Indie Love se otevírá o jejím milostném životě, jednotě rodiny a štítku Black Kardashian

Já, já a já
Každý drží krok se sociální sítí a královnou selfie, India Love.
Slova: Sean A. Malcom
Poznámka editora: Tento příběh se původně objevil v čísle časopisu XXL Magazine ze zimy 2015, nyní na stojanech.

Pouze jednou během tohoto rozhovoru s miláčkem sociálních médií, Indií Love Westbrooks, zmínila ohromující 19letá žena svého bývalého přítele jménem. Když vyšla první epizoda, všichni byli na celé hře, losangeleská kráska vzpomíná na premiérovou párty reality show, které je hvězdou, Westbrookové , kde se rekapituluje, když blogosféra překonala svůj vztah s rapperem z Comptonu. Výsledkem byla stejná strana, ze které vyšla Indie. Bylo to velmi trapné a s rozpaky mi moc nejde.Kromě této zmínky zmiňuje zmije jen její potrhaný ex, jednoduše, mou minulost. Zda je či není vyhubovaný horký čaj hlavním důvodem Držet krok s Kardashiany - platforma BET, kterou poskytla mladá a její rodina (čtyři starší sestry, dva bratři a její rodiče), není relevantní. Tato příležitost je její současností a budoucností.oranžová je nová černá sexy

„Používám svoji platformu v této televizní show k vyprávění svého příběhu, takže na mě lze nahlížet v pozitivním světle,“ připouští afroamerická, španělská, kreolská a indická kráska, jejíž dominance v sociálních médiích začala, když zveřejňování sebe sama na Tumblr. Jakmile přešla na Instagram, horliví následovníci Indie ... no, následovali, hromadili ohromných 1,4 milionu a počítali. „Jsem skutečně šťastná z toho, čím mi Bůh žehnal, z tohoto obrazu, který mám,“ vrčí. „A rád se tím chlubím. Myslím, že je to požehnání. “

Aleluja!XXL: Jaké to bylo vidět, jak se váš milostný život odehrává před vámi v televizi?

klan wu-tang navždy písně wu-tang

INDIA LOVE: Je pro mě velmi těžké s něčím takovým vypořádat, zejména v očích veřejnosti, kde vidí přesně to, čím jsem prošel. Ve skutečnosti jsem reality show nikdy nechtěl.

Opravdu?Obětoval jsem toto rozhodnutí [udělat show] pro svou rodinu, protože to je něco, na co moje sestry umíraly a o čem moje rodina věděla, že bude dobrá příležitost - a ano, je to skvělá příležitost.

Budeš tu tedy druhou sezónu?

Rozhodně to vezmu v úvahu. Budu se za to muset modlit a mluvit se svou rodinou. Pokud je to prezentováno tam, kde je v pořádku, že v něm nejsem, pak možná to je cesta, kterou půjdu.

Co odděluje rodinu Westbrooků od ostatních rodin televizních reality show?

To, co nás odděluje, je naše jednota. Jako příklad můžete použít Kardashianky, protože jsou jediným podobným příkladem, s nímž se nás lidé rozhodli srovnávat. Ale jejich rodina je zlomená, pokud se mě zeptáte. Neházet je nebo házet stín. Ano, jsou rodina, ale naše rodina je postavena z lásky, je postavena z jednoty. Neexistuje s námi žádná konkurence, chceme se jen naučit, jak se navzájem budovat až do nejvyššího bodu, kterým můžeme potenciálně být. A cítím se jako spousta epizod Kardashianů - dívám se na to a jsou to skvělá rodina - ale mám pocit, že sáhnou po věcech, které by tam mohly dát příběh. Vůbec necítím, že musíme dosáhnout.

styly p super gangster (mimořádný gentleman)

Máte rádi štítek Black Kardashian, kterým někteří označili vaši rodinu?

Rozhodně ne.

Podívejte se na více z čísla XXL Winter 2015, včetně titulního příběhu Kendricka Lamara, Ricka Rosse navždy shon, převzetí společnosti Silento s 'Watch Me (Whip / NaeNae)' a Rhymesayers ' legendární hnutí.