Chybí Drake tento týden své nové album?

Drake má lidi, kteří se zajímají, jestli do konce týdne přinese nějakou novou hudbu.

Fanoušci spekulace byly na sociálních sítích včera (27. září) na vysoké úrovni poté, co Drizzy repostoval fotografii říjnového velmi vlastního billboardu na svém Instagram Story, který původně sdílel Oliver El-Khatib, Tormanův spolumanažer a také zakladatel OVO — Drakeovy oděvní společnosti. Hlavní otázkou je, zda Drake konečně upustí Certifikovaný milenec album po měsících škádlení.Obrázek na sociálních sítích společnosti Drake nebyl doprovázen žádnými titulky ani dalšími informacemi, které obsahují podpisovou sovu OVO, frázi „The Next Chapter“, the date „10.03.0320“ a „OVO The Grove.“50 centů nahá scéna u moci

Příznivci 6 God pochopitelně očekávají album od rhymera poté, co se v květnu objevil těsně před příchod jeho překvapivého mixu, Demonstrační pásky Dark Lane že nabídne nové LP ještě před koncem léta. Lidé se domnívají, že billboard je posledním kouskem toho, že jsme na podzim o něco méně než týden a léto přišlo a odešlo. Kačer nadcházející album puzzle.

champagnepapi přes InstagramStojí však za zmínku, že se hovořilo o tom, že do Los Angeles dorazí obchod s oblečením pro značku OVO, který byl založen v roce 2008. Nákupní centrum Grove. Loni v červnu došlo k Říjen je velmi vlastní vyskakovací okno ve venkovní nákupní zóně. Také na Oficiální web Grove čte, že přijde obchod pro „globální značku životního stylu založenou Aubrey Drake Grahamem, Oliverem El-Khatibem a Noah 40 Shebibem“, který „navrhuje, vyrábí a vyrábí umění, hudbu, oblečení, doplňky a speciální spolupráce“. do The Grove „brzy“.

Pokud Drake a Oliver propagují obchod, bude to 13. místo. V současné době existují obchody v Torontu, Ontariu, Chicagu, New Yorku, Las Vegas, Londýně, Tokiu a Los Angeles.

V každém případě fanoušci sdílejí své vzrušení z toho, co považují za blížící se album umělce prodávajícího více platin.Jedna osoba tweetla: „Král hip hopu Drake padne 3. října.“

Další uživatel Twitteru tweetnul: „DRAKE IS DROPPING THE ALBUM OCTOBER 3RD WHEWWEE.“

Pokud bude na chatu na sociálních médiích něco pravdy, bude to tak Kačer Šesté album a jeho první od vydání Štír v červnu roku 2018.

lloyd bank mixuje vše nebo nic

Níže se dozvíte více o tom, co uživatelé Twitteru říkají o tom, že Drizzy možná tento týden upustí.

Podívejte se na nejlepší překvapivá hip-hopová alba všech dob