Ice Cube doufá, že `` vyjede 2 '', vyjde v roce 2016 správně, promluví o pokračování `` Straight Outta Compton`` a nové hudbě

Připravte se na to, abyste v roce 2016 viděli a slyšeli mnohem více Ice Cube. Legendární Compton MC je jedním z mála rapových veterinářů, kteří svou hudební kariéru převedli do něčeho mnohem většího. Cube se od roku 1990 podílel na více než 75 filmech a prodával veřejnosti veškerý možný obraz sebe samého: od drsného chuligána přes policajta se zámkovou čelistí až po vřelého rodinného muže.

2014 Jízda podél vydělal 154,5 milionu $ v pokladně během prázdninové sezóny, což dokazuje, že Ice Cube a komik Kevin Hart jsou impozantní komediální duo pro diváky Black. Se stejným dílem akce a dovádění Jízda podél následoval detektiva Jamese (Cube) a jeho vesele potácejícího se švagra Bena (Hart).Ice Cube, narozený jako O'Shea Jackson, není žádným cizincem úspěchu v pokladně. První film, který 46letý muž napsal a hrál v sobě, pátek , jej katapultoval z gangsta rappera ze západního pobřeží na legitimního herce. A 2015 Straight Outta Compton se zapsal do historie jako film s nejvyšší tržbou režiséra Blacka a je připraven o cenu Screen Actors Guild Award za vynikající herecké obsazení. Nemluvě o tom, že to podpořilo hvězdné studiové album Dr. Dre, Compton: Soundtrack .Nyní jsou Cube a Kevin opět spolu při komediálním policejním pokračování, Jízda podél 2, mimo pátek (15. ledna). Než se film objeví v kinech, XXL dohonil Cubea, aby diskutoval o svých nových filmech, jeho zapojení (pokud vůbec) do rumored Straight Outta Compton pokračování a pokud má MC v sobě stále hudbu na mysli.

XXL: Gratulujeme k dalšímu splátce Jízda podél . Zaprvé, čí nápad to byl, aby se věci pokračovaly do Miami? Vypadá to, že to připomínalo Špatní chlapci .Ice Cube: Myslím, že to byl nápad Will Packera přivést ji do Miami. Zdálo se, že tenhle prostor byl po dlouhou dobu trochu prázdný, takže jsme chtěli přijít na místo, kde všichni milují. A to je skvělé srovnání. Špatní chlapci natočili několik skvělých filmů. Lidé doufají, že se zase dají dohromady a udržují to, a víte, vítali, když stříleli v Atlantě, pokud chtějí. Myslím, že žádná franšíza nevlastní jedno město, šlo opravdu o to, kde můžete natočit nejlepší film.

Vy a Kevin máte na obrazovce tak dobrou chemii jako komediální duo. Kolik vašich scén bylo napsáno a kolik improvizace?

Myslím, že pokud to uvedete v procentech, myslím, že to bude 70 procent scénáře a 30 procent adlibs. Začínáme se skutečně dobrými skripty a ujistíme se, že se naše skripty smějí nahlas, legračně, a pak tam vstoupíme a přidáme do nich texturu, aby to bylo skutečné a opravdu jsme se to snažili oživit. Během první scény jsem se smál, když se Kevin postavil prvnímu střelci a vypadl mu odznak jen proto, že jsme nevěděli, co bude dělat [ Smích ]. Prostě nás měl v stezích. Kevine, někdy ti neřekne svůj nejvtipnější vtip nebo nejvtipnější adlib, prostě tě tím zasáhne.A jak jste na tom se svým rozsáhlým hudebním zázemím při hodnocení filmů?

Vůbec ne. To nechávám na klucích, které si najímáme, protože opravdu nemám čas zabývat se skóre filmu. Ale víš, Tim Story, který to dohlíží, a Will Packer, oni vědí, co mají dělat, a víš, všechno je řešeno podle mých představ. Je opravdu dobré mít je tak zapojené. Věřím jim s jakýmkoli filmem.

Jak je Jízda podél 2 pomáhá vám udávat tón pro rok 2016 s dalšími filmy, které jste letos uvedli?

