J. Cole sesílá nové album mimo sezónu - poslouchejte

Je to více než 1 000 dní bez sólového projektu J. Colea, ale nyní se rapper v Severní Karolíně vrací se svým novým albem, Mimo sezónu .

ok, tahle píseň mi tady připomíná moji bývalou

V pátek (14. května) představil Cole svou první sólovou nabídku od roku 2018 KÓD album. Hlavní honcho Dreamville Records přichází s 12 písněmi, včetně dříve vydaných 'Mezihra.' Po produkční stránce Cole klepá na Timbaland, Boi-1da, DJ Dahi, Jake One a další. LP má uncredited rysy od Lil Baby, 21 Savage a Morray v písni 'My Life', kde zjistí, že Morray zpívá ukázky rýmů Pharoahe Monch z skladby 2002 The Life s Styles P.Cole 4. května oficiálně oznámil, že LP upustí oznámením sdíleným s Instagramem a Twitterem. „Moje nové album The Off-Season k dispozici 5/14. Jen vězte, že to byla léta, “napsal v titulku ke svému uměleckému dílu alba, které stojí vedle zaníceného basketbalového koše.Ohnivý kurt Cole, který stojí poblíž, lze metaforicky spojit s tématy basketbalu, které rým použil pro minulé projekty jako Rozcvička, Světla páteční noci a Příběh postranní čáry .

Nové sólové album Cole už dlouho přichází. Cole nejprve škádlil nabídku loni v prosinci a sdílel seznam s názvem „The Fall Off Era“, který zobrazoval název nového vydání následovaný It's a Boy - což znamená, že Cole možná čeká další dítě - a Pád , album, které rapper škádlil od vydání KÓD . Slovo „features“ a kompilační album labelu J. Colea, Revenge of the Dreamers 3 , byli oba přeškrtnuti.''Stále mám nějaké góly, které musím zkontrolovat, škubám ...„Podepsal příspěvek na Instagram, který měl také některé lidi spekulující, že rapová hvězda je na pokraji zavěšení mikrofonu.

Od té doby odstraněný tweet od umělce Dreamville Bas se stal virálním koncem minulého měsíce poté, co naznačil Mimo sezónu bylo by pokles za dva týdny . Cole dále vdechl život spekulacím, když o několik dní zveřejnil informace o poslechu alba.

lhh hollywood sezóna 3 epizoda 8

RealColeWorld přes InstagramNavzdory pověstem Pád měla být vydána v roce 2020 , drkotání mohlo být přerušeno COVID-19. Nicméně, bývalý 2011 XXL Nováček konečně upustil od dalšího projektu. Nejnovější vydání navazuje na album labelu ROTD3 , která vyšla v červenci 2019 a získala nominaci na cenu Grammy 2020 za nejlepší rapové album.

Poslechněte si nové album J. Colea Mimo sezónu album níže.

J. Cole Mimo sezónu Seznam skladeb alba

mac bez limitu datum propuštění

1. '95 South 'představovat Cam'on a Lil Jon
2. ‚Amari '
3. „Můj život“ s Lil Baby a Morray
4. „Vyvíjení tlaku“
5. „Punching the Clock“ s Damianem Lillardem
6. „100 mil.“
7. 'Pride Is the Devil' s Lil Baby
8. 'Let Go My Hand' představující 6lack, Bas a Diddy
9. „Interlude“
10. 'The Climb Back'
11. 'Zavřít'
12. „Hunger on Hillside“ s Basem a Jamesem Fauntleroyem

Dreamville / Roc Nation Records

Podívejte se na 25 z nejlepších ilustrovaných hip-hopových alb a obalů mixů všech dob