Zde je časová osa hovězího masa Tory Lanez

Tory Lanez byl nedávno na jednom. V závislosti na vaší perspektivě rappera lze jeho činy považovat za svrchovaně sebevědomé nebo naprosto šílené. Jedna věc je však jistá, kanadská rapová hvězda nemá problém to smíchat s každým, kdo chce lyrický kouř.

Během svého desetiletí trvajícího vydávání hudby se Lanez do toho dostal na vosku a osobně s několika umělci, včetně těch největších MC. Jeho kariéra v hlavním proudu začala hodně propagovaným hovězím masem s kolegou kanadským rapovým zpěvákem Drakeem, který trval několik let. Během této cesty se zapojil do řady dalších sporů, z nichž jeden se téměř dostal do rány a několik dalších vedlo k lyrickým úderům tam a zpět.jak zemřel přítel Lil boosie

V poslední době to všechno změnil. V listopadu 2018 začala Toryova odvážná tvrzení, že je lepší než jeho protějšky, přinést hovězí maso na jeho práh. A v posledních několika měsících neustoupil. Minulý týden pozval více vitriolu, když vyskočil z okna s výzvami J. Cole a Pusha T a drzý tweet, IM NEJLEPŠÍ RAPPER ŽIVĚ HNED TEĎ ...... BUDEM TĚLO KAŽDÉHO Z YALL NIGGAS OUT! PERIOD ...., což z něj také udělalo několik nových nepřátel.Tory Lanez vypadá, že je připraven na všechny důsledky svých činů a prohlášení, a bere na sebe všechny vyzyvatele. XXL ohlédne se za historií hovězího masa souvisejícího s hudbou Miluj mě teď rapper narazil.

 • Drake (2010-2017)

  Nedorozumění Drakea a Toryho mohlo začít v roce 2010. Tory vydal výzvu poslouchat hudbu Drakea - pokud by se mu nelíbilo, nováček by daroval 6ix Godovi 10 000 $. Aubrey to nezavázal.  V roce 2015 se zdálo, že vzniklo tření, když Tory pojmenoval svůj mixtape Nové Toronto , možná lstivý mírný na tehdejšího vládnoucího rappera Toronta. Drake kontroval linkou na Summer Sixteen: „Všichni chlapci v novém Torontu chcete být trochu já / všichni vaši bývalí vědí, že se mi líbí moje O s V uprostřed.“

  V příštích dvou letech si oba umělci vyměňovali záběry v písních (viz Drakeovo „Nerušit“) a v rozhovorech. Oficiálně zabili své problémy v květnu 2017 a odhalili příměří prostřednictvím Instagramu.

  Roy Rochlin / Jamie McCarthy, Getty Images (2) • Jacques (2016)

  Problémy Tory Lanez a Jacquees začaly na Twitteru v únoru 2016, kdy Tory odpověděla dvěma smíchem emojis zpěvákovi Cash Money a poslala: „Chris, můj idole / velký brácho, kterého nikdy nepočítám, ale vy ostatní jste hrdlo #FuckHowYouFeel. “

  Jacquees odpověděl: „Yo pen, docela dope bro, ale hlasově Naaaaaa, ty NENÍ sakra s tím klukem. @torylanez zkusil jsi to brácho Yo meloun hlava prdel se snažil chovat jako ty mě neznáš na Revoltu, teď tweetuješ! Jen mě sledujte, brácho @torylanez. “ A hovězí maso bylo na světě.

  Nic z toho však nebylo. O měsíc později to všechno rozmačkali na SXSW.

  kniha Ryan Royce da 5'9

  Rachel Murray, Getty Images

 • Travis Scott (2016)

  V roce 2016 se věci mezi Tory Lanez a Travisem Scottem zahřály. Poté, co fanoušci navrhli, aby Lanez zněl jako Scott, odpověděla Tory: „Nemohu znít jako někdo, pro koho jsem psal.“ Věci se vyvinuly brzy poté, co se oba umělci setkali v autobuse na festivalu Mala Luna 2016 v San Antoniu v Texasu. Video se vynořilo z vyhřívané konfrontace.

  „Řekl jsem, co jsem řekl. Pokud jste cítili způsob a chcete to zvládnout tak, jak to chcete zvládnout, “říká Lanez ve videu a je připraven rachotit. Chladnější hlavy zvítězily a neházely žádné údery.

