J. Cole rapuje kontroverzním textem Billa Cosbyho v New Freestyle - poslouchejte

{h1}

J. Cole se chytá tepla pro svůj nejnovější freestyle, ve kterém jmenuje Billa Cosbyho a dělá pointu odkazující na 83letého bývalého herce omámeného ženami.

Ve středu (12. května) společnost Power 107's L.A. reproduktory rozhlasová show upustila od volného stylu s zakladatelem Dreamville Records rapujícím klasickou skladbu Souls of Mischief '93 'til Infinity.' Během volného stylu Cole vyplivne z kupole a nabídne bar o Billovi Cosbym, s nímž se potýkalo mnoho fanoušků hip-hopu na sociálních médiích.„Nebo koho debatují“ je lepší / Přiznejme si to, on je jeden z největších / No Bill Cosby hovno, ale pokud niggas spí, pak je do prdele / Většina niggas mi nerozumí / nedělám GRAMMY, budu v mých džunglích na pohovce / Většina niggas mi nerozumí, “říká.láska a hip hop New York epizoda 7

Bill Cosby je v současné době uvězněn a odpykává si tři až deset let za mřížemi poté, co byl shledán vinným ze tří případů prohloubeného nedůstojného útoku v roce 2018 za drogové a sexuální napadení Andrea Constand ve svém domě v roce 2014. Více než 60 žen přišlo s obviněním, že byly Zdrogovaný, sexuálně napadený nebo vynucený Cosbym od roku 1965. Vzhledem k důvodu uvěznění herce a komika fanoušci doufali, že sociální média vyjádří své zklamání v J. Colea za to, že zmínil Cosbyho a linii o sexu se ženami při spánku.

'Myslel jsem si, že volný styl J. Colea v LA Leakers je docela solidní, mimo jednu řadu Cosby, která neměla projít prvním procesem návrhu,' napsal jeden uživatel Twitteru.'J cole, víš, že linka Billa Cosbyho byla v kapse ... on to věděl.' smh ..., “napsala jiná osoba na Twitteru.

ukázkový dopis s důvodem k soudní shovívavosti

Coleův nejnovější freestyle přichází několik dní před vydáním jeho dalšího studiového alba, Mimo sezónu . LP by mělo vyjít v pátek (14. května). Mimo sezónu pravděpodobně pomůže uvést vysoce očekávané J. Cole Pád album, které začal škádlit v roce 2018.

Podívejte se na další komentáře fanoušků k baru J. Cosea Billa Cosbyho a poslechněte si freestyle níže.Toto jsou nejlepší alter ega v moderním rapu

kdy klesne nové album wiz khalifa