouchat Kamikadze až budete hotovi.

Zde je konečný průvodce rappery se zkratkami v jejich jménukolik stojí drake lístky na koncert