Hip-Hop reaguje na Eminemův Killshot Diss zaměřený na Machine Gun Kelly

Kolo č. 2 Eminema versus Machine Gun Kelly je v plném účinku a jak se dalo očekávat, rapový svět již měl několik věcí, aby řekl „Killshot“, štiplavá reakce Slim Shady na „Rap Devil“ od MGK. diss.

Na nové trati Em dělá víc než to nejvíc, popírá MGK a naznačuje, že Diddy nechal zabít Tupaca Shakura. „Killshot, nezklamu se, stále mám doktora / Ale tento idiotský šéf vyskočí prášky a řekne mu, že má dovednosti / Ale Kellsi, v den, kdy jsi vydal hit - v den, kdy to Diddy připustí / Že uhasil zásah, který dostal „Pac zabit, ach,“ vyplivne Em.seznam skladeb travis scott days before birds

Tyčinka Diddy je něco, co Jay Electronica neocenil, a tak Emovi oznámil několik tweetů, které vyložil krátce po dnešním vydání alba „Killshot“ (14. září).„@eminem, jak se opovažuješ obviňovat Diddyho ze zabití Tupaca, zatímco se úplně díváš na Jimmyho iovina a na ty, kteří z jeho smrti těšili nejvíce,“ tweetoval Elect 'Měl bys opatrně šlapat, Synu, než přijdu strhnout tvou slonovinovou věž, jako by Sulaiman provedl templářské rytíře.' #ripProof. '

V další zajímavé kapce jména Em odkazuje na Iggy Azalea a rapuje: „Mám tě za sebou, já jsem kozel / Ty nikdy neudělal seznam vedle žádného Biggie, žádného Jaye / vedle Taylora Swifta, a ta Iggy motyka, ty se chystáš opravdu vyhodit. “Zatímco Em nemluvil o Iggy nejlichotivějším způsobem, zdálo se, že australský rapper osobně nebere jméno. Místo toho rychle kritizovala Marshallovy bary.

je lil dicky související s koulemi

'Diss písničky by neměly být naplněny kapkami jména celebrit, které by potlačily líné pruhy,' řekla Iggy v jednom tweetu, než zveřejnila další, že byla jen objektivní. „Promluvme si také o tom, proč je teď líné; ale nebyl v dřívější práci. Dřívější věci byly šílené, pokroucené a kreativní.
Tato věc připadá spíš jako vybírání jmen, která se snadno vejdou do rýmového schématu. '️ '

V předvídatelné poznámce je 50 pro Em's diss, tweeting: „Nedělej to, jako bys nevěděl, že by se to stalo, můj bože, do čeho jsi se dostal. získejte popruh #lecheminduroi @Eminem. 'Podívejte se na celé spektrum reakcí na „Killshot“ v galerii níže.

Viz Rappers React to Eminem's 'Killshot' Diss zaměřený na Machine Gun Kelly