Ice Cube ve spolupráci s Trumpovou administrativou, uvádí Trumpův hlavní poradce

AKTUALIZACE (15. října):

Ve čtvrtek (15. října) se na Twitteru objevil úryvek z konverzace v chatovací místnosti v Clubhouse mezi osobností rádia Big Tigger a Ice Cube, kde oba diskutovali o demokratickém prezidentském kandidátovi Joe Bidenovi a Donaldu Trumpovi. Během rozhovoru Cube objasnil, že nepodporuje Trumpa, ale že jeho snahou o spolupráci s republikánskou stranou je pomoci černochům. „Pro mě jsou to stejní lidé, jeden z nich je jen vyleštěnější než ten druhý. Oba běloši z 50. let, “začal rapper. Jak klip pokračuje, Cube dále vysvětluje, jak 500 miliard dolarů, které republikánům slíbili černošské komunitě, převáží 150 miliard dolarů nabízených demokraty.(upraveno)

Ice Cube později rozeslal další tweet s tvrzením, že nepodpořil žádné kandidáty na prezidenta USA.AKTUALIZACE (14. října):Zdá se, že Ice Cube reagoval na tvrzení, že pomáhal Trumpově administrativě. Poté, co vrchní poradkyně prezidenta Trumpa Katrina Piersonová odhalila, že rapper včera pracoval s administrativou, nyní potvrdil, že hovořil s Trumpovou kampaní týkající se Smlouva s Black America program.

„Fakta: Vyřadil jsem CWBA,“ tweetoval dnes odpoledne. „Obě strany mě kontaktovaly. Dems řekl, že se po volbách obrátíme na CWBA. Trumpova kampaň poté, co s námi hovořila o CWBA, provedla určité úpravy svého plánu. “ORIGINÁLNÍ PŘÍBĚH:

Prezident Trump se možná v rapové komunitě ocitl jako nepředvídatelný spojenec.

snoopský pes to zahoď jako horký

V úterý (13. října) Katrina Pierson, hlavní poradce pro Trumpovu administrativu, oznámila, že Ice Cube spolupracuje s prezidentem Spojených států na vývoji jeho Platinového plánu pro jeho prezidentskou kampaň. Platinový plán je nástinem Trumpovy platformy, která se zavazuje přinést téměř 500 miliard dolarů do černých komunit, poskytovat lepší a dostupnější zdravotní péči, nabídnout přístup ke kapitálu pro černé podniky, vzdělávací příležitosti a další.Pierson včera tweetoval zprávy o pracovním vztahu rappera na západním pobřeží s Trumpovou administrativou. „Křičet na @icecube za jeho ochotu zintenzivnit a spolupracovat se správou @realDonaldTrump na vývoji #PlatinumPlan ICYMI: https://cdn.donaldjtrump.com/public files / press_assets / president-trump-platinum-plan-final- version.pdf ... Vůdci budou vést, nenávistníci budou nenávidět. Děkuji za vedení! ✊ & # x1F3FE ;, zní tweet.

Ve videu na Instagramu, které sdílel 51letý rapper 11. října, předtím, než Trumpův poradce prohlásil, že Cube pracuje s Trumpovou administrativou, Ice Cube vysvětlil, proč se rozhodl ponořit se do politiky. Během téměř osm minut dlouhého klipu se Cube rozhodl nevyrovnat se s demokratickou nebo republikánskou stranou, ale místo toho potvrzuje, že navázal kontakty, aby mluvil o skutečných problémech.

„Vytvářel jsem kontakty a snažil jsem se mluvit o těchto skutečných problémech. Přímo vzhůru, věřím, že demokraté ... byli milí, “začal Cube. „Byli takřka srdeční. Opravdu je nevidím, jak prosazují své politiky jiným směrem. Stále mluví o této menšině, menšině, barevných lidech, kteří nás nutně nemusí zahrnovat. To nutně nemusí zahrnovat černošské Američany, zejména potomky otroků. ““

Potvrdil však, že se setkal s republikány, aby diskutovali o politikách, a říká, že politická strana navrhla 500 miliard dolarů, pravděpodobně černé komunitě.

„Setkali jsme se také s republikány a hovno. Přivedli nás dovnitř. Mluvili jsme s nimi, “pokračovala Ice Cube. „Díky tomu, co jsme řekli, hodně posunuli svou agendu. Víte, dali na stůl 500 miliard dolarů. Kdo ví, co se opravdu stalo. Znám jen jednoho z 'em gon' vyhrát. Nevím, jestli nám na tom opravdu může záležet. Musíme jen tlačit kohokoliv tam, protože nikdo opravdu nevyřešil naše problémy. Lidé říkají, že z toho nemůžeme trvat další čtyři roky. Černoši, můžeme si vzít cokoli, do prdele. “

Zprávy o tom, že Ice Cube údajně spolupracuje s Trumpovou administrativou, následuje po debutu Video kampaně Joe Bidena zapojení bitevních rapperů k vysvětlení důležitosti hlasování na začátku tohoto týdne. Můžete si přečíst více o platinovém plánu Trumpovy administrativy tady.

Poté, co Pierson sdílel novinky na sociálních médiích a informace, které dnes sociální média vyzvedly, se Ice Cube setkal s odporem na Twitteru od fanoušků i kritiků.

„Slyšení, že Ice Cube - jeden z mých oblíbených rapperů z počátku 90. let - je příznivcem tromfů ... je zdrcující. F * CK ICE CUBE., “Napsal fanoušek Ice Cube na Twitteru.

„Co se na této situaci Ice Cube posralo, neměl odvahu říci, že pracoval s Trumpem, využil BLACKNESS jako svou platformu k mluvení jménem Trumpa. Je to zbabělec, museli jsme se o jeho partnerství s Trumpem dozvědět od bílé ženy 20 dní před volbami, “napsala jiná osoba. Pierson je smíšené rasy, narodil se otci černé a bílé matce.

XXL oslovil Kostka ledu pro komentář.

Níže uvádíme některé reakce Twitteru na tvrzení, že Ice Cube spolupracuje s Trumpovou administrativou.

50 centů masakrová obálka alba

Podívejte se na nejlepší sérii alb v hip-hopu