Historie nejpopulárnějších memů rapperů

Jak dobře znáš svůj oblíbený rapperový mem? Za posledních 10 let bylo do webové ikonografie vtaženo nespočetné množství vtipů založených na rapperech do takové míry, že možná ani neuvažujete, odkud pocházejí, ale všechny mají svůj příběh.

Jedna z prvních velkých rapperských memů, která převzala internet, se zaměřila na dobu, kdy Kanye West neslavně přerušila Taylor Swift během jejího projevu o přijetí na MTV Video Music Awards 2009. Během několika dní od Kanyeho přerušení na scéně, ke kterému došlo ještě předtím, než Instagram vůbec existoval, použili fanoušci napříč Reddit, Twitter a YouTube PhotoShop a další software k zvečnění okamžiku tím, že nechali Kanye přerušit další celebrity v celé historii.Pokud jde o jeho část, v dalším rané meme, které se poprvé objevilo v roce 2010, se Drake proměnil v epický virový fenomén, když lidé objevili obraz z jeho dnů v seriálu pro mládež Degrassi: Nová generace . O několik let později, v roce 2015, Drizzy využil meme kulturu ve svůj prospěch, když vysadil jedno ze svých dosud nejznámějších hudebních videí.Od té doby se memy vyvinuly a rozšířily, protože lidé na internetu našli nové způsoby, jak používat ironii a technologii pro internetové vtipy. Future je další umělec, který byl zapomenut do zapomnění. Během posledních několika let fanoušci využívali sociální média k tomu, aby znovu objevili stoickou loveckou osobnost Future do všeho od problematického kazatele po nehanebně manipulativního přítele, což dále včlenilo atlantskou superstar do popkultury.

Dnes, XXL se podívá na historii obklopující některé z největších rapperových memů v historii. Nahlédněte do níže uvedeného seznamu. • Budoucnost jako toxický přítel

  S pořádnou přitažlivostí mučeného bluesového kytaristy a vrstvou mystiky, která nějak unikla nadměrnému vystavení věku sociálních médií, je Future pověstným chlapem, před kterým vás varovala vaše matka - a má mnoho alb. v hodnotě toxických textů, které to dokazují. Nebylo tedy tak překvapivé, když se na konci listopadu 2019 stal předmětem memů o toxických bývalých milencích.

  Pro mem fanoušci zveřejnili jeden konkrétní obrázek Hendrixe, jak se dívá dolů na svůj telefon. Obrázek se začal pro zpravodajské příběhy používat někdy v roce 2017. Pro titulek si uživatel vymyslí falešné textové zprávy, jejichž cílem je manipulativně přitahovat srdce jejich bývalých přítelkyň a případně je parodovat.

  První memy pro toto se objevily na Twitteru na Den díkůvzdání 2019, takže myšlenka pravděpodobně vycházela z lidí, kteří se vrátili do svých domovských měst a pravděpodobně byli schopni zasáhnout své staré plameny, aby mohli `` viset '', zatímco jsou stále zpět . Během několika dní se meme tisíckrát znovu vytvořilo na Twitteru a Instagramu a Future se opět ukázal jako ikona pro #CityBoys. Senzační.  jeezy trap or die 3 poslouchej
 • Young Thug and Lil Durk Troubleshooting on Computer

  Zpět 13. června 2018 nahrála Lil Durk fotku sebe a Young Thug ve studiu na Instagram. Během několika dní se příspěvek, který obsahuje obraz Younga Thuga a Durkia hledícího na pravděpodobně jakýsi počítačový monitor, stal jedním z nejzábavnějších memů léta 2018.

  K vtipům vedlo Thuggerovo netypicky pilné oslnění. Uživatelé sociálních médií na Twitteru a Instagramu přišli s scénáři fill-in-the-blank, které popisují, co se na fotografii dělo. Někteří předstírali, že Thugger je kapitánem vesmírné flotily ve sci-fi filmu. Jiní předstírali, že je rozzlobený rodič dívající se přes počítač, a Durkio byl tím dítětem. Byly to všechno dobré věci.

 • 6ix9ine Snitching u soudu

  V září 2019 svědčil 6ix9ine ve vyděračském procesu proti Aljermiahovi „Nuke“ Mackovi a Anthonymu „Harvovi“ Ellisonovi, dvěma členům Nine Trey Gangsta Bloods, se kterými se stával součástí gangu. Díky živým zprávám z manhattanské budovy Thurgood Marshall Courthouse mohli fanoušci získat v reálném čase podrobnosti o svědectví 6ix9ine a přirozeně stovky memů, které si dělaly legraci z duhového rappera, šířily Twitter.

