Jak Kendrick Lamar vládl rapu, když se skrýval na očích

Je tady. Je tam. Je všude. Možná budete muset zvýšit jas nebo hlasitost - nebo se podívat za poznámky k nahrávce a seznamy skladeb - abyste ho našli.

Osamělý a záhadný, ale zdatný a plodný, post-Pultizer Kendrick Lamar se nedávno objevil ve videu pro TDE R&B umělce SiR, který připravuje nový singl „Hair Down“ pro jeho nadcházející Pronásledování léta LP. Přesto, jak se stále častěji stává Kennyho způsob, je umělec sotva viditelný, jeho tvář zastíněna tlustou, vlněnou černou kapucí nebo mlhavě odrážící se ve vlnící se vodě, když dýchá svůj oheň a odhaluje další čerstvý proud na trati. Zaostření může být laserové, ale MC výrazy navždy zůstávají zahalené, připomínající Hvězdné války ' Java kapání.4 vaše oči pouze spotify j cole

Kendrick oblečený jako ta postava, kterou musíš odemknout, vtipkoval jednoho vychytralého komentátora YouTube.Na rozdíl od neviditelných kol SiRova nízkého jezdce v této vizuální ode na Westside musíme pouze předpokládat, že je přítomen Kendrick Lamar, i když je neviditelný. Přesně tak se dnes pohybuje Kung-Fu Kenny.

Lamar, 32 let, se při svém popisu vyhýbal přídavnému jménu plachý a jeho podpora turné by vedla k otevření cen Grammy 2018 a neuvěřitelně sebevědomému headliningu 30letého TDE Championship Tour z minulého léta. Introvert je preferovaný termín pro muže.Rád jsem hodně sám. Potřebuji to. To je ta dualita: mohu jít před dav 100 000 lidí a vyjádřit se, pak se vrátit, být sám a znovu sbírat své myšlenky, Řekl Lamar Vanity Fair před rokem, během jeho posledního mainstreamového rozhovoru. Trávím 80 procent svého času přemýšlením o tom, jak budu vykonávat, a to může být celý rok neustálého zaznamenávání nápadů a zjišťování, jak sdělím tato slova člověku, aby se k němu připojil.

Nyní jsme dva roky a čtyři měsíce odstraněni z posledního studiového LP Kendricka Lamara, složitého a skvělého roku 2017 Sakra a hrozba jeho nejdelší pauzy mezi plnohodnotnými studiovými alby je skutečná. (Ačkoli, v době překvapivého vydání, byli byste opravdu šokováni, kdyby před Vánocemi shodil bombu?) Není tedy divu, že zarytí fanoušci začínají být mravenčí.

Zatímco většina současníků z Kendricku se cítí nucena vyskočit na LP jiných umělců a vznášet se polovičatými, hej, nezapomeň na mě mixtapes, natáčet reklamy, bičovat tenisky nebo smartphony, aktualizovat své stránky Soundcloud a stříkat „Gram na regulérní úrovni, zdá se, že Lamar záměrně používá méně dominantní přístup k rapové dominanci.Matt Winkelmeyer, Getty Images

Jeho poměrně spící oficiální web stále propaguje 18měsíčního Černý panter soundtrack, který produkoval, ale rozhodl se, že si nebude dávat vokální titulky za několik písní. V roce 2019 byly z jeho ověřeného účtu na Twitteru zaslány celkem čtyři tweety: tři na propagaci dalších umělců. práce a jeden, aby vyjádřil soustrast rodině zesnulého Phillyho bitevního rappera Tech 9.

Pokud Lamar ustupuje ze slávy, které by jistě mohl pomoci nabobtnat, neodvrací se od umění. Jeho příspěvek k singlu Andersona .Paaka, například Tints, je obvykle skvělý, ale objeví se za méně než 30 sekund videa singlu.

Kendrick propůjčil vokály pravděpodobně nejlepším skladbám posledních hráčů od spoluhráčů Jay Rock (Win) a ScHoolboy Q (5200), s uznáním jeho příspěvků zakopaných v poznámkách k nahrávce. A jeho nesmazatelný háček na Dreamville Pomsta snílků III Intro, Pod sluncem - probudil jsem se na nějaké moooooonay! - je zcela uncredited.

Zatímco Drake zaplní jakýkoli úder Billboardu tím, že upustí od sbírky starého materiálu nebo EP o dvou písních, a J. Cole se vydal na vichřicí misi ukrást album rappera pro daný okamžik s funkcí, Kendrick tiše vklouzl do jakýsi stav polovičního hibernace, vystrčil čelisti, aby uchopil podivné selektivní občerstvení, když připravuje svůj další svátek.

Úvod, tady háček - Kendrick přispěl malými příspěvky k několika různým projektům pozdě, spolupracoval s Beyoncé na Lví král soundtrack's Nile, přidání jeho twist na 2 Chainz ‘Momma I Hit a Lick a šunka na Don’t Jump, uniklý úryvek z Kanye West Yandhi zasedání.

Dnes se objeví na Raphael Saadiq's Rearview, závěrečné stopě zbrusu nového alba od ikony R&B, která byla v přestávce. 'Jak vidím svět uváznutý v této krabici?' Kendrick přemýšlí nad písní - ještě další strašidelný vzhled, ve kterém se ve vašem iTunes neobjeví jeho jméno.

Jednoho dne se zastavil a my jsme poslouchali hudbu, pak skočil na několik různých desek, které jsem měl, ' Saadiq to řekl Billboardu práce s K-Dot. „Právě má ​​tento oduševnělý pocit ze své hudby. Když jsem procházel všemi BS se svým posledním manažerem, byl Kendrickův „Alright“ mým cílem, když jsem jel zpět do Bay Area. Proto jsem ho dal na poslední trať, protože to, co říkám, je, že před vámi je více života než za vámi. A Kendrick je jediný člověk, o kterém jsem věděl, že s tím dokáže mluvit.

Lamarova schopnost udržet své řemeslo v popředí a naplnit svůj osobní život v křídlech dosáhla vrcholu letos v létě, kdy se objevila zpráva, že on a miláček ze střední školy, snoubenka Whitney Alford, 26. července přivítali své první dítě. Je to dívka, podle zpráv. Ale zatím nevíme její jméno a sám Kendrick nekomentoval veřejně přírůstek, který změnil život.

Jistě, to není naše věc a nové rodičovství může vytáhnout i toho nejhorlivějšího mikrofonního ďábla ze studia a propagačních okruhů. Ale v informačním věku ho Kendrickův plášť soukromí vyčnívá ještě víc než ti, kteří křičí na retweety a lajky, chrlí obsah, aby nakrmili nikdy nenasytené zvíře, a nikdy by nenechali hitovou píseň uniknout uncredited. - Luke Fox

pokorný mlýn modré noty hudební video

Podívejte se na 7 rapperů, kteří si myslí, že Kendrick Lamar je jedním z nejlepších rapperů naživu