Historie hudebního vztahu J. Colea a Kendricka Lamara

Zatímco rapová hudba byla sužována vlivnými pronásledovateli, nezvyklými rappery a zázraky jednoho zásahu, J. Cole a Kendrick Lamar kralovali celé desetiletí pouze z čistého talentu.

Cole ( XXL První ročník 2010) a Kendrick ( XXL Freshman Class of 2011) jsou pravděpodobně v tomto desetiletí Rakim a Big Daddy Kane, nebo Jay-Z a Nas - dva opravdoví MC ve výškách svých sil existujících ve stejném hudebním prostoru. Ale na rozdíl od výše zmíněných současníků na úrovni G.O.A.T., Jermaine a K. Dot nikdy neměli hovězí maso. Pokud je to tak, byli tiše dobrými přáteli od raných fází jejich kariéry.To je v první řadě můj muž a já se cítím pyšný, protože jsem to viděl, Cole řekl o Lamarovi až v roce 2010. Snažil jsem se to lidem předčasně říct a nikdy jsem předtím nikoho ani neoznačil. A než se moje album vyrovnalo, než měl vůbec dohodu, ujistil jsem se, že ho označím.Oba rapperi se zpočátku setkali na albu, které poslouchalo skupinu z Los Angeles nazvanou U-N-I kolem roku 2010. Právě tam dostal Cole svůj první výdělek Kennyho z Comptonu.

„Jakmile začal rapovat, mám rád„ Co to sakra dělá? “Vzpomněl si Cole. Tenhle nigga má hlad. Hlad. “Víš, co tím myslím ... Takže jakmile to skončí, jsem typ člověka, pokud něco cítím, pokud se cítím určitým způsobem, dám ti to okamžitě vědět.To bylo jejich první setkání, ale nebylo by to jejich poslední. Oba rapperi se od té doby pohybují na samostatných hudebních cestách k velikosti, ale za ta léta se mnohokrát protínali, spolupracovali na skladbách a sdílení etap na turné . A samozřejmě existuje společné album, které škádlí už téměř 10 let, a které by po jeho vydání určitě rozbilo internet.

Jak svět nadále čeká na toto legendární album Cole a Kenny, XXL zaznamenává hudební vztah J. Colea a Kendricka Lamara.

 • J. Cole a Kendrick Lamar se spojili ve studiu

  Konec roku 2010

  Poté, co se v tu osudnou noc setkali na výše zmíněné poslechové párty alba U-N-I, se J. Cole a Kendrick později spojili ve studiu. Relace se ukázaly jako plodné. Budou dál volat to, na čem pracovali, na přísně tajných sračkách. • Kendrick Lamar odhaluje, že spolu s J. Colem mají spoustu hudby

  Prosinec 2010

  V rozhovoru s Vibe , Kendrick mírně vysvětluje, co on a Cole nedávno vařili ve studiu.

  který prodal nejvíce rapových alb

  Je to spousta hudby, tak vám to řeknu, prozrazuje. Nemusí to být jen jedna píseň. “

 • Kendrick Lamar hraje J. Colea Collaba na poslechové relaci alba

  Ledna 2011

  Během poslechu jeho debutového nezávislého alba Sekce. 80 v Carsonu v Kalifornii náhledy K. Dot přerušují připravovaný projekt i další hudbu, na které pracoval. Během akce debutuje duetem J. Colea, který se ukázal být Pokušení.

 • Kendrick Lamar přináší aktualizaci společného projektu Temptation 'Leaks

  Únor 2011

  S rostoucím očekáváním společného projektu mluví Kendrick XXL a prozradí několik dalších podrobností:

  Dosud nemáme název ani datum vydání, ale J. Cole zatím získal zhruba 90 procent produkce. Jednou z mých oblíbených skladeb projektu je píseň s názvem „Shock the World“, Cole položil první sloku a udal tón celé nahrávce. Mnoho lidí to otřese.

  O týden později uniká Temptation na internet. Hladká trať produkovaná J. Colem také obsahuje Javonte a najde rappery, kteří plivají na životní lákadla. Píseň není nikdy oficiálně vydána.