  Nejvýznamnější mem představoval obrázek Tekashiho, který měl na sobě oblek, když seděl vedle svých právníků a hovořil se soudcem u soudu. Titulní lidé označili za lidi ze studny rapperů a celebrit, kteří byli obviněni z věcí z dřívějšího roku a měli na sobě falešný příběh 6ix9ine. U jednoho memu meme 6ix9ine řekl soudci, že 21 Savage se skutečně narodilo v Anglii. Pokud si vzpomenete, 21 byl zatčen minulý únor za nelegální imigrant, který se narodil v Anglii.

  c-vražda život nebo smrt

  Memy byly skoro všude. V době odsouzení Tekashiho soudce Paul A. Engelmayer připustil, že memy viděl a užíval si je. S ohledem na to se 6ix9ine nechtěně přidal k jeho odkazu virové legendy, i když byl za mřížemi.

 • Jay-Z na vodním skútru

  Obecně řečeno, Jay-Z je portrétem statusu šéfa v hip-hopu. Tento obraz se v létě roku 2018 alespoň na několik dní proměnil v něco mnohem hloupějšího, poté, co se snímek Hov, jak jezdí na vodním skútru na dovolené s Beyoncé v roce 2016, změnil na mem.

  Na snímku, který byl zachycen v Itálii, hovoří Hov o helmu a záchrannou vestu stejně jako kdokoli jiný. Také dostal výraz obličeje, díky němuž si lidé mysleli, že si ten okamžik neužil. Fanoušci následně zveřejnili vedle sebe obrazy Hov a karikatury, které ho následně zapomněly na zapomnění.

 • Cardi B jako dítě

  Cardi B.

  V červenci 2018 uživatel Twitteru přeměnil obraz mladé Cardi B na jednu z nejzábavnějších memů léta. Na obrázku, který sama Cardi B řekla, že byl pořízen, když jí bylo 5, Bardi zableskuje drzým, nevýrazným pohledem, který vedl jednu osobu k tomu, aby přišla s titulkem, ve kterém Meme Cardi všem řekne o rozkazech své matky. Většina memů se zaměřovala na myšlenku, že dítě je příliš upřímné, protože o tom nic jiného neví. Samotná Cardi zveřejnila mem.

 • 6ix9ine's Snídaňový klub Rozhovor

  V kariéře, která měla více vzestupů a pádů, než se zdá možné, vzhledem k její stručnosti, přinesl 6ix9ine nespočet virálních momentů. Jeden z nich se odehrál během rozhovoru s Power 105 ze dne 23. března 2018 Snídaňový klub. Během rozhovoru Tekashi odpověděl na tvrzení Charlamagne Tha God, že 6ix9ine, který právě vysvětlil, že opustil událost, na které měl vystoupit, protože tam byla parta lidí, kteří se mu snažili zabránit v vystoupení, ne, žít podle drsného obrazu, kterého vylíčil, když odmítl konfrontovat skupinu.

  Během reakce 6ix9ine pronesl okamžitě virovou frázi: „Am I gon“ jít proti stovce niggas, kteří mě chtějí dostat, nebo být chytřejší osobou a být jako, 'Hloupý, já nejsem gon' nechte mě dostat šanci na WorldStar a narušit mě, když bych mohl být tím větším člověkem. “

  Trvalo to nějaký čas, ale o několik měsíců později, v prosinci, začali uživatelé Twitteru a Instagramu zveřejňovat variace memu s tím, že „Hloupý, já ti nedovolím dostat šanci!“ úhel, odkazování The Grinch Who Stole Christmas a více.

 • 21 Savage jako Supervillain

  Před něco více než třemi lety, 1. března 2017, se 21 Savage objevil na ESPN Vysoce pochybné talk show. Během rozhovoru se smál, když vtipně cenzuroval své texty z kolaborace Metro Boomin z roku 2016 „No Heart“. Zatímco plival svůj verš - okamžik, který ESPN náhle přerušil, pravděpodobně v důsledku jakéhokoli porušení cenzury -, zablýskl zlý úsměv. Ten úsměv, vytetovaný kříž na čele a zvraty ve vlasech roztažené do všech směrů vedly lidi na internetu k porovnání 21 s supervillainem. Jeden uživatel Twitteru uvedl, že 21 vypadalo jako supervillain připravený odhalit svůj mistrovský plán světu.

  První mem byl retweetován více než 100 000krát a byl oblíben více než 200 000krát. Spousta dalších podobných to brzy převzala internet.

