Iggy Azalea uvádí novou píseň Mo Bounce

Poté, co Iggy Azalea neustále škádlila své fanoušky prostřednictvím sociálních médií, vydala svou novou píseň Mo Bounce, která má být novým singlem z připravovaného alba australského MC, Digitální zkreslení.

Hudebnice škádlila a štuchala do svých fanoušků tímto novým vydáním a po upuštění od několika twerkových gifů a pohledů do zákulisí z natáčení je Mo Bounce konečně tady. Produkoval The Stereotypes and Far East Movement, this record provides a uptempo bounce made for dancing.Homie, pokud jsi na mizině, ach ne, nezasloužíš si motyky / Všechny tyto falešné baleríny mi lezou jen na nervy, Iggy rapuje. Právě jsem prolomil 40 a já sippávám slámu pomalu / trochu ráčny, malý boujee, měli byste to všichni vědět / Každý má názory, jo jako kreténi / Nemusíte se bát, protože ty kretén / Právě jsme přišli na párty, párty, na co jsi přišel?Během rozhovoru pro Beats 1 Iggy hovořila o „Mo Bounce“ a také poskytla malý pohled na záznam, který má s Lil Uzi Vert s názvem Can't Lose.

Toto je můj úmyslný singl, řekla Iggy. Chtěl jsem vydat nahrávku Uzi, kde mám pocit, že je to možná víc hip-hopu, více o rapových verších. Pro mě je to o celém zvuku jako o celku.Středem pozornosti byl také osobní život Iggy Azalea. Poté, co vyjasnila veškeré spekulace o randění mezi ní a francouzskou Montanou, když řekla, že jsou jen přátelé, byla krátce poté spatřena u hudebního producenta Ljay Currie.

Poslouchejte Mo Bounce níže.

12 rapperů, kteří mají ve svém katalogu 10 nebo více sólových alb