Zde je časová osa právních potíží Tay-K

Ve své podstatě je rapová hudba surová. Je nefiltrovaný. A mnohokrát je to umění napodobující život. V nedávné paměti nemusí existovat pravdivější příklad toho, než neslavný případ 18letého texaského rappera Tay-K, který v roce 2017 skočil na kauci za obvinění z vraždy kapitálu, šel na útěk a řekl o tom celému světu prostřednictvím virtuální prostředníček na policii se stal virálním zásahem, 'Závod.'

Příběh Tay-K, který se narodil jako Taymor McIntyre, spadá do kategorie „Nemohu to vyřídit“. Syn údajného Blocc Compton Crip, Tay-K začal sledovat rap v oblasti Arlingtonu v Texasu prostřednictvím svého vztahu s Daytona Boyz. Skladby jako 'Drift' a sólová píseň, 2015 'Biff Xannen, sbíral místní hláška.Jen o dva roky později, ve věku 16 let, byl obviněn z vraždy 21letého Ethana Walkera, který vycházel z toho, co policie považuje za úmyslnou loupež, která se stala vraždou. Úřady se domnívají, že rapper okradl a zabil jiného muže a napadl jiného člověka, než byl o chvíli později zadržen.Zatímco byl uzamčen, právní potíže Tay-K se nadále hromadily, včetně několika soudních sporů vyplývajících z jeho údajných zločinů, dramatu za mřížemi, více obviněných a spoluobžalovaných, kteří se obraceli proti sobě. .

S rapperem „After You“, který v současné době čeká na soudní proces, který bude s největší pravděpodobností hodně medializovaný soudní spor, XXL srovnává veřejné záznamy a sestavuje časovou osu právních problémů rappera. • Ethan Walker je zabit v Mansfieldu v Texasu

  26. července 2016

  Ethan Walker je zastřelen ve svém domě na 1500 bloku Aspen Court v Mansfiedu v Texasu. Policie věří, že Tay-K spolu s dalšími šesti lidmi, včetně Megan Holt a Ariany Bharratové, plánovali zřídit a okrást 21letého drogového dealera. Holt a Bharrat prý šli do Walkerova domu s plánem, že ho rozptýlí svými pokroky. Jedna z žen poté pustila Tay-K a další útočníky do domu, kde vypukl boj a Walker byl zavražděn, než posádka uprchla. Jeden muž, Zachary Beloate, je také zastřelen, ale přežil jeho zranění.

  Tay-K je později zadržen a obviněn z vraždy. Je nařízeno, aby byl umístěn do domácího vězení.

  revenge of the dreamers iii album písní

  Brandon Smith • Tay-K jde na Lam

  26. března 2017

  S čekajícím certifikačním slyšením, které má určit, zda bude nebo nebude souzen jako dospělý, si 26. března 2017 Tay-K usekne monitor kotníku a jde na útěk. Ale ne dříve, než oznámil svůj plán světu na Twitteru. 'Do prdele, domácí vězení, kurva, kurva 12, oni mě chytí na kapuci,' zní tweet.

  @ TayK47USA přes Twitter

 • „Závod“ je zveřejněn na YouTube

  30. června 2017

  Po třech měsících na lam a Tay-K oznamuje vydání nové písně a videa „The Race“ na Twitteru. „Federálové mě tu nemohou držet zpátky, je to Tay-K - závodní hudební video,“ uvádí se v příspěvku.

  Drzý vizuál ukazuje, jak rapper bouchá nosem před zákonem a chlubí se svým útěkem mezi hrozivými výstřely rýma s tváří dítěte a třímajícím několik střelných zbraní.

  'Do prdele, zkoušel jsem porazit případ / Ale ten případ neudělám, děvko, udělal jsem závod,' rapuje. „Probudil jsem se příliš náladový, kdo dnes zemřít. “

  Video se stává virálním.

  TayK přes Twitter

 • Tay-K je zadržen v New Jersey a obviněn z další vraždy

  30. června 2017

  Ve stejný den, kdy byl vydán film „The Race“, američtí maršálové zatkli Tay-K v domě přidruženého podniku v Elizabeth v New Yorku. Zatčení připisují desítkám tipů, které se vrhly z celé země.

  Je také obviněn ze dvou dalších závažných trestných činů. Na útěku úřady věří, že Tay-K okradl, zastřelil 23letého Marka Saldivu v Chic-Fil-A v San Antoniu v Texasu. Podle svědků bylo vidět více mužů, kteří se hádali v černém SUV. Policie tvrdí, že skupina Saldivara vykradla, než opustil vozidlo a začal křičet o pomoc. Nakonec vyskočil na auto, před jedním vystoupili cestující, považovaní za Tay-K, a vystřelili ho. Skupina poté uprchla ze scény a nechala Saldivara zemřít.

