Tady je to, co byste měli vědět o Drakea je zatím pryč mix, ale pravděpodobně ne

Jedenáct let po vydání jeho mixu měnícího kariéru, Tak daleko , je těžké si představit Drakea jako něco jiného než megastar, ale v roce 2008 nebyl 6ix God ani nápad.

Drizzy se spoléhal, než dosáhl rekordního počtu nejvíce vystoupení Billboard Hot 100 v historii kladné recenze od místních novin v Torontu k ověření , přeposlal komentář ke svému říjnovému blogu Very Own ve snaze prokázat svůj talent. Zatímco v roce 2008 upustil od dvou mixů a spolupracoval s lidmi jako Lil Wayne a Trey Songz, v roce 2008 byl Drake stále známý především tím, že byl Invalidním vozíkem Jimmy z teen telenovely Degrassi .Všechno se to změnilo Tak daleko , mixtape, který připravil půdu pro Drakeaovu kariéru, protože představil světu jeho podpisovou kombinaci introspektivních barů a melodií laděných do R & B. Tehdejší 22letý rodák z Toronta sdílí v rámci projektu, jehož výročí je dnes, působivé emocionální monology plné srdce, ega a aspirací.kdo je teď nejlepší rapper

S ledovou, atmosférickou produkcí od Noaha '40' Shebiba a emocionálně transparentním textem, Tak daleko trvale vymazal hip-hopovou hranici mezi rapem a zpěvem a představil silný zvuk, který inspiroval nespočet umělců.

Odráží se na Drakea vlivu za poslední desetiletí, The New York Times dokonce připsána Tak daleko což je důvod, proč umělci nyní spojují rapování se zpěvem. 'Drake je.' Tak daleko mixtape - vydaný v únoru 2009 - znamenal příchod nové cesty: zpívat jako rapovat, rapovat jako zpěv, zpívat a rapovat - to vše dohromady do jednoho holistického celku, “píše se v článku.Ne každý s tím souhlasil Časy „Hot Take, ale nelze popřít, že Drake je jedním z největších hlasů v hip-hopu, zdálo se, že žánr je přinejmenším částečně poháněn melodií, alespoň z části kvůli 6ix God.

cam'ron boss všech bossů 2

Zatímco Drake se dnes stal superstar, jeho příběh, zejména ten, který obklopuje SFG , je plný mnoha stejných nástrah, které ovlivňují všechny začínající umělce v jednom či druhém bodě. Stejně jako tolik mladých umělců čelil Drake také kreativním blokům, problémům s penězi a časovým zpožděním. Dnes, XXL zkoumá některé z nich.

tupac all eyez na mně album

Zatímco fanoušci čekají na nepolapitelné další album The Boy, o kterém se předpokládá, že někdy v tomto roce klesne, XXL zdůrazňuje 12 věcí, které jste pravděpodobně nevěděli o mixtape, který změnil vše pro rodáka z Toronta.Podívejte se na 12 věcí, které jste o Drakeovi pravděpodobně nevěděli Tak daleko Mix