Zde je časová osa Soulja Boy a hovězího masa Chrisa Browna

Nový rok, kterým je rok 2017, sotva nastal předtím, než se začaly objevovat problémy mezi dvěma nejzajímavějšími umělci hudby: rapperkou Soulja Boy a zpěvákem Chrisem Brownem. Soulja, který se stal novým plakátem pro hovězí maso v hip-hopu po válce s kýmkoli během druhé poloviny roku 2016, zahájil toto hovězí maso, jak to obvykle dělá. Rapper pomocí svých účtů na sociálních médiích tvrdil, že Brown zachytil city a vzal s sebou problém, že zanechal koketní komentář k fotografii na Instagramu patřící Karrueche, Brownově bývalé přítelkyni. Telefonní hovory a pohrdavé tweety a videa z Instagramu byly vyměňovány, což nakonec vedlo k tomu, že Breezy vyzvala Soulju k boji. Nabídka, kterou Soulja přijme, vyústila v dosud nejvíce diskutované téma hip-hopu v roce 2017.

Oba umělci nejsou pro boj se sociálními médii cizí a mají dlouhý seznam bývalých nepřátel a hovězího masa v jejich zpětném pohledu, aby to ukázali. A nejen, že byli schopni mluvit o dobré hře, oba byli schopni ji v případě potřeby zálohovat. Incident při natáčení Soulja Boy z roku 2008 a zaběhnutí Chrisa Browna v roce 2012 s Drakeem v newyorském klubu je důkazem toho, že oba dokázali čelit hudbě a odejít s válečnými pruhy. Brown a Soulja možná zahájili svou kariéru čistých mladistvých titánů, ale od té doby se vyvinuli ve dva z největších živých drátů hip-hopu, kteří byli schopni vyhodit těsnění a na tirádu při pádu desetník.S blížícím se zápasem v boxu mezi oběma stranami a různými zvraty v tomto hovězím masu, XXL podrobně popisuje, jak celé toto hovězí maso mezi Soulja Boy a Chrisem Brownem začalo a kam směřovalo. • 1

  Soulja Boy říká, že Chris Brown chce s ním bojovat přes Karrueche

  2. ledna

  2. ledna Soulja Boy pokračoval ve své sérii nepředvídatelných výbuchů, tentokrát zaměřených na zpěváka Chrisa Browna. Soulja tvrdil, že Breezy zavolal na jeho telefon, aby mu dal sousto poté, co rapper okomentoval jeden z příspěvků Karrueche na Instagramu. Pokračoval na Twitteru, aby zahájil útoky na Breezy, a poté zveřejnil videoklip o zpěvákovi „Liquorovi“.

  Ayy Chris Brown, ty kurva nigga, říká Soulja ve svém videu. Když tě vidím, vymlátím do prdele ty nigga. Myslíš si, že jsi tvrdý, protože jsi trefil Rihannu nigga, protože porazil Rihannu nigga? Udělej to do prdele mi kočička prdel nigga. Do prdele s tebou nigga? Zavoláte mi na telefon na Facetime Talking o několika ‚Ach, proč se vám líbí obrázky Karrueche na Instagramu, proč se vám líbí obrázky Karrueche na Instagramu. & Apos;  Brown by vydal vlastní reakci prostřednictvím Instagramu, ale tvrdý rozhovor omezil na minimum, místo toho vyzval Soulja Boy na boxerský zápas, aby urovnal jejich rozdíly. Toto oficiálně uvedlo hovězí maso do pohybu.

 • dva

  Soulja a Chris Trade Shots on Instagram

  3. ledna

  Soulja Boy a Chris Brown pokračovali ve slovní válce 3. ledna, přičemž oba umělci na druhého stříleli prostřednictvím sociálních médií.

  Chlapče, radši jdi spát, napsal Chris Brown v titulku k příspěvku na Instagramu. Už žádné otravné mediální hovno ... PŘIŠLI JSME TO! Neříkej už VÍCE NEBO ŘÍKEJTE, CO CHCETE! Bez ohledu na to, jsem zbitý, prdel. Pro dnešek jsem skončil.  Soulja, která si libovala v pozornosti, kterou hovězí maso dostávalo z hlavních sdělovacích prostředků, také hodila na Breezy úšklebky.

  Udělal jsem CNN pro hovězí maso pomocí šlehače s koksovou hlavou, napsal Soulja Boy v jednom tweetu. Chris, teď vypadáš bláznivě. Uvidíme se v ringu. Začněte boj, už jsem mluvil @cnn.

