A History of Drake and The Weeknd’s Relationship

Drake je vládnoucím králem kosignu v hip-hopu. Ať už ho vidíte jako oportunistu, který krade vlny, nebo jako člověka, kterému opravdu záleží na tom, aby pomohl novým umělcům získat jejich správný lesk, Aubrey pomohl umístit několik mladých rapperů na mapu tím, že skočil na jejich stopy nebo nabídl zářící recenzi jejich hudby. Jedním z jeho největších chráněnců je kanadská megastar The Weeknd.

Drake zpočátku představil tehdy málo známého zpěváka na své fanouškovské základně v roce 2010, kdy na svém říjnovém blogu Very Own zveřejnil dvě písně zpěváka. Později se setkali v roce 2011, kdy The Weeknd propagoval svůj debutový mixtape House of Balloons . Abel by pokračoval přispívat do druhého alba Drakea Opatruj se stejný rok.První trhlina v jejich přátelství se objevila poté, co The Weeknd skončil podepsáním nahrávací smlouvy s Republic Records místo otisku Drakeova OVO Sound, jak mnozí očekávali. Nakonec to napravili, ale další kontroverze zdánlivě následovaly kolem polemiky ohledně příspěvků The Weeknd Opatruj se a Drizzyho jednání s Abelovou současnou přítelkyní Bellou Hadidovou v době, kdy se zpěvačka a modelka rozdělily.V poslední době má The Weekndův verš o nové písni Gesaffelstein Lost in the Fire fanoušky, kteří se zajímají, jestli mají dva problémy znovu, přičemž příznivci podezření Má drahá melancholie zpěvák vklouzl do podprahového úderu na dráze.

Zatímco fanoušci spekulují, jestli je hovězí maso zpět, XXL ponoří se do legendární historie Aubreyho a Ábela níže. • Drake Cosigns The Weeknd

  Říjen 2010

  Drake představuje svým fanouškům málo známého kanadského zpěváka The Weeknda prostřednictvím jeho říjnového blogu Very Own Blog . Oliver El-Khatib, Drakeův manažer a zakladatel OVO, zveřejňuje na webu dvě z Weekndových písní spolu s titulkem: Představujeme The Weeknd.

  O několik měsíců později také Drake tweetoval text z „The Wicked Game“ od The Weeknd zveřejnění skladby na svém blogu.

 • Drake a The Weeknd Collab na téma „Postarejte se“

  Říjen 2011

  Následující rok se setkají během jedné z Ábelových show v Kanadě. V srpnu se Drake objevil na trati The Weeknd „The Zone“. Krátce nato začnou spolupracovat na Drizzyho albu, Opatruj se .  Je jako spisovatel, spolupracovník na čtyřech písních na mém albu, na co jsem velmi hrdý, řekla Drizzy Zprávy MTV v době, kdy. Obvykle se nerozcházím v psaní s jinými lidmi. Obvykle rád píšu všechny své vlastní věci, ale chápeme to. Snažíme se proniknout do stejných emocí, protože jsme ze stejného města.

 • Drake pracuje na podepsání The Weeknd do OVO Sound

  Květen 2012

  Do roku 2012 bude Weeknd bzučet. Drake pracuje na jeho podpisu pod jeho značkou OVO Sound.

  Pokud jde o papír, je to všechno rozpracováno, ale to není to, co se stejně počítá, Drizzy řekl Sway Calloway MTV . Pro mě je důležitá skutečnost, že příslušnost je tak známá, a to je vše, na čem mi opravdu záleží. '

  Dodal, že se chci i nadále podílet na jeho kariéře a naopak a nadále dělat hudbu společně, protože berete písně jako „Crew Love“ a „The Zone“ a to je to, na co lidé čekají celou noc, než to uslyší.

 • The Weeknd Signs Deal With Republic Records

  Září 2012

  The Weeknd místo toho uzavře partnerství s Republic Records a v rámci dohody obdrží svůj vlastní XO potisk. Někteří spekulují, že Drake není s rozhodnutím spokojen.

  nejlepší rapové rytmy pro freestyle
 • Drake a The Weeknd pokračují v pracovním vztahu

  červenec 2013

  Příští léto jsou oba umělci znovu ve studiu. Aubrey se objeví na The Weeknd's Kiss Land track 'Live For' a také vezme Weeknda na evropskou část svého turné Chtěli byste turné?

 • The Weeknd se otevírá o příspěvcích do alba Drake

  Říjen 2015

  Uprostřed strašidelných obvinění vznesených proti Drakeovi se The Weeknd otevřel Valící se kámen o dávání rapperové hudby, kterou původně plánoval použít pro své album pro Opatruj se .

  Vzdal jsem téměř polovinu svého alba. Je to těžké, říká Weeknd. Vždy budu vděčný - kdyby nebylo světla, které na mě zářil, kdo ví, kde bych byl. A všechno se děje z nějakého důvodu. Nikdy nevíte, co bych řekl, kdyby tento úspěch teď nebyl přede mnou.

  eazy-e str8 off tha streetz of muthaphukkin compton
 • Drake a The Weeknd se sejdou na turné

  Února 2017

  Poté, co se umělci zdánlivě distancovali od sebe déle než rok, se umělci znovu spojili, když Drake představil The Weeknd, aby provedl The Hills během zastávky v Německu na jeho turné Boy Meets World Tour.

 • Drake a The Weeknd předvedou Duet Crew Love poprvé v letech

  Květen 2017

  Drake a Abel sdílejí pódium znovu, když Drizzy dělá portréty na dvou torontských zastávkách Starboy: Legend of the Fall Tour. Představují svůj duet Crew Love poprvé po letech.

 • Drake škádlí projekt OVO x XO s The Weeknd

  Srpna 2017

  Drake opětuje přízeň a přináší The Weeknd na festivalu OVO 2017. Během přestávky v akci Drizzy škádlí společný projekt.

  'Chci, abys pochopil, o co jde,' říká Drake The Weeknd. „Nejprve vám to nechci udělat na jevišti, ale mám pocit, že k projektu OVOXO někdy musí dojít. Chci to jen říct. “

 • Drake a The Weekndova ex-přítelkyně Bella Hadid Spark Seznamka pověsti

  Října 2017

  Začaly se šířit zvěsti, že Drake chodí s bývalou přítelkyní The Weeknd, modelkou Bellou Hadid, poté, co jí rapper údajně uspořádal nóbl oslavu 21. narozenin v salonku Socialista v New Yorku. The Weeknd a Hadid později obnovili svůj vztah.

 • Drake nastavuje rekord v příspěvcích „Care Care“ od The Weeknd

  Listopad 2017

  K výročí Opatruj se Drizzy reaguje na internetového trolla, který tvrdí, že The Weeknd napsal většinu alba vyčištěním vzduchu. Drake zdvojnásobuje svůj postoj, že Abel přispěl pouze čtyřmi písněmi na LP, které mnozí považují za nejlepší projekt torontského rappera.

  „Na tom albu je 20 písní ... nezkoušejte mě,“ odsekne Drake.

 • The Weeknd se objeví na Diss Drake na nové písni

  Ledna 2019

  The Weeknd se objeví v písni Gesaffelstein Lost in the Fire a upustí od řady, kterou mnozí považují za úder na Drakea.

  'A já chci jen dítě s tím správným /' Protože bych nikdy nebyl tím, kdo by ho skryl, 'zpívá Weeknd a mnoho lidí spekuluje, že má na mysli Drakeova syna, který byl světu poprvé odhalen prostřednictvím Pusha - T's diss song The Story of Adidon.

Podívejte se na fotografie různých pohledů Drakea za ta léta