Vydává Def Jam novou bojovou videohru?

Ve chvíli, kdy lidé začnou uvolňovat karanténní postupy, které přijali kvůli pandemii koronavirů, vypadá to, že Def Jam Recordings možná plánují přinést překvapení, které stojí za to zůstat v domě.

žádná vlajka Londýn na trati

Uplynulou neděli (9. srpna) legendární nahrávací společnost naznačila, že by mohli do své série bojových videoher přidat nový díl. Def Jam Vendetta . V jednom tweetu zmínili, že lidé chtěli nové vydání série videoher. Def Jam pomocí svého účtu na Twitteru slíbil fanouškům, že pokud svůj účet na Twitteru dostanou k 1 milionu sledujících, udělají speciální oznámení.„Jakmile náš Twitter zasáhne 1 milion, máme speciální oznámení pro všechny! & # x1F3AE ;, zní tweet.Série videohier začala v roce 2003, kdy Def Jam upadl Def Jam Vendetta. Následující rok značka vyšla Def Jam Vendetta : Bojujte za NY . Štítek poté počkal tři roky, než odhalil další díl, rok 2007 Def Jam: ikona . Tyto hry byly tradičně spárovány s herními konzolami PlayStation a Xbox.

Od oznámení, že oslovení 1 milionu sledujících na Twitteru odemkne speciální oznámení, značka v New Yorku dosáhla svého cíle. Musí však ještě učinit jakékoli oficiální prohlášení. Velká zpráva potvrzující vydání nového Def Jam Vendetta hra a možné datum vydání může přijít každou chvíli.jadakiss, uděláme to instrumentální

Nejnovější iterace Pouliční rváč- Inspirovaná hra, za předpokladu, že skutečně existuje, by mohla dorazit právě včas na vysoce očekávané vydání PlayStation 5, které by mělo být uvedeno na trh 20. listopadu.

XXL oslovil Def Jam k vyjádření.

Podívejte se na 17 z nejlepších alb kompilace rapových nahrávacích společností