Ice-T říká, že se mu nikdy nelíbil Hit Em Up 2Pac

Ice-T nebyl a stále není fanouškem nezapomenutelného tracku 2Pac „Hit & Em Up“. Západní pobřeží O.G. hovořil o svém pohrdání písní během vystoupení na N.O.R.E. a DJ EFN Pijte Champs podcast.

Rapper „High Rollers“ si vzpomněl na první píseň, kterou mu Pac zahrál. Ice-T řekl, že řekl Pacovi o své nechuti k záznamu, což vedlo k napětí mezi nimi.Byl v mém domě s The Outlawz, pár The Outlawz, a hrál mi ‚Hit‘ Em Up. 'A to se mi nelíbilo,' řekl Ice-T. „Říkal jsem si:‚ Ty odejdeš ', začni sračky. Nelíbilo se mi, že začal hovězí maso. Říkal jsem, že jdeš o frajerinu ženu a tak dále. V té době si myslel, že ho B.I.G zastřelil. Nemělo by se s tím zacházet se záznamem. Opravdu? Takže jsme s tím byli trochu špatně, protože chtěl, abych s ním jezdil, ale byl jsem jako, nemohl jsem.Ice-T není cizí provokativní materiál, ale ani on nemohl podepsat, co je Pacův kontroverzní dis. Ice-T řekl N.O.R.E. a DJ EFN poté, co s písní nesouhlasil, nikdy nedostal šanci napravit svůj vztah s Pacem, než ikonický rapper zemřel.

Poslechněte si níže komentáře Ice-T k 'Hit & Em Up'. Tímto způsobem můžete slyšet celé jeho vystoupení v podcastu Drink Champs odkaz .133 rapperů spuštěných nahrávacích štítků z minulosti i současnosti