  S oběma stranami ústně souhlasícími a zdánlivě ochotnými zapojit se do pěstních soubojů se zdálo, že hovězí maso ještě zdaleka nekončí a začalo vypadat spíš jako vytažená válka.

 • 3

  Soulja říká, že připravuje zápas proti Chrisovi

  4. ledna

  Soulja s Brownem posílil ante na svém hovězím masě a oznámil, že se právě připravuje na boxerský zápas mezi nimi, a dokonce 4. ledna zapojil několik velkých jmen.

  Rapper pokračoval na Twitteru a psal: Nastavení boxerského zápasu s Chrisem Brownem Bitch Ass. Chtěl [Adrien Broner], aby mě vycvičil, ale nemůže, takže dostávám Floyda.

  Poté vystrčil díry v důvěryhodnosti Browna na ulici, tweetoval, Chris Brown nikdy nemůže jít na moji kapuci a dodal, že jsou to dva roky, co vytáhl můj blok.

  Ačkoli Breezy tyto konkrétní komentáře nebavil, jeho údajné vztahy s gangy přiměly mnoho fanoušků brát Souljina slova s ​​rezervou.

 • 4

  Soulja Boy se omlouvá Brownovi a dalším rapperům, s nimiž se potýká

  4. ledna

  Poté, co udělal vlny oznámením, že připravuje možný boxerský zápas mezi sebou a Brownem, se zdálo, že Soulja Boy zamával bílou vlajkou a omluvil se svým fanouškům a umělcům za své chování.

  Chci jen poslat omluvu za posledních pár měsíců, předváděl jsem, divoce jsem, uvedl Soulja v PSA, který sdílel na svém účtu na Twitteru. A na konci dne nejde o to, kdo hovězí maso zahájí, ale o to, kdo je ukončí.

  Katalyzátorem Souljiny změny srdce mohla být hospitalizace jeho matky, o které se rapper zmiňuje v klipu. Žádné peníze, žádná auta ani žádná sláva mě nezruší, když budu vědět, že je moje máma nemocná, vysvětluje Soulja. Vím, že není hrdá na mé činy a na to, co jsem nedávno dělal.

  Soulja by také chtěl zmínit několik nepřátel, s nimiž se v minulých měsících potýkal, včetně Quava spolu s Brownem, mírovou smlouvou, která byla sentimentální, ale dokázala být krátkodobá, když bylo řečeno a provedeno.

 • 5

  50 Cent říká, že propagační akce Mayweather podpoří boxerský zápas Soulja Boy a Chris Brown

  4. ledna

  Bývalý mentor Soulja Boy a spolupracovník Chrisa Browna 50 Cent se zapojili do hovězího masa mezi těmito dvěma umělci a přidali více oleje do ohně. Řekněte Soulji, že jsem se přestal omlouvat, napsal 50 Cent na Instagram. Dostaňte Draca ven a vytvořte humbuk pro boj. #putthemoneyonthewood Sázku kryji pro každý set. LMAO.

  50 Cent by také potvrdil, že Floyd Mayweather by skutečně byl součástí navrhovaného boxerského zápasu také v postu. Teď mluvíme o penězích, BIG MONEY CHAMP řekl, že sázku přijme, napsal 50. Propagace Mayweather podpoří boj. Tohle je zticha, nebo postavit výzvu peněz. #wherethebagat.

  Chris Brown, který byl ve srovnání s Soulja Boy relativně matkou, si dokonce udělal čas na ozvěnu 50 sentimentů a komentoval stránku rappera na Instagramu. 50 .. ujistěte se, že tito niggové dostanou naše peníze správně! napsal zpěvák. PO TOMTO JEDNU KOUPÍME JAHTU.

  I když Breezy pravděpodobně znamenal „jachtu“, doufáme, že jeho dovednosti v oblasti rukou jsou více na stejné úrovni než jeho pravopis, když nastane okamžik pravdy.

 • 6

  Chris potvrzuje zápas v boxu

  4. ledna

  4. ledna byl jedním z hektičtějších dní hovězího masa mezi Souljou a Chrisem a zahrnoval příval záběrů mezi nimi. Poté, co 50 Cent skočil do boje a povzbudil hovězí maso mezi dvěma hvězdami, Breezy šel na Instagram, aby potvrdil, že se s Souljou skutečně setkají v ringu. V návaznosti na prohlášení Chrisa Browna ve zdlouhavém titulku k videopříspěvku zesměšňujícímu Soulju zveřejnil rapper oficiální propagační plakát zápasu, což mělo za následek, že fanoušci spekulovali, kdo vyhraje poslední královský rachot rapu.

