J. Cole se připojuje k demonstrantům v rodném městě Severní Karolíny

J. Cole je muž z lidu.

V sobotu (30. května) se rodák ze Severní Karolíny připojil k demonstrantům ve svém rodném městě Fayetteville v Severní Karolíně, aby protestovali proti policejnímu násilí, v návaznosti na smrt George Floyda v Minneapolis, Minnesota, 25. května. Cole spolu s kolegou z Fayetteville a hráč NBA Dennis Smith byli spatřeni mezi lidmi. Cole údajně odmítl fotit a dělat rozhovory, aby to neodvádělo pozornost od okamžiku. Jeho přítomnost však rozhodně byla cítit.„J. Cole se připojil k protestu v centru Fayetteville v Severní Karolíně. Takže si pamatujte všechny rappery, kteří tu byli a darovali a podporovali, když je čas na nákup alb, “poznamenala jedna osoba na Twitteru poté, co ho viděla v účasti.„Z tohoto důvodu bude J Cole vždy mým oblíbeným umělcem. Vždy byl tak hlasitý ohledně systematického útlaku a rasismu a dnes je na protestech. KINGU, “zveřejnila další osoba.

Není to poprvé, co Cole pochodoval pro hlavní příčinu. V roce 2014 pochodoval s protestujícími v New Yorku za zabití Erica Garnera. V následujícím roce byl spatřen na Justiční nebo Else Rally ve Washingtonu, kterou uspořádal čestný ministr Louis Farrakhan k 20. výročí pochodu Million Man March.Další hip-hip umělci vyšli podporovat věc na různých shromážděních po celé zemi, včetně Lil Yachty, Lil Tjay, Machine Gun Kelly a dalších. Nick Cannon přistál v Minneapolisu v Minnesotě, pohled na Floydovo zabití, aby stál a protestoval s lidmi.

Podívejte se níže na fotografie J. Coleho mobbingu s lidmi v jeho rodném městě.

Podívejte se na 25 z nejlepších ilustrovaných hip-hopových alb a obalů mixů všech dob25 z nejlepších ilustrovaných obalů alb a mixů všech dob