  Tory tuto událost vynesl na dráze Hate to Say a později připustil, že s Travisem ukončili jakoukoli nepřátelství krátce po jejich blízké potyčce.

  Theo Wargo / Ari Perilstein, Getty Images (2)

 • Eric Bellinger (2017 -)

  Eric Bellinger vzal problém s Tory Lanez v roce 2017 poté, co obvinil kanadského umělce z krádeže jeho značky. Tory oslovila věc na trati Hate to Say off his Vzpomínky neumírají album házením výstřelů na Bellinger.

  Eric B. později vzal úder na Tory na dis track Yikes a navázal na hudební video, ve kterém vykopal hrob umělce Litty.

  Mark Davis / Christopher Polk, Getty Images (2)

 • Joyner Lucas (2018)

  Tory Lanezova tvrzení, že je lepší rapper než kdokoli jiný, otřel některé MC špatně. Jedním z nich byl Joyner Lucas. Oba slovíčkáři se rozhodli urovnat skóre klasickou rapovou bitvou - přísně konkurence, žádné tvrdé pocity. Tory Lanez upustil Lucky You a Joyner vystřelil zpět s jeho vlastní verzí. Joyner vydal D Litty Freestyle diss a Tory udělal totéž. Nakonec se rozhodli ukončit zápas smírně, přičemž každá strana vyhrála vítězství.

  Joseph Okpako / Paras Griffin, Getty Images (2)

 • Royce 5'9 '(2018)

  V prosinci to bylo téměř hlubší než rap pro Tory a Royce 5’9 ’. Tory vzal výjimku z Royce tweetingu, že nevěřil, že si kanadský rapper vzal W v bitvě s Lucasem. Tory odpověděl: To je důvod, proč u rappidy zadek niggas vždy měl špatnou představu o W ... ukazuje, proč vy všechny kariéry vypadáte, jak vypadají teď.

  elton john hrál v rapovém představení, se kterým populárním rapperem v roce 2005?

  Royceova reakce byla zpočátku bezstarostná, ale rozhořčilo se to poté, co Tory stiskla otázku. 'Můj nigga ... Pokud se snažíš porazit zadek, děláš všechno správně, zveřejnil Royce.' Dávám vám výhodu pochybnosti, protože jste Kanaďan. Teď si jdi někam hrát, než se rozčilím. “

  Následovaly tvrdší řeči. Po rozhovoru po telefonu však oba problémy zmáčkli o několik dní později, když Royce odhalil, že se Tory za svá pikantní slova omluvila.

  Jamie McCarthy / Cassidy Sparrow, Getty Images (2)

  v jakém gangu je mladá máma
 • Don Q (2019 -)

  Tory Lanezova tvrzení, že v lednu 2019 postaví jakéhokoli rappera, vyvolala zlobu Dona Q, který později obvinil Tory z krádeže jeho rýmů na freestylu Hot 97. Poté, co se vysmíval rapperovi, Q rozpoutal rozchod, nejsem Joyner. Krátce nato Tory následovala oblek s pultem Don Queen.

  Bitva pokračovala pokračováním Don Q This is Your King a v současné době stále probíhá a objevuje se.

  Johnny Nunez / Gbriel Grams, Getty Images (2)

 • Dreamville (2019 -)

  Proč si vzít jednu, když můžete vzít všechny? Poté, co předtím prohlásili, že vystoupí z J. Colea, se umělci Tory a Dreamville J.I.D do toho dostali na sociálních médiích poté, co rhymer z Atlanty kritizoval Lanezovy nedávné trapasy. Oba rapperi hovořili o boji a Tory jde tak daleko, že v rozhovoru vytáhl celý soupisku Dreamville.

  Cassidy Sparrow / Tommaso Drowning, Getty Images (2)

 • Mysonne (2019 -)

  Tvrdení „těla, jakéhokoli rappera“ nadále kladly terč na Toryho záda. V lednu 2019 vstoupil newyorský rapper Mysonne na talíř a vydal skladbu Tory Lanez diss, 'Pokud zemře, zemře.'

 • DreamDoll (2019 -)

  Koncem ledna přidala Tory na svůj seznam nepřátel, když ho DreamDoll prodával na trati „On Ya Head“. Rozhněván tím, že její jméno bylo zmíněno v Toryově písni Don Q diss 'Don Queen', Dream se mu odvďačil skandálním vyvrácením.

Podívejte se na různé pohledy Tory Lanez v průběhu let