Ice Cube chce uvést „páteční“ filmové pokračování k 25. výročí filmu

Po více než 17 letech od vydání posledního filmu v USA pátek franšíza, Ice Cube oznamuje datum, kdy doufá, že zveřejní další záznam, o kterém se říká, že má název, Poslední pátek .

V pátek odpoledne (3. května) se Cube objevila na basketbalovém programu ESPN, Skok, a dal divákům aktuální informace o filmu. Veterán rapu na západním pobřeží doufá, že dodá nový pátek film v kinech k 25. výročí původního uvedení filmu, které je 26. dubna 2020.'Prosazujeme to, dokončili jsme scénář, dostáváme poznámky od studia a jde to tam a zpět,' řekl Cube. „Pusťte se do předprodukce a začněte najímat. Bylo by hezké, kdyby to vyšlo 25. výročí. To by bylo trochu ... ' Skok hostitelka Rachel Nicholsová vtipkovala: „Dobrý den.“

To je skvělá zpráva pro fanoušky, kteří toužili po Ice Cube, aby na poslední chvíli vrátili původní obsazení pátek film. O tom, zda se k projektu připojí Chris Tucker, se nemluví, ale bylo by hezké, kdyby se tak stalo. V roce 2018 řekl veteránský komik, který v původním filmu hrál ikonickou postavu Smokey, pro podcast ESPN Zástrčka že existuje možnost, že by to udělal.

budoucnost: nikdo bezpečnou prohlídku, 31. května

„Nevím. Mluvil jsem o tom s [Ice] Cube, ' řekl hostitelům . „Řekl mi, že pracuje na nějakých věcech. A pokud se to spojí správně, určitě se na to podívám a uvidíme, jestli to funguje. „Protože nikdy neříkám nikdy; Určitě si to chci prohlédnout. Pokud to funguje, je to možné. “Kromě původního obsazení hledá Cube také nové talenty pro film, který uznává příležitost, kterou dostal, když ho zesnulý John Singleton poklepal na Doughboye v jeho filmu z roku 1991, Boyz N ' kapuce .

Poslechněte si hru Ice Cube a informujte se o finále pátek film níže.

zpět k základním bohatým homie

Podívejte se na 12 rapperů, kteří mají ve svém katalogu 10 nebo více sólových alb