 • Drake jako invalidní vozík Jimmy

  Před vousy, sídlem a všudypřítomností popkultury byl Drake jen mladý herec, který byl známý především tím, že hrál na invalidním vozíku Jimmy, dospívající basketbalový hráč, který skončil paralyzován poté, co byl zastřelen spolužákem v seriálu pro mládež Degrassi: Nová generace . V roce 2010 se jeden z promo snímků natočených pro sezónu 2005 proměnil v ikonický mem. Kvůli obrazu sedí Drizzy v rozvoru a udeří pózu, přičemž jednou z jeho rukou míří ven na nohu.

  Zatímco Drake je skvělý vole, póza, spolu s jeho příliš žoviálním výrazem obličeje, prakticky prosila o to, aby si vzpomněl na věčnost - a bylo. Uživatelé sociálních médií obvykle upravili Drizzyho vlastní texty tak, aby byly použity na invalidním vozíku jeho postavy.

 • Soulja Boy křičí „Drake ?!“

  V lednu 2019 rozhovor s Power 105 Snídaňový klub Soulja Boy vypustil nedůvěřivou odpověď na otázky týkající se Drakea a Meek Mill a ten okamžik se okamžitě stal virálním.

  V tu chvíli, která se objevila během bouřky, kdy Soulja Boy tvrdil, že Drizzy kopíroval jeho styl, Soulja nevěřícně vykřikla Drakeovo jméno. Lidé na internetu brzy přehodnotili své citáty a aplikovali tón a předání na širokou škálu historických a hypotetických situací.

 • Fráze „You Smart, You Loyal“ od DJ Khaleda

  Hranici mezi znalostní satirou a skutečným nadšením bylo u DJ Khaleda vždy těžké dohledat. To vše bylo znovu vyjasněno, když vydal videoklip k singlu Chris Brown a August Alsina z roku 2014 „Hold You Down“. Ve videu se dívá ženě do očí a řekne jí, že je chytrá a loajální, než jí předá hromádky peněz za všechno, co kdy chtěla.

  Jak to vždy bývá, nakonec se toho chytil internet a proměnil jej v mem, který nadměrně chválil všední věci.

 • Jay-Z potápění

  V roce 2013 se Jay-Z ocitl uprostřed veselého memu poté, co paparazzi v italském Stromboli pořídili fotografii, na které se s manželkou Beyoncé potápí do bazénu luxusní jachty. Bohužel pro Hov byl jeho výraz obličeje trochu trapný, takže internet udělal to, co dělá, a pokračoval v spamování časových os Twitter s potápěčskými memy Jay-Z.

  Memy se obvykle skládaly z Hov, jak vrhá směr k další slavné osobě, která něco dělá. Jako jeden mem vložil uživatel Twitteru Hov na obrázek Miley Cyrus, která twerkovala před Robinem Thickem na MTV Video Music Awards 2012. Pro další se potápěč Jay vrhá na Kanye West na fotografii Kanye zápasící s fotografem. V jiném mém filmu se Diving Jay-Z potápí vzduchem, aby mohl chytit dítě Michaela Jacksona, které král popu skvěle visel ze svého balkonu v roce 2002.

  den n noční festival, 8. září
 • Moment „Bird Putek Respek on My Name“ od Birdmana Snídaňový klub

  Během vystoupení na Power 105 v dubnu 2016 Snídaňový klub , Birdman dal jasně najevo, že má co vybrat s DJ Envy, Charlamagne Tha God a Angela Yee. Než mohl jejich rozhovor vůbec začít, Birdman řekl hostitelům, aby přestali „hrát si s mým jménem“ a „dali mi na jméno chvilku“. Baby vypadal rozrušený předchozími komentáři, které o něm hostitelé v pořadu udělali. Jeho upřímnost a výslovnost „respektu“ vedly k tomu, že se po internetu šíří spousta memů.

  Většinou memy používaly snímek rozhořčeného Birdmana a titulek o něčem, co bylo buď zcela bezvýznamné, nebo mírně otravné. Memy se pohybovaly od nutnosti sedět v bazénu Uber nebo vám bylo řečeno, že jste uzemněni, když všichni vaši přátelé rodiče jsou mimo město.

  Zatímco většina osobností musí jednoduše vzít L do obličeje, Birdman využil to nejlepší a spustil svůj vlastní obchod „Put Some Respek on My Name“. V červenci 2016 řekl, že na tom dokonce vydělal pár stovek tisíc dolarů.

