J. Cole dokončil smlouvu o basketbalové africké lize, vrací se domů kvůli „rodinné povinnosti“ - zpráva

J. Cole je stint jako člen Basketbalová africká liga Zdá se, že skončil.

Podle tweetu reportéra Marca J. Spearse z ESPN The Undefeated zdroj tvrdí, že Cole splnil smlouvu se sportovní ligou a míří zpět domů.Spears v pondělí ráno (26. května) sdělil, že „Zdroj potvrzuje, že rapper J. Cole z Rwanda Patriots BBC dokončil svůj smluvní závazek vůči Basketball Africa League a ze Rwandy odešel kvůli„ rodinnému závazku “; řekl zdroj. J. Cole měl ve třech hrách pět bodů, tři asistence a pět doskoků. “Předchozí zprávy to říkaly J. Cole podepsal smlouvu na hraní tří až šesti her za Rwandu Patriots a vypadá to, že jeho dohoda byla pro první.

První 2010 XXL Freshman and the Patriots hráli minulý víkend proti Union Sportive Monastirienne a prohráli se skóre 91-75.Cole první zápas byl proti Nigeria River Hoopers 16. května.

Kodak Black Out of Jail 2016

Novinky z Mimo sezónu rapperův odchod nastává dny poté, co hráč Basketball African League, Terrell Stoglin, strážce AS Salé, vyjádřil svůj nesouhlas se vstupem J. Colea do ligy.

'Pro člověka, který má tolik peněz a má další kariéru, aby sem jen přišel a průměroval, jako je jeden bod hry a přesto se nechal oslavovat, je tato hra neuctivá,' řekl Stoglin na začátku tohoto týdne ESPN. 'Je to neuctivé vůči těm, kteří za to obětovali celý svůj život.'XXL dosáhl na zástupce J. Colea, aby potvrdil svůj odchod z Basketball Africa League.

Viz 36 překvapivých faktů o J. Colovi