Texty písní Hip-Hop's Salute to Lil ‘Kim

Cesta před Beyoncé, rapová veteránka Lil Kim byla první, kdo byl korunován včelí královnou. Brooklyn, N.Y. rhymer, rozená Kimberly Denise Jones, změnila rapovou hru svými hvězdnými rapovými schopnostmi, svůdnými texty a okouzlující osobností v 90. letech.

Chráněnec zesnulého Notorious B.I.G. , Lil ' Kim upoutal pozornost rapových fanoušků jako člen brooklynské rapové skupiny Junior M.A.F.I.A. Na debutovém albu skupiny z roku 1995 Spiknutí , Kim lyricky zastínil chlapce na třech z jejich hitových singlů: „Získejte peníze,„ Playerova hymna “a„ I Need You Tonight “.tupac all eyez na mě obal alba

V roce 1996 vydala Kim svůj debutový projekt, Tvrdé jádro , která se vyznačuje její lyrickou chrabrostí a nesmlouvavou sexualitou. Povzbuzen singlem „Crush on You“, kterému asistovala Lil Cease, album získalo platinu a Kim se stal hip-hopovou „Queen Bitch“.Po smrti Biggie v roce 1997 si Kim dala pauzu, aby truchlila nad svým milovaným mentorem. O tři roky později, v roce 2000, Kim ovlivnila rapovou hru několika hostováním na chválených hip-hopových písních. Její lyrika zapíná Diddyho klasickou hymnu get-money „It’s All About The Benjamins,“ The L.O.X. Je to ono, o tom sledovat skladby „Money, Power, Respect“ a dívčí power popový hit „Lady Marmalade“ představující Christinu Aguileru, Pink a Myu postavil Kim zpět do pozornosti reflektorů.

O dvacet pět let později už žádný rapper nemá větší vliv na nové ženské rytmy, které dominují rapové hře. Můžete vidět trochu Liliných Kimův sexualizovaný vliv v rapových elitách jako Foxy Brown, Nicki Minaj a Trina, stejně jako nováčci jako Cardi B, Megan Thee Stallion, Kash Doll, Cupcakke, Doja Cat a další.Seznam písní R&B 2016

V průběhu let Kim byla zasalutovala buď hudebně, nebo vizuálně od svých rapových vrstevníků . Několik rapperů navíc vykřiklo její jméno ve svých textech. Tak XXL zdůrazňuje rappery, kteří vzdali hold Lil ' Kim v jejich textech. Koukni na to.

Viz City Girls, Smokepurpp, A $ AP Ferg, Shy Glizzy a More Big Up Lil ' Kim v jejich textech