No, doufejme, pomůže mi to napravit. Máme velký film, kterému se v pokladně stále daří Hvězdné války . Doufáme tedy, že lidé jsou připraveni vrátit se zpět na Zemi a připraveni vidět něco zábavného Jízda podél je ten film. Chceme, aby si to všichni přišli prohlédnout.

O čem mi můžete říct Holičství 3 vyjde v dubnu? Jak to fungovalo s nově příchozími, jako je Nicki Minaj?

Nicki byla skvělá. Je to skvělá herečka. Opravdu jsme ji nechali v tomto filmu zářit, takže bylo dobré vidět její talent, který skutečně využil na velkém plátně. Společný přišel a odvedl skvělou práci, JB Smooth byl extra zábavný. Deon Cole, Anthony Anderson, Eva, je vždy báječná, takže to bylo dobré. A režisér Malcolm Lee [se] chopil tohoto filmu, učinil jej jedinečným, osamostatnil se a stále se zabýval skutečnými tématy, kterým je třeba se v naší komunitě věnovat. Je to tedy skvělý film, jsem na něj hrdý.

Dope. A pak se trochu vrátíte zpět do roku 2015, stále jste na úspěchu Straight Outta Compton . Jak jste zapojeni do pokračování Dogg Pound?

Vůbec ne. O pokračování ani nepřemýšlíme, ani o jednom neuvažujeme. Nevím, kdo tomu říká pokračování nebo na něm pracuje. Nemohou to tak technicky nazvat Straight Outta Compton . Takže opravdu nevím přesně, co se s tímto projektem děje, ale kdokoli, kdo na tom pracuje, je vítán, aby mi zavolal.

A uvažovali byste o vytvoření životopisného filmu Lench Mob nebo jen svého osobního životopisu?

Hmm, já nevím. Víš, Straight Outta Compton byl dlouhý proces, takže si pořád opravdu užívám jízdu Straight Outta Compton než zvážím něco jiného.

V červnu 2008 jste dělali titulní příběh XXL a hovořili jste o důležitosti gangsta rapu v roce 2008. Řekl jsi, že je to všechno o jídle mozku, ne o kořisti. Pamatuješ si to?

[ Smích ] Ano, pamatuji si to.

Jaký je podle vás stav gangsta rapu v roce 2015?

Myslím tím, že pro mě může být stále potřeba silná hudba, pokud pochází ze skutečného místa. Lidé z toho udělali vše, co chtěli. Ať už chtějí, aby to bylo věrohodné nebo fantasy, nebo cokoli jiného než pro mě, stále je to jedna z nejsilnějších hudebních skladeb. Opravdu je v rukou umělce, aby to bylo znovu skvělé a nedělalo to tolik, spousta lží. Ale když to dělají správně, mají dopad, víte, jak jsme to udělali. A o tom to je. A tak to je s každou formou hudby. Líbí se mi Kendrick Lamar. Nevím, jestli J. Cole nazývá svůj hudební gangsta rap, ale rozhodně dělá to, co má dělat. Kanye je vždy zajímavý, i když vím, že nenazval svůj gangsta rap. Získal malou gangstu z jejich záznamů. Je to tedy hudba, která vás buď pohne, nebo ne.

A jaký je stav vaší nové hudby?

Musím dokončit všechny tyto filmové projekty, mezi tím, Straight Outta Compton a Holičství 3 . Poté, co dokončím propagaci těchto filmů v první polovině roku, vrátím se k tomu a dokončím ten záznam [ Poškozený Everythang ]. Vůbec nespěchám, chci jen, aby to bylo správné. Pro mě je to důležitější než to rozdávat. Jakmile je to správné, pak to vyjde. Možná v roce 2016 vyjde nějaká hudba. Nevím, jestli to bude celé album, ale budou to nějaké skvělé nahrávky. Nedávám tam žádná data, protože je to jako do doby, než jsem dostal záznam zvládnutý, nechci do něj dát žádné datum.

obrazy zemského větru a ohně

Sledujte Ice Cube v Jízda podél 2 Upoutávka

Zobrazit nová hudební vydání z ledna 2016