 • J. Cole a Kendrick Lamar Collab šokují úniky světa

  Květen 2011

  Další Colea a Kendricka unikají. Tentokrát se jedná o dříve zmíněný Shock the World. Na trati je BJ The Chicago Kid. Je to další pomalé pálení, kdy rapperi tekli kolem dnů před slávou. Rovněž nikdy není oficiálně vydána.

 • Kendrick Lamar odhaluje společné album J. Colea pozastaveno

  Červen 2011

  Říká Kendrick Lamar MeetThaDealer společné album bylo vloženo do pozadí, aby se rappeři mohli soustředit na své rané sólové kariéry.

  Stále se to hýbe, hudbu jen upravujeme, “prozrazuje Kendrick. „[Cole] se dostal do situace, kdy vyšlo jeho album, jeho singl. Moje situace vyšla najevo. Na to jsme se opravdu chtěli soustředit. Obzvláště já, který právě sestupuji z XXL [Obálka prvního ročníku]. Jen jsem opravdu chtěl vytvořit vlastní entitu, místo toho, abych vyšel se spoluprací nebo mixem s jiným umělcem. Chtěl jsem si dupnout. Právě dostáváme hudbu. Stále jsme jim dostali záznamy v sestřihu. Všichni o to žádají. Vyhodíme to.

 • J. Cole Produkuje Kendrick Lamar’s Sekce. 80 Sledujte HiiiPower

  Červenec 2011

  Kendrick Lamar vydává své debutové indie album Sekce. 80 . Poslední skladbu alba „HiiiPower“ produkuje J. Cole.

  Texty j cole pouze 4 vaše oči
 • Kendrick Lamar potvrzuje společné album J. Colea

  Prosinec 2011

  S vydáním jeho alba a hlukem přetrvávají otázky týkající se společného projektu s Colem. Kendrick mluvil s XXL o tom v prosinci 2011:

  Stále se to snažíme formulovat a posadit se do neutrální zóny, kde se jeden z nás neustále pohybuje a dělá představení, rozhovory a tisk. Chceme se zavřít do studia a napravit to. Dostali jsme písničky, kde můžeme něco skutečně formulovat, ale chceme, aby to bylo správné.

 • J. Cole potvrzuje společné album Kendricka Lamara

  Květen 2012

  J. Cole řekl Bootlegovi Kevovi, že nedávno pracoval s Kendrickem ve studiu a společný projekt pokračuje.

  „Právě jsem začal s Kendrickem pracovat. Dostali jsme to dovnitř, konečně znovu, odhaluje Cole. Pracujeme na tom [albu] ... Vrátili jsme se zpět. Bylo to poprvé, co jsme se za chvíli vrátili. Vlastně jsme nastoupili na druhou noc a vlastně pracovali, skákali nápady, což bylo tak skvělé. Vibrace byly tak dobré.

 • DJ Khaled Drops They Ready, představující Kendrick Lamar, J. Cole a Big K.R.I.T.

  Srpna 2012

  Kendrick i Cole se objevují v DJ Khaled’s Polib prsten singl They Ready po boku Big K.R.I.T. Cole spolu s Khaledem a Caneim Finchem koprodukuje rytmus a mladí střelci dokazují, že jsou připraveni na uvedení do základní sestavy.

 • Trae Tha Truth Drops I’m On 2.0 představovat Kendrick Lamar, J. Cole a další

  Srpna 2012

  Kendrick a Cole se znovu objevují na stejné trati, tentokrát spojili své síly v all-star záznamu Trae Tha Truth I’m On 2.0 po boku Big K.R.I.T., Tygy, Marka Morrisona, Jadakissa, B.o.B, Guddy Guddy a Bun B.

 • Kendrick Lamar představí J. Colea na show v Severní Karolíně

  Září 2012

  Kendrick Lamar má zastávku v Severní Karolíně. Vhodně vyvede hrdinu rodného města J. Colea, aby předvedl Nobody’s Perfect a další ze svého debutového alba, Cole World: The Sideline Story , který byl vydán o rok dříve.