 • 7

  Floyd Mayweather a Adrien Broner propagují boj

  5. ledna

  Blížící se souboj mezi Soulja Boy a Chrisem Brownem se stal o něco reálnějším, když do situace vstoupil profesionální boxer Floyd Mayweather, který mu poskytl zkušenosti s boxem a propagací. Po Adrienovi Bronerovi, který sdílel oficiální plakát propagující boj na Instagramu, se Floyd objevil v klipu nahraném na účet Soulja, přičemž oba bojovali. Champ, co uděláme? Promoční akce Mayweather, říká Soulja Boy. Musíme dostat peníze. Největší boj století!

 • 8

  Chris Soulja varuje, aby nikdy neuváděla svou dceru

  5. ledna

  Věci se obzvláště zahřívaly v probíhajícím sem a tam mezi Chrisem Brownem a Soulja Boy, když se zpěvák urazil rapperovi, který repostoval fotografii malé matky Nie Guzmanové a dcery Royalty Repping Mayweather's Money Team. Brown dal jasně najevo, že ačkoli se chystal setkat se Souljou v ringu, jakákoli zmínka o jeho dceři byla mimo hranice.

  Bro, všechny vtipy stranou, moje nigga, vážně, tento boj zahájíme, řekl Brown v klipu Instagramu. Bude to profesionální. Můžeš dělat všechno kromě jedné věci, kterou musíš přestat dělat, můj nigga, buď s tebou skutečný, přestaň do toho přivést mou dceru, můj nigga. Přestaň říkat hovno o mé zkurvené dceři, brácho ... Říkám ti to právě teď o Ježíši Kristu, o kohokoli, komu kurva věříš ... Alláhu, Buddho, nedělám kurva, nigga. “

 • 9

  Soulja říká, že hovězí maso s Chrisem začalo před Rihannou

  6. ledna

  Když se Soulja Boy a Floyd Mayweather posadili na pohovor, aby diskutovali o jejich partnerství a jeho nadcházejícím zápase s Brownem, Soulja učinila šokující obvinění a uvedla, že jeho hovězí maso s Breezy bylo kvůli jeho přátelství s Rihannou. To, o čem se opravdu zlobil, bylo, že jsem byl s Rihannou. A nikdo by to nikdy nevěděl, kdybys mi nezavolal telefon o zakopnutí o Karrueche, vysvětlila Soulja. Byl jsem s Rihannou, synu. Rihanna, nigga. Google hovno, YouTube hovno.

 • 10

  Soulja říká, že zbije Chrisa pro Rihannu

  8. ledna

  Soulja Boy pokračoval v úderech na Chrisa Browna a vypálil několik tweetů zaměřených na zpěváka. Já a @chrisbrown jsme spolu šukali motyky ve stejné místnosti, teď chce zakopnout o Instagram, jako je tento nigga, odfrknout příliš mnoho koksu, smol, zveřejnila Soulja a zároveň se vysmívá skutečnosti, že Mike Tyson bude trénovat Browna.

  Rapper by znovu hodil Rihannino jméno do hovězího masa a slíbil, že pomstí její nechvalně známý útok z rukou Browna v roce 2009.

  Chtěl jsem se ochladit, ale teď skončím s touto niggou. Dělám to pro Rihannu. To bylo v prdeli, jak jí takhle zbil prdel, tweetla Soulja, což mělo za následek další zlou krev mezi ním a Chrisem Brownem při hromadění boje.

 • jedenáct

  Soulja žádá o pomoc osobní trenéry pro boj

  8. ledna

  Zatímco Chris poskytl minimální citáty o svém nadcházejícím boji se Souljou, ten udělal pravý opak a využil každou příležitost k urážce nebo vyhrožování zpěváka. Když se rapper rozhodl hledat pomoc od osobních trenérů, jak získat váhu a sílu pro boj, zdálo se, že je spíše soustředěný než na vyhrožování.

  Floyd Mayweather mě nechal trénovat na velký boj, říká Soulja ve videu. Teď stále hledám všechny osobní trenéry, všechny společnosti zabývající se fitness svalů, všichni mě udeřili do DM, snažím se trochu přibrat. Dáte mi vědět, co mohu udělat.

