Fanoušci hip-hopu necítí nová trička Kendall a Kylie Jenner s The Notorious B.I.G. a Tupac Shakur

Aktualizace 3 (29. června, 16:51 EST)

100 nejlepších hip hopových písní 2013

Kendall Jenner se omluvila za trička Tupac a Biggie. Přečtěte si, co říká níže.Aktualizace 2 (29. června, 16:15 EST):Nyní hrozí, že Biggieho majetek bude žalovat Kylie a Kendall za trička. Podle TMZ , právník legendárního majetku MC zasáhl dívky dopisem o zastavení používání a vyhrožoval soudním sporem, pokud neprestanou okamžitě prodávat košili.

Aktualizace (29. června, 13:36 EST):Biggieina matka Voletta Wallace promluvila o tričkách Kylie a Kendall a poslala zprávu Instagramu, aby svět věděl, že to neschvaluje. Přečtěte si, co říká níže.

Původní příběh:

Kendall Jenner a Kylie Jenner mohou mít v rapovém světě nohy, pokud jde o jejich datování, ale chytají spoustu volného času od fanoušků hip-hopu pro jejich nejnovější obchodní krok. Podle screenshotů fanoušků sestry podnikatelky údajně prodávaly trička inspirovaná vintage Kendall + Kylie luxusní řada, která obsahovala jejich tváře a loga přilepená na fotografiích The Notorious B.I.G. a Tupac Shakur.kodak black lil big pac zip

Poté, co se sociální média rozzuřila přes košile, když byla odhalena, byla tee od té doby odstraněna z jejich stránek. Bohužel to nezastavilo fanoušky hip-hopu, aby vyjádřili své pobouření nad položkami, protože screenshoty původních triček se na sociálních médiích stále šíří. Těchto 15 kusů obsahovalo obrázky tváří Kendall a Kylie vytištěné na ikonických fotografiích Biggie a Tupaca a také kapely jako Metallica, Pink Floyd a The Doors. Každé tričko bylo vypsáno na 125 USD a podle zpráv se rychle vyprodalo, jakmile se dostalo na web.

lil herb zpět na turné texty

I když existují zákazníci, kteří si údajně objednali košile, když byly k dispozici, není ani slovo o tom, zda Kendall a Kylie budou i nadále prodávat zboží, protože byly odstraněny ze svých stránek.

Není to vůbec poprvé, co obě dámy začaly od hip-hopové komunity flákat, protože všechny a jejich členy rodiny byli všichni obviněni z kulturního přivlastnění prostřednictvím svých účesů, možností módy, videí na sociálních médiích a dalších.

Podívejte se na reakci sociálních médií na trička Kendall a Kylie Biggie a Tupac v tweetech a galerii níže.

Fanoušci hip-hopu necítí nová trička Kendall a Kylie Jenner s The Notorious B.I.G. a Tupac Shakur