 • J. Cole produkuje film The Jig Is Up od Kendricka Lamara (Dump’N)

  Říjen 2012

  Kendrick Lamar uvádí volný track The Jig Is Up (Dump’n). J. Cole produkuje skladbu. Přispívá také vokály na můstku.

 • Kendrick Lamar je uveden na skladbě J. Cole 'Born Sinner' Track Forbidden Fruit

  červen 2013

  J. Cole vydává své druhé album Born Sinner , který je hostem K. Dot na singlu Forbidden Fruit. Píseň slouží jako trochu aktualizovaná verze nevydané skladby Temptation z roku 2011.

 • Kendrick Lamar volá J. Colea a další na kontrolu Big Seana

  srpen 2013

  V duchu soutěže Kung-Fu Kenny vydává jeden z nejpamátnějších veršů roku 2013 na trati Big Sean’s Control. V něm vyvolává řadu rapperů, včetně svého kamaráda Colea.

  Obvykle jsem homeboys se stejnými niggas I'm rhymin ' s / Ale tohle je hip-hop, a ti niggas by měli vědět, kolik je hodin, zaskočí Kendrick. A to platí pro Jermaine Cole, Big KRIT, Wale / Pusha-T, Meek Mill, A $ AP Rocky, Drake / Big Sean, Jay Electron ', Tyler, Mac Miller / Mám pro vás všechny lásku, ale já se snažím zavraždit ty blázny

 • J. Cole reaguje na „kontrolní“ verš Kendricka Lamara

  listopad 2013

  J. Cole si našel čas na reakci na Kendrickův verš Control, ale dělá to na Justin Timberlake ‚s TKO (Black Friday Remix), který také obsahuje A $ AP Rocky a Pusha-T. Cole zmiňuje píseň jménem a odkazuje na „verš s dlouhým zadkem“, aniž by řekl Kendrickovo jméno.

  mladý kluk už nikdy nezlomil dítě astronauta

  Všichni a jejich máma zplynovali / I moje máma se ptala, co dělám, Cole vyplivne. Rozhodnutí, rozhodnutí / V případě, že se jedná o válku, pak naložím veškerou munici / Pokud nigga chce problémy, moje spoušť je na auto / Já se ujistím, že mu nikdo nebude chybět.

 • J. Cole uvádí Kendricka Lamara na Dreams May Come True Tour v NYC

  Leden 2014

  V noci, kdy byl nadaný svým řetězcem Roc-A-Fella, J. Cole překvapí dav v Madison Square Garden tím, že na své zastávce Dreams May Come True Tour v NYC uvede Jay-Z a Kendrick Lamar. Cole a Kendrick hrají Forbidden Fruit a Kenny také dává davu Backseat Freestyle.

  Taylor Hill, Getty Images

 • J. Cole a Kendrick Lamar se připojili k Eminemově Rapture Tour

  Únor 2014

  Eminem vybral Cole a Kendricka, aby se připojili k jeho Rapture Tour 2014. Spolu s Action Bronson a Jacobem Linsleym umělci hrají osm vystoupení na stadionech v Austrálii, na Novém Zélandu, v Jižní Africe a Anglii.

 • J. Cole přiznává, že chtěl podepsat Kendricka Lamara

  Ledna 2015

  Cole se posadí na pohovor se zesnulým Combat Jackem Combat Jack Show a líčí první setkání s Kendrickem v roce 2010 a chce ho podepsat do Dreamville.

  Vlastně jsem ho chtěl podepsat, ale neměl jsem své obchodní právo a nevěděl jsem, že je ve společnosti Top, “vysvětluje Cole. „V mé mysli to byl první člověk, o kterém jsem kdy zjistil, že jsem jako:„ Ano, říkám to “. všichni, kterým chci podepsat toto dítě, způsobí, že je to nigga ošklivé!