  Policie rovněž tvrdí, že Tay-K zaútočil na 65letého muže v parku v Arlingtonu v Texasu a obvinil ho z útoku.

  Kancelář šerifa v okrese Tarrant

  až do smrti zavolej mé jméno tracklist
 • Pravidla soudce Tay-K by měla být zkoušena jako dospělý

  30. srpna 2017

  Ačkoli mu je 17 let (v době spáchání trestného činu mu bylo 16 let), soudce rozhodl, že Tay-K by měl být souzen jako dospělý na základě obvinění z vraždy.

  „Soudce rozhodl, že jeho případ by měl být [přesunut] k soudu pro dospělé na základě jeho věku (a skutečnosti, že soud pro mladistvé bude brzy nepříslušný),“ uvádí se v prohlášení jednoho z advokátů Tay-K, M. Trent Loftin. 'Soudce jasně řekl, že panu McIntyreovi v záznamu řekl, že toto rozhodnutí v tomto případě nijak nesouvisí s jeho vinou / nevinou ... pan McIntyre zůstává po tomto jednání pozitivní.'

  Tay-K

 • Tay-K je „krásná, blonďatá“ komplice v případu vraždy kapitálu odsouzeného na 20 let vězení

  23. února 2018

  Jedna z spolupáchatelek Tay-K při domácí loupeži a vraždě 21letého Ethana Walkera je odsouzena k 20 letům vězení, protože byla shledána vinnou z delikventních obvinění z vraždy kapitálu a z loupeže se zvýšenou závažností. Prokurátoři tvrdí, že nejmenovaná dívka (v době incidentu jí bylo jen 17) zinscenovala invazi.

 • Tay-K byl odepřen Bond

  8. března 2018

  S odvoláním na opovržení rappera zákonem zobrazeným konkrétně na trati „The Race“, soudce a popírá pouto pro Tay-K.

  love & hip hop atlanta sezóna 5 epizoda 13

  „Nevím, kolik lidí má zemřít, a nevím, proč my ... jako země, jak se zdá, oslavujeme špatné činy tím, že vydáváme záznamy a videa a lidé to sledují,“ soudce okresního státu Wayne Říká Salvant.

  „Chápu, že lidé v celé této zemi mají„ Free Tay-K “; zaregistruje se nebo „přejde“ prostředky na financování jeho obrany a tento soud s tím má problém, “dodal. 'Nevím, čím se tato země stala, když lidé mohou jít ven a údajně páchat ohavné zločiny a být za to oslavováni.'

  Buffet Boys přes YouTube

 • Manažer oznámil, že Tay-K nebude čelit trestu smrti

  23. května 2018

  Poté, co se šířily pověsti, že Tay-K bude čelit trestu smrti, Tay-Kovy jesle Ezra Averill zastavily spekulace příspěvkem na Instagramu, kde poznamenal: „OH YEA A AINT NO SMRT PENALTY OVER HERE #FREETAYK.“

  Brandon Smith

 • Tay-K zasáhla žalobou na neoprávněnou smrt kvůli vraždě Chick-Fil-A

  21. června 2018

  Rodina Marka Saldivara, oběti vraždy Chick-Fil-A v San Antoniu v Texasu, vede soudní spor proti Tay-K za neoprávněnou smrt Saldivara. Hledají od Tay-K náhradu škody ve výši více než 1 milion dolarů.

  Brandon LaWayne Davis

 • Tay-K je žalován za zisky z rekordního obchodu

  26. července 2018

  Přesně dva roky po vraždě Ethana Walkera podá jeho rodina, stejně jako přeživší Zachary Beloate, žalobu, v níž požaduje náhradu škody ve výši více než 1 milion dolarů ze zisků Tay-K, když před prosincem podepsal nahrávací smlouvu s 88 Classic.

  88 Classic

 • Tay-K je ve vězení obviněn z držení zakázané látky

  2. srpna 2018

  Zatímco čeká na soud v Tarrant County Jail, je Tay-K obviněn z trestného činu držení zakázané látky. Náboj pochází z mobilního telefonu, který byl během hledání objeven zastrčený do páru rapperových ponožek.

  Kancelář šerifa v okrese Tarrant

 • Tay-K byl přesunut do samovazby ve vězení s maximální bezpečností

  14. srpna 2018

  Tay-K je převedena z věznice Tarrant County v Texasu do maximálně zabezpečeného Lon Evans Corrections Center. Tam je umístěn na samotku na 23 hodin denně a nechá hodinu v tělocvičně. Přemístění je částečně způsobeno hádkou, do které se Tay-K dostala s jiným vězněm.