  Trénink v této době může být ve hře příliš pozdě na to, abyste viděli podstatné výsledky, ale Souljin příspěvek, který od té doby byl smazán , ukazuje, že má v úmyslu vstoupit do ringu s Breezy.

 • 12

  Mike Tyson potvrzuje, že trénuje Chris Brown

  9. ledna

  Mike Tyson prozradil, že bude trénovat Chrisa Browna pro nadcházející boj, díky čemuž se zápas bude zdát nevyhnutelný.

  Takže je to potvrzeno. Právě jsem telefonoval s Frenchy a Chrisem Brownem. Cvičím Chrisa, vybral si mě jako svého trenéra, abych se ujal Soulja Boy, řekl Tyson, než využil příležitosti reagovat na předchozí Souljiny komentáře o něm. A Soulja Boy, o čem to sakra mluvíš: „Jediná věc, kterou ho naučím, je, jak někomu ukousnout ucho.“ Ano, je to tak, naučím ho každý špinavý trik v knize, aby tě vyrazil, “ protože ho nenaučím běhat.

  Pouze čas ukáže, zda Soulja zvítězí, ale dostat se na špatnou stránku Iron Mike neprospívá v jednom kuse vyjít z kruhu.

 • 13

  Mike Tyson pracuje na tracku Soulja Boy Diss Track

  9. ledna

  Nechte to na Mike Tysonovi, aby se připojil k dlouhému seznamu sportovců, kteří upustili od písně. Tentokrát je to dis track. Bývalý šampion v boxu v těžké váze poskytl na své stránce Instagramu náhled toho, co přijde.

  „„ POKUD SE ZOBRAZÍTE “... Jde to dolů,“ napsal Tyson v příspěvku na Instagramu, který obsahoval klip záznamu diss. „Naučím ho, jak ti vyrazit zadek @souljaboy. Skladba brzy na mém YouTube klesá s @chrisbrownofficial. Produkoval @thedamonelliott. S / O @fredfrenchy. '

  Vypadá to, že Iron Mike to s tím bojem myslí vážně.

 • 14

  Floyd Mayweather chce, aby Soulja a Chris bojovali za charitu

  11. ledna

  Pokud někdo ví, co je potřeba k propagaci a úspěšnému boxerskému zápasu, je to Floyd Mayweather. Boxer, který má trénovat Soulja Boy a propagovat boj, se objevil na ESPN Nejprve si vezměte , během kterého odhalil své přání udělat ze zápasu charitativní akci.

  Moje věc je tato ... hip-hopoví umělci, umělci R & B, kteří mluví o tom, že si navzájem fyzicky ubližují v ulicích, řekl Mayweather. Moje věc je odložit zbraně, zvednout rukavice a udělat to. Může to být charitativní záchvat. Může jít k něčemu pozitivnímu. Mám Mayweather Promotions a jde nám o to být pozitivní. Stane se tedy boj? Pracujeme na tom. Je to hodně práce.

  Mayweather také popřel zprávy, že by se boxerský zápas mezi Chrisem Brownem a Soulja Boy uskutečnil v Dubaji, a trval na tom, že zápas by se místo toho konal v Los Angeles nebo Las Vegas.

 • patnáct

  Wack 100 říká, že Floyd Mayweather nevyvolává střely do boje

  11. ledna

  Po vystoupení Floyda Mayweathera dne Nejprve si vezměte „Manažer The Game, Wack 100, odpověděl prohlášením, že i přes citace Mayweathera se v Dubaji odehraje boj Soulja Boy s Chrisem Brownem. Dodal také, že Floyd Mayweather a 50 Cent nemají slovo v tom, jak a kam bude boj sestupovat. Podle Wacka provádí úpravy a dává záběry.

  Pojedeme do Dubaje, řekl Wack. Mike Tyson je rozhodně zapojen. S Floydem jsem měl konverzace prostřednictvím jiných lidí. 50 Cent není pro boj potřeba. Floyd není pro boj potřebný. Pokud má politika pravdu, můžeme mluvit o podnikání. Na konci dne Floyd a 50 Cent nikdy nekontrolují nic, co by bylo na západním pobřeží. “

  Přestože Floyd Mayweather a 50 Cent dosud na komentáře neodpověděli, víme jen to, že zápas mezi Chrisem Brownem a Soulja Boy se připravuje na boj století, pokud je tato časová osa nějakým náznakem.