 • Kanye West na festivalu MTV Video Music Awards 2009

  Je těžké zamknout jen to, co bylo prvním memem, ale Kanye West přerušující přijímací projev Taylora Swifta o trofej za nejlepší ženské video na MTV Video Music Awards 13. září 2009 musí být jedním z nich. Pro mem, který je soustředěn kolem Kanyeho přerušujícího Taylora, aby mohl oznámit svůj názor, že Beyoncé 'Single Ladies (Put a Ring on It)' si měly odnést domů W, fanoušci nechali Meme Kanye přerušit všechny a všechny rekvizity pro cokoli.

  Když fanoušci nepoužívali pro memy Photoshop, použili zvuk Kanye k vytváření videí, která se při incidentu bavila.

 • Běží Joe Budden

  25. července 2016 pár mladých mužů pořídilo několik fotografií Joe Buddena bez jeho svolení a podle očekávání je neměl. Není to tak předvídatelné, že je rapper nakonec pronásledoval, když byli ve svém vozidle. Malé děti poté nahrály video, jak k nim utíká Budden. Screenshot z Buddenova běhu se rychle změnil na internetovou senzaci.

  Někteří fanoušci udělali z memů super-impozantní Budden pro akční dobrodružné videohry. Jiní ho dali do filmových scén.

  Memes byly tak dobré, že i Joe musel přiznat, že jsou vtipní. 'Jedná se o jedny z největších memů vůbec, ale opravdu doufám, že u vašich dětí nedojde k tomu, aby běžely do domovů ppl,' napsal Budden v tweetu reagujícím na memy. 'Je to nebezpečné.'

 • Drakeův Hotline Bling Dance

  Tvůrce obsahu, stejně jako hudebník, mohl být prvním rapperem, který vytvořil video, které je prakticky navrženo jako mem. Udělal to pomocí videa pro „Hotline Bling“, které zrušil v říjnu 2015. U tohoto videa expresivně tancuje v různých barevných světlech a při tom vypadá strašně dorky. To vedlo k tomu, že lidé na internetu vytvářeli memy na základě jeho mimiky a tanečních pohybů.

  hip hop a r & b 2017

  Pro snímek obrazovky, na kterém Drake škrábal svou tvář, fanoušci vytvořili memy o telefonování, které nechtěli. Když ukázal prstem na kameru, někdo vtipkoval o tom, zda se někdo chystá dokončit své hranolky. Dostanete nápad a pravděpodobně si vzpomenete na mém šílenství 'Hotline Bling'. Vážně to bylo všude.

 • Single Art Nicki Minaj 'Anaconda'

  Před šesti lety, v červenci 2014, Nicki Minaj otřásla ničím jiným než růžovým topem a šňůrkou, když dřepla dozadu na její obal Pinkprint singl 'Anaconda.' Poté, co odhalila kresbu singlu, internet okamžitě vytvořil tisíce memů s Nicki. Některé memy si znovu představovaly kreslené postavičky napodobující Nickiinu pózu, zatímco jiné přeměnily Nicki na národní památky.

  Nicki sdílela některé memy na svém účtu Instagram.

 • #BowWowChallenge

  Pokud internet dokáže cokoli, je to detektiv, a to je lekce, kterou se Bow Wow těžce naučil v březnu 2017. V té době rapper nahrál obrázek soukromého letadla, což naznačuje, že se na něm chystá jet. . Cestující, který byl v letadle, však tvrdil, že Bow Wow byl ve skutečnosti v jeho letadle a že se jednalo o veřejný let.

  Od té doby začal web pražit Bow Wow do zapomnění spuštěním Bow Wow Challenge, hry na sociálních médiích, do které lidé nahráli jeden obrázek luxusní nebo skvělé věci vedle obrazu něčeho podstatnějšího.

 • Yung Joc vlasy

  Před čtyřmi lety, v roce 2016, Yung Joc debutoval s úhledným účesem, který okamžitě vedl k celonárodnímu pečení. Pro memy fanoušci zveřejnili obrázky a titulky srovnávající Joc se všemi z velryby Pearl z Spongebob v kalhotách na postavu DJe Terrencea Howarda z Hustle & Flow .

  V rozhovoru s atlantskou rozhlasovou stanicí V-103 koncem toho měsíce Joc tvrdil, že ve skutečnosti vytvořil několik memů, které vyvolaly diskusi o jeho vlasech, což podle něj byl účes, který si oblékl pro film, na kterém pracoval .

Podívejte se na 30 skvělých nabídek od vašich oblíbených rapperů