Tady je to, jak rapperi vypadali před tetováním na obličeji

Umělecký výraz lze zobrazit mnoha způsoby. U rapperů to může být prostřednictvím hudby, vizuálu, kresby alba a alba nebo tetování. Spousta vašich oblíbených rapperů je doslova napěchovaných od hlavy po paty, ale před slávou to bylo více než pravděpodobné. Rhymers jako Lil Uzi Vert, 6ix9ine a Post Malone neměli vždy tetování na jejich tvářích, ale pokud se podíváte níže, najdete obrázky těchto hitů vytvářejících rapperů před a po inkoustu.

Během Instagram Live v březnu 2019, Použití hovořil o tom, proč dostal několik tetování, které má na tváři. 'Žádné z mých tetování na tváři není zastrašující,' řekl v části přímého přenosu. „Nedostávám na tváři tetování, které by vypadalo děsivě. Chci vypadat hezky. Vy všichni chcete vidět všechny? ' Později se obrátil na fanouška, který se zeptal, jestli si někdy nechá odstranit umělecké dílo z jeho obličeje. 'Ne, nikdy nebudu mazat tetování, chlape,' 'Patek' rapper odpověděl. 'Proč bych si mazal tetování? ... To, že mám tetování, nemá nic společného s tím, kdo jsem a co vím.'Zajímavé je, že Uzi dostal své první tetování na obličej, kterým je slovo „víra“, poté, co byl vyhozen z domova své matky. On dostal tat hned poté, co opustil svou práci dělat zásoby v obchodě zvaném Bottom Dollar. Krátce poté, co opustil rapper z Philadelphie, ho jeho matka vyhodila. Dodal, že když měl na tváři nápis, přinutil ho soustředit se na své cíle, kterými byla hudba, protože by nebyl schopen získat kancelářskou práci s tetováním na tváři.6ix9ine má také nespočet tetování na tváři a těle. Nejvýznamnější je tat jeho rapové přezdívky. Brooklynský rapper má na tváři vytetovaný velký '69', stejně jako čísla na pažích a prstech. Když v roce 2018 mluvil s legendárním rozhlasovým moderátorem Angie Martinezem, vysvětlil Tekashi význam názvu, kterým ho jeho fanoušci označují.

Poté, co nakreslil 6 na kousek papíru a zeptal se Angie, co vidí, a řekla číslo 6 i číslo 9, Tekashi vysvětlil: „Takže, doslova se vžiješ do mých bot, abys viděl, co jsem viděl. Jsem chudý, jsi bohatý. Mohli bychom to přepnout. Jste bohatý, jsem chudý. Všichni sedíme stejně, všichni jíme stejně, jdeme spát, probouzíme se, jsme stále lidé, že? Pokud se vžijete do mých bot a jste ve svých botách, udělejte si čas a podívejte se na to z mé perspektivy. Neznamená to, že máte pravdu a že se mýlím. Neznamená to, že se mýlím a máte pravdu. “ Dodal: „Je to perspektiva všech, 6 a 9.“Začátkem tohoto roku Post Malone zlomil význam jeho obličejových tetování během posezení s GQ časopis. Počáteční konverzace s publikací proběhla v roce 2016, než dokončil inkoust. Měl však tetování na paži. V té době se dallaský umělec zmínil, že si chce nechat na obličej vytetovat meč a po letech to udělal právě on.

'Takže jsem dostal meč na tvář,' sdílel Post. „Meče jsou kurva úžasné. Vždy jsem do nich byl od malička. Takže jsem přišel na to, co by mou matku mohlo naštvat lépe než tenhle velký jíl na mé tváři. “ Později řekl, že díky obličejovým tetovačům je „zajímavé se na něj podívat.“

Příspěvek dodal: „Myslím, že to vypadá drogy. Myslím, že vypadám špatně. Kdykoli se podívám do zrcadla, dívám se na sebe a je to, jako by tam ani nebyli. Je to divné. A pak, kdykoli se opiju a podívám se na to, je to jako: „Whoa, kurva mám všechna tato tetování po celé tváři.“Stojí za zmínku, že tetování na obličej Post Malone 'Stay Away' bylo inspirováno Lil Peep „Cry Baby“ tat, který je také na pravé straně obličeje pozdního rýma.

Chcete-li vidět, jak vypadá spousta rapperů před tím, než si zapsaly své tváře, podívejte se níže.

Tady je to, jak rapperi vypadali před tetováním na obličeji

beyonce a jay z čistého jmění 2016