 • 16

  Mike Tyson si myslí, že boj projde prvním kolem

  12. ledna

  Fanoušci boxu si pravděpodobně budou myslet, že Soulja a Chris vypadnou v prvním kole, ale bývalý šampion těžké váhy Mike Tyson má jinou představu. Podle Tysona věří, že se oba umělci dostanou do ringu a projdou kolem prvního kola.

  Bude to těžké. Nemyslím si, že to bude knockout prvního kola. Budou sešrotovat, řekl.

 • 17

  Soulja se chce po boji spřátelit s Chrisem

  13. ledna

  Vypadá to, že Soulja plánuje být v pohodě s Breezy po jejich boji v ringu. Kromě toho, že prohlásil, že přestal kouřit trávu, aby se připravil na boxerský zápas, rapper řekl, že se s Brownem chce spřátelit.

  „Myslím, že jsem gon“ vyhrát. Neříkám, že je to gon být snadnou výhrou, “řekl. 'Po boji si můžeme potřást rukou a být přáteli.'

  Rovněž sestřelil fámy, že konečným místem je Dubaj. Podle něj je to v březnu buď Los Angeles, nebo Las Vegas.

 • 18

  Soulja kapky Chris Brown a 50 Cent Diss Track

  15. ledna

  Soulja vložil svoji energii do záznamu diskursu zaměřeného na Chrisa Browna a 50 Cent. Hit ‘Em With the Draco najde rappera, jak střílí na oba, a zahajuje úvod deklarací. Ay, 50 Cent, o čem to mluvíš? Vydělali jste všechny ty peníze z vitamínové vody a poté jste podali návrh na bankrot. Víte, že vyřadím Chrisa Browna, když ho vidím, chlubí se Soulja.

  Měsíc produkuje své vlastní světlo

  Předpovídá také konečný výsledek, pokud jde o verše: „Hit 'em with the Draco one time / Hit' em with the Draco two times / Stand in the box, I jab, I jab / I'ma knock out Chris Brown, rapuje.

 • 19

  Mike Tyson Drops Video for Soulja Boy Diss Track

  17. ledna

  Legenda boxu Mike Tyson obejme svého vnitřního rappera na trati Soulja Boy „If You Show Up“. V písni, která má doprovodné video, volá Iron Mike Soulja a jeho dovádění v sociálních médiích.

  Pokud se ukážete, jde to dolů / naučím ho, jak vám vyrazit zadek, Tyson vyplivne. Talkin 'shit on Instagram / But social media do not make a fuckin' man / Everybody talk shit behind the keys / I'mma sting as a menereal disease / If you fuckin 'with my clique, you goin' down / Jsem Mike Tyson a budete cítit hněv / já jsem Bůh prstenu, největší v okolí / Soulja Boy, s Chrisem Brownem nemůžete šukat!

  Trať dokazuje, že Tyson nehraje žádné hry, pokud jde o tento nadcházející boj.

 • dvacet

  Soulja Boy dostane Evandera Holyfielda, aby ho vycvičil

  30. ledna

  Boxerský zápas mezi Soulja Boy a Chrisem Brownem přináší další zvraty. Nyní bude legendární boxer Evander Holyfield trénovat Soulja Boy místo Floyda Mayweathera.

  Manažer hry, Wack 100, spojil Soulja Boy s Holyfieldem, který nabídl rapperovi několik rad: trénujte tvrdě a méně mluvte.

 • dvacet jedna

  Soulja Boy říká Chris Brown odmítá bojovat proti němu

  19. února

  Soulja Boy počátkem února tvrdil, že stav boje byl stále ve vzduchu, protože Breezy odmítla podepsat dokumentaci, která by učinila boxerský zápas oficiálním.

  Nemůžu uvěřit, že se tento nigga bojí se mnou podepsat smlouvu Bitch Ass nigga připravil boxerský zápas, napsala Soulja na Twitteru o Brownovi.

  Soulja Boy přes Twitter

 • 22

  Chris Brown vysvětluje, proč nebude bojovat proti Soulja Boy

  Když se Breezy na Instagramu chlubil svou bývalou Karrueche Tran, vysvětlil svým fanouškům, proč se vzdává boje se Souljou.

  'Byla to legitimní věc v pozitivním měřítku [a] všichni špatní lidé, všichni prostředníci se dostali do cesty ... Je to především nