ILoveMakonnen říká, že Gucci Mane nepodporoval píseň, kterou společně vytvořili

Rapper-zpěvák ILoveMakonnen v minulosti spolupracoval s řadou rapových umělců, ale alespoň jeden z těchto collabs byl ten, o kterém se domníval, že nedostal od svého spolupracovníka podporu, kterou si zaslouží.

Ve čtvrtek (20. června) v rozhovoru pro Beats 1 Radio Hrdý podcast, ILoveMakonnen říká, že Gucci Mane mu nepomohl podpořit jejich společnou píseň Spendin, kterou Makonnen v lednu zrušil.Žádná neúcta k Gucci Maneovi, ale nepodporoval záznam, který jsme právě vydali společně, a nikdy jsem se s ním také osobně nesetkal, říká Makonnen. Bylo to jen obchodní jednání. A je to hudební průmysl a lidé se zabývají tím, jak jednají ve svém podnikání.Makonnen dodává, že rapperi mu od doby, co vyšel jako otevřeně gay umělec, neprojevili žádnou podporu. Rapper říká, že homofobie je stále přítomná v hip-hopové komunitě.

Žádný z nich jsem neměl žádnou hlasovou podporu. Víš co myslím? Chcete-li říci, že je to v pohodě, je to v pořádku, pro cokoli. Ani to není v pohodě, to je v pořádku, ale stejně vás přijímáme a stále s vámi šukáme. Nikdo z nich mi to neřekl, říká Makonnen. Je to takové jaké to je. Ale já jen nechci, aby to lidé překrucovali. Nemysli si, že v kapuci je to všechno dobré, protože to stále není, dokud se lidé nedokážou postavit tváří v tvář. Pak mi mohli čelit.Makonnenovy komentáře přicházejí pět měsíců poté, co tweetem oznámil své zklamání nad nedostatkem podpory, kterou pro něco získal. Zatímco neuváděl jména, zpráva byla tweetována na stejnou myšlenku rapperů, kteří se snaží uspět v homofobním světě.

Je škoda, když vy všichni oblíbení umělci nemůžete veřejně podporovat své oblíbené umělce, protože se bojí odporu, který dostanou od svých fanoušků za podporu otevřeně homosexuálního umělce, “tweetoval tehdy Makonnen.

Poslechněte si ILoveMakonnen, který hovoří o homofobii v hip-hopové komunitě níže. Podívejte se na snímek jeho tweetu o nedostatečné podpoře pod tím.@ ILoveMakonnen5D přes Twitter

Podívejte se na 20 z vašich oblíbených rapperů pojmenování jejich oblíbených rapperů