J. Cole oslovuje Fight With Diddy na nové písni „Let Go My Hand“ - poslouchejte

J. Cole se věnuje své nechvalně známé hádce s Diddym v písni „Let Go My Hand“, která byla uvedena na jeho novém albu, Mimo sezónu .

Cole's nové LP je čerstvá z lisů, dnes klesla (14. května). Na trati „Let Go My Hand“, kterou produkovali Cole, Frank Dukes, DJ Dahi a WU10, North Carolina MC líčí různé body své kariéry. Ke konci přináší svůj pověstný štětec s Puffem v roce 2013.Ale někdy mi nigga vytáhl kartu a pokusil se mě odhalit za podvod / A s mojí reputací v sázce jsem se škádlil, jen abych si zachoval tvář, “vyplivl Cole na trať. „Pár vyhrává, pár ztrácí / Někteří se rozpadli příliš rychle na to, aby se to dalo nazvat / Můj poslední šrot byl s Puff Daddy, kdo by si to myslel? / Koupil jsem si to album nigga v sedmé třídě a tolik jsem ho hrál / Myslel jsem, že můj oblíbený rapper byl Puff / Tehdy nevím, hovno, teď toho vím moc.Zdá se, že mezi těmito dvěma baviči dnes neztratila žádná láska. Diddy má na trati uncredited funkci, protože poskytuje outro. V roce 2013 se však objevily zprávy, že se oba dostali do boje během afterparty MTV VMA Awards pořádané Puffem v The Dream Hotel v New Yorku.

Zvěsti se lišily o tom, co způsobilo zaprášení, přičemž někteří lidé říkali, že Cole tančil příliš blízko Puffovy bývalé přítelkyně Cassie, a jiní říkali, že Cole zasáhl, když se Puff pokusil hodit drink na Kendricka Lamara poté, co byl rozhněván nad K- Dotova linie „King of New York“ na kontroverzní skladbě „Control“. Po boji byl Cole ze strany údajně spuštěn.Cole i Diddy zprávy v té době popřeli. 'Lidé budou věřit všemu,' tweetoval Cole.

„Obvykle se pověstmi nezabývám, ale dostal jsem příliš velký respekt ke svému bráchu @JColeNC. Jsme přátelé Zvěsti nejsou pravdivé. Měli jsme skvělou párty, “zveřejnil Puff.

O osm let později to zní, jako by lidé byli ochotnější otevřít se minulosti. Prezident Top Dawg Entertainment Punch také komentoval nechvalně známý incident na Twitteru v pátek (14. května) po vydání skladby. Ahhh, neslavný a stále nepolapitelný Cole a Puff slábnou. Jaká noc. Lol, zveřejnil na Twitteru.Nové album J. Cole má 12 skladeb a zahrnuje hostující vystoupení od Lil Baby, 21 Savage, Morray a dalších.

Podívejte se na hovězí maso z divokého rapu, které pravděpodobně nikdy nebude vyřešeno