  Pokračuje: Od té noci jsme klikli a on mi poslal nějaké záznamy. Poslal mi tyto písničky „Pussy and Patron“ a „Cut You Off.“ A já jsem byl jako „Yo, I am fuckin“ s touto niggou. Chci podepsat tohoto nigga! & Apos; Odtamtud jsem se cítil přinucen dát mu vždy nějaké šperky, které jsem mohl ... Když jsem byl ve studiu s Dre, musel jsem Dre říct jako: „Ano, nikdy jsi neslyšel o Kendrickovi?“ A byl jako: „Ach, Kendricku? Jo, měl bych se s ním brzy setkat. ' A dával jsem mu ten šílený co-sign jako: „Musíš se posrat s Kendrickem!“

 • J. Cole a Kendrick Lamar si navzájem remixují skladby na Černý pátek

  Listopad 2015

  Kendrick a Cole opět nadchnou fanoušky společným projektem, když si navzájem remixují písničky na Černý pátek 2015. V této výměně, přezdívané Černý pátek, se Cole potýká s K Dot 'Alright', zatímco rapper TDE plivá přes Jermaine ' Příběh 2 měst. “

  Cole se na konci svého rýmu zmiňuje o dlouho očekávaném albu pro spolupráci: „Když ty a K. Dot hovno padnou?“ / Bitch never / Nemohou zvládnout dva chytré černé niggy. “

 • Ab-Soul odhaluje, že Kendrick Lamar a J. Cole pracovali na společném albu

  Prosinec 2016

  Během rozhovoru dne Snídaňový klub „Ab-Soul vdechuje život zpět do projektu, když odhalí společné album Kendricka Lamara a J. Colea a pracuje na něm oba rappeři.

  „Existuje [album],“ říká Soulo DJ Envy, Angela Yee a Charlamagne Tha God. 'Dostali to.' Něco na stavbě dostali. Nějakou dobu pracovali na tom svině. “

 • Kendrick Lamar přináší J. Colea v DAMN. Tour Stop v Detroitu

  Července 2017

  KAMERA Kendricka Lamara. Tour prochází Detroitu a obsahuje portrét od J. Colea. Cole vyjde a provede své 4 Your Eyez Only střih „Déjà Vu a také skladeb jako„ No Role Modelz “a„ A Tale of 2 Citiez “.

 • TDE Punch škádlí J. Colea a společné album Kendricka Lamara

  Srpna 2017

  Po dalším období klidu, Top Dawg Ent. exec Terrence Punch Henderson všem připomíná, že možná, jen možná, společné album s Colem a Kendrickem stále existuje.

  bezpečný sex je skvělý sex text

  Na Twitteru Punch reaguje na fanouškovu otázku „Když Cole a Kdot upustí od společného projektu [?]“ Antiklimatickou odpovědí „pravděpodobně nikdy“.

  Později ustoupí, ale přesto připouští, že nemá odpovědi. 'Jen jsem si hrál o tom tečkovaném a cole kloubu, tweety.' Určitě to přijde. Nevím, že by se to mohlo stát. Pravděpodobně. Vlastně je udeřte.

 • Jeezy Drops American Dream Track s Kendrickem Lamarem a J. Colem

  Prosince 2017

  Jeezy klepne na Colea a Kendricka na skladbu American Dream z jeho alba z roku 2017 Tlak . Všichni tři rappeři plivali politicky nabité verše na stopu Y-Not.

 • Kendrick Lamar dělá uncredited vzhled na Pomsta snílků III Dráha

  Července 2019

  Kendrick Lamar se objeví s uncredited příspěvkem J. Cole a Dreamville’s Pomsta snílků III track Under the Sun, na kterém poskytuje refrén.

  Coleův manažer Ibrahim Hamad později odhalí, jak k malé spolupráci došlo, tweetování, velký výkřik na mého brácha @ víkendricklamar. Vytáhl na mě, abych slyšel projekt, a jen ho rozsekal a nakonec nám dal požární hák. To je můj brácho, vždy láska.

Podívejte se na fotky všech XXL Nováček, který byl v průběhu let uveden do třídy nováčků