Iggy Azalea nadále vystavuje Playboi Carti a tvrdí, že hrál PlayStation, zatímco se narodil jejich syn

Iggy Azalea nadále volá na sociálních sítích otce svého dítěte, Playboi Carti, s dalšími obviněními z toho, že je podvodník a smrtící otec.

Na vánoční ráno (25. prosince) pokračovala australská rapperka tam, kde včera v noci přestala, zjevně stále rozrušená celou situací. 'A právě jsem se probudil a chůva mých synů mi teď dala vědět, že už viděla, kdo je ta boční kočka, že jsi jí dal našeho psa hlídat, zatímco jsi byl se mnou celý týden ve městě,' zveřejnila Iggy na Twitteru. „A vy jste ji FaceTimoval bez syna na telefonu. Dostal mě do prdele. 'Odtamtud sdílela video ženy, s níž ji Carti údajně podváděl. „Zde je video mého přítele, který vás před dvěma měsíci vyhodil z postýlky ve 3 hodiny ráno jako motyku. Řekl jsem ti, že to sdílím, kdybych viděl, jak se tvůj zadek stále drobí tak veselé Vánoce! “ označila klip. 'A mohl jsem tě udělat špinavého a zveřejnit žebrání bez kalhot, ale ani to nebudu tak zlý.' Všichni oba odpadnete. “Její vitriol se poté soustředil zpět na Carti. „Tento muž philly hrál na střední pandemii PS5 v den, kdy se mi narodil syn, dokonce i když to byla naplánovaná c sekce,“ dodala. 'Měl jsem úplně sám onyx, protože to byl můj jediný návštěvník schválený Covidem.' V té době jsme spolu žili. “ Dále obvinila Cartiho z odmítnutí podepsat rodný list jejich dítěte a slíbila, že bude muset odhalit více špíny.

Žena, s níž Playboi Carti údajně podváděla Iggy Azalea, je modelka Brandi Marion.Iggy sdílela video ženy, která je údajně Brandi, vyhozená z Airbnb, kterou Iggy sdílela s Carti.

Brandi popřel, že by měla vztah s Carti, zatímco on chodil s Iggy, pomocí svého příběhu Instagramu popřela obvinění proti ní v několika zdlouhavých příspěvcích. Poté, co se Brandi rozezněl, Iggy přešla na Instagram Live, aby Brandi dále vysílala, a tvrdila, že Iggy a jeho přítel měli příležitost zbít Brandi, ale rozhodli se, že nebudou stejně odkazovat na Brandi jako na „kurvu“.

Iggy měla internet ve čtvrtek večer (24. prosince), když skočila na Twitter a jen pár hodin před svým druhým albem začala trhat Cartiho Celá Lotta Red album upuštěno.Carti a Iggy, kteří spolu začali chodit v roce 2018, v květnu přivítali syna. Ona později v říjnu potvrdil, že pár to označil za ukončené .

Podívejte se na galerii tweetů Iggy Azalea volajících Playboi Carti, Brandi Marion popírající obvinění a videa Iggy Instagram Live níže.