 • Tay-K vyhrává právní bitvu nad Bondem, ale zůstane ve vězení

  16. srpna 2018

  Tay-K získá menší vítězství u soudu, když Texas Druhý odvolací soud rozhodl, že okresní soudce státu Wayne Salvant se mýlil, když odmítl uvalit kauci Tay-K v souvislosti s jeho případem loupeže se zhoršenou povahou.

  Vzhledem k tomu, že pro jeho případy vraždy kapitálu nebyla stanovena žádná kauce, rapper zůstává ve vězení, zatímco čeká na soud.

  Buffet Boys přes YouTube

 • Tay-K Accomplice udeří dohodu o námitce, souhlasí, že bude svědčit proti němu

  3. srpna 2018

  Situace se Tay-K zhoršila, když se komplic, o kterém se věřilo, že se podílel na domácí invazi a vraždě Ethana Walkera, dohodl s prosbou a souhlasí, že bude svědčit proti jejím třem spoluobžalovaným, včetně rappera.

  obrázky drayi z basketbalových manželek

  Prokurátoři upustili od obvinění z vraždy Ariany Bharratové, protože souhlasí s přiznáním viny za zhoršenou loupež výměnou za 25 let vězení.

 • Tay-K sdílí fotografii ze své cely vězení

  28. srpna 2018

  Navzdory svým okolnostem zůstává Tay-K v dobré náladě podle příspěvku na Twitteru a Instagramu z Lon Evans Corrections Center. Na konci srpna nahrál rapper do své cely fotografii, na které napsal „Živě z pekelné brány #FreeMe“. Není jasné, kdy byla fotografie pořízena, nebo zda bude mít nějaké důsledky po jeho obvinění z držení mobilního telefonu z počátku srpna.

 • Tay-K Acplplice odsouzen na 40 let vězení

  30. srpna 2018

  Sean Robinson, další údajný spolupachatel Tay-K při vraždě Ethana Walkera z roku 2016, se přiznal k vraždě výměnou za 40 let vězení.

  Robinson, který byl původně obviněn z kapitálové vraždy, si odsedí 18 let za mřížemi kvůli kreditu za odsloužený čas, než bude mít podmínečné propuštění.

 • Tay-K Acplplice odsouzen na 30 let vězení

  16. listopadu 2018

  Tay-Kova spoluobžalovaná Jalen Bell se přiznává ke dvěma bodům zhoršené loupeže při domácí invazi v roce 2016, která vyústila ve střelnou smrt Ethana Walkera a zranění Zacharyho Beloata.

  V rámci dohody o prosbě bude Bell podle 30letého trestu odnětí svobody Hvězdný telegram , čímž se Tay-K stal posledním mužem.

 • Prokurátoři Say Tay-K se pokusili zahájit gang během uvěznění

  1. března 2019

  Tay-K se údajně objevuje za mřížemi a prokurátoři to zamýšlejí proti němu.

  Podle zprávy zveřejněné Texasem Hvězdný telegram z Fort Worth , státní zástupci předložili dokumenty, v nichž se uvádí, že Tay-K se ve vězení pokusil založit gang s názvem Rug-Rats.

  Prokurátoři údajně podali oznámení jako důkaz o dalších zločinech, kterých se Tay-K dopustila.

 • Tay-K žaloval za údajný útok na 65letého muže

  3. května 2019

  Vzhledem k tomu, že jeho hlavní vražedný proces stále trvá, čelí Tay-K legálnějšímu dramatu, když je žalován Owney Skip Pepe a jeho manželkou Barbarou Pepe.

  lil wayne nejsem album lidské bytosti

  Podle Hvězdný telegram z Fort Worth , Owney Skip Pepe, 65 let, tvrdí, že ho Tay-K napadl během útěku před policií v květnu 2017. V obleku muž tvrdí, že se k němu Tay-K přiblížil zezadu s pistolí a požadoval jeho peněženku v Cravens Parku v Arlington, Texas.

  V žalobě se uvádí, že Pepe zůstal v bezvědomí s „několika zlomenými kostmi“ a „krvácením do mozku“.

 • Tay-K se přiznává k prohlubující se loupeži

  16. července 2019

  Dlouhý náskok před soudem Tay-K konečně začíná a rapper se přizná k jednomu z obvinění.

  Podle Texasu Hvězdný telegram z Fort Worth „Tay-K se přiznal ke dvěma bodům zhoršené loupeže na jednání k jeho hlavnímu soudu vraždy. Údajně se přiznal, že nebyl vinen z vraždy a samostatného počtu loupeží.

Viz 22 policejních razií souvisejících s hip-hopem