Chystá Kendrick Lamar příští týden novou hudbu?

Bylo to 1353 dní od vydání svého čtvrtého studiového alba Kendrick Lamar, SAKRA. , v roce 2017. Nyní kolují zvěsti, že rýmem může být upuštění nové hudby příští týden.

Ve středu (28. dubna) zveřejnil Anthony „Top Dawg“ Tiffith - zakladatel a generální ředitel společnosti Top Dawg Entertainment, k níž je podepsána nahrávací společnost Kendrick Lamar - tajnou zprávu na svých platformách sociálních médií, což naznačuje, že se čeká na konec 7. května 2021.Tiffith dnes dříve sdílel 19sekundový klip na Twitteru a Instagramu se symbolem načítající lišty pod obřím logem TDE, který se postupně načítal na 100 procent. Na konci videa se zobrazuje datum: „17.5. 21“. V titulku Instagramu ke klipu napsal Tiffith: „5/7 // 21 ČEKÁ SE OVAH !!!!!! #TDE. 'Fanoušci okamžitě skočili do Tiffithových odpovědí na Twitteru a požadovali, aby Kendrick byl dalším signatářem TDE, který upustí velmi očekávané album . Isaiah Rashad, který od vydání projektu nezrušil žádný projekt Sluneční tiráda v roce 2016 a SZA, která stabilně vydává singly a videa v roce 2021, jsou také mezi umělci TDE, které fanoušci chtějí slyšet od příštího.

Jedna osoba odpověděla na IG příspěvek Top Dawg, který byl také sdílen prostřednictvím Twitteru, a řekla: „Kendrick neklesá. potřebujeme isaiah. “Další zadal: „Všichni si stěžujete na„ oh, pokud to není Kendrick… bla bla. Pokud je to SZA .... Prostě drž hubu, lol. Bez ohledu na to, kdo na seznamu TDE klesá, buďte šťastní, že jste jedli. Každý, kdo je na této etiketě, je neuvěřitelně talentovaný a trochu ho zahřeje. “

Zatímco zveřejněné video nezmiňuje Kendricka jménem, ​​hudební manažer v květnu potvrdil, že Kendrick Lamar se vrací k hudbě prostřednictvím příspěvku na sociálních médiích. Nejlepší Dawg v té době napsal: „Zůstaň trpělivý král Kendrick se brzy vrátí.“

Objevily se také zprávy, že se říká, že Kung Fu Kenny dokončil rockově ovlivněnou LP. Bill Werde, publicista v Plakátovací tabule , nabídl pohled na další projekt společnosti K-Dot.„Vydal někdo, kdo se jmenuje Beyonce, v minulém desetiletí lepší a smysluplnější alba„ back-to-back “než Kendrick Lamar? Zajímá vás, že slyším od několika přátel, že nahrávání na novém albu může být konečně hotové? A že tentokrát přitahuje více rockových zvuků? ' Werde napsal v tweetu loni v lednu.

Přejděte dolů a uvidíte další reakce pramenící z toho, že Anthony 'Top Dawg' Tiffith naznačuje nové vydání TDE již brzy.

Podívejte se, kolik dní to bylo od té doby, co Kendrick Lamar, J. Cole, Travis Scott a další upustili od alba