J. Cole má skrytý verš o nové písni Logic AfricAryaN

Když jste textařem tak obratným jako Logic, je jen přirozené, že fanoušci ve dnech a týdnech po vydání vašeho nového alba odhalí řadu drahokamů. Největší překvapení na jeho nové LP však Všichni , nemá nic společného s marylandským rapperem. Abyste se k tomu dostali, musíte si prohlédnout poslední skladbu alba „AfricAryaN“, kde najdete skrytý verš od J. Colea.

Chcete-li se dostat na Coleův verš, který není uveden, musíte projít labyrintem písně. „AfricAryaN“, píseň, ve které Logic hovoří o složitosti svého biracialistického dědictví, se věnuje něco málo přes 12 minut a obsahuje pět veršů od něj, háček a poté parodii od astrofyzika Neila DeGrasse Tysona (pamatujte na jeho souboj s BoB na Zemi ?). Zde vstupuje do hry Coleův verš.Co se týče verše, Cole zdánlivě podporuje Logiku během toho, co se zdá být krizí identity. Pro ty z vás, kteří nevěděli, je Cole také biracial, což z něj dělá dobrého člověka, s nímž si můžete promluvit o tom, co všechno přichází se smíšenou rasou.Na trati Cole rapuje: „Niggo, moje rada, šukej do černo-bílých sraček / Buď kým jsi, identifikuj se jako hvězda / Nikdo ti neřekne, že jsi to / Je to něco, co prostě víš / Svět je kradení tvé záře / Tvoje máma dělala, co mohla / Její život byl na míle dobrý
Váš otec padl do pasti / Dali vám, když jste černí / Setkali se, když byli na dně / A proto jste výsledkem toho. “

Všichni , který kromě Colea zahrnuje hostující vystoupení od Killer Mike, Black Thought, Chuck D, právě streamuje. Můžete to také zkopírovat iTunes .Podívejte se níže na 'AfricAryaN'.

Zde jsou hip-hopové hudební festivaly 2017, které musíte vidět