Ice Cube hraje šikanujícího učitele v přívěsu „Fist Fight“

Ice Cube je tyran v nové upoutávce na svůj připravovaný film Pěstní souboj . Člen NWA hraje roli pana Stricklanda, středoškolského učitele, který se po propuštění snaží pomstít. Ve Filadelfii je vždy slunečno hvězda Charlie Day hraje pana Campbella, kolegu postavy z Ice Cube, který náhodně vyhodí Stricklanda.

Přívěs ukazuje, že Strickland vyzval Campbella k boji, který všechny ve škole nadchne pro rvačku. Komedie vidí Ice Cube hrát jako vysoce účinného brutálního, zatímco Charlie Day hraje zmateného učitele šokovaného činy svého kolegy.Pěstní souboj Premiéra je naplánována na 17. února. Tracy Morgan, Christina Hendricks, Dean Norris, Jillian Bell a Kumail Nanjiani patří k významným členům filmu.Kromě tohoto nového komediálního filmu bude Ice Cube hrát také ve dvou filmech založených na dílech Charlese Dickense. V loňském roce získal veterán MC roli Scrooge v remaku filmu Vánoční koleda .

Nová verze s názvem švindl , uvidí Ice Cube hrát bohatého realitního agenta, kterého navštívili Ghosts of Christmas Past, Present and Future. Ice Cube také zajistil roli v Disneyho adaptaci Dickensova Oliver Twist . Legenda západního pobřeží bude hrát Fagina, vůdce gangu londýnských kapsářů. Ice Cube je také připraven produkovat film po boku Marca Platta z Zlý a The Jeff's Kwatinetz.134 rapperů spuštěných nahrávacích štítků z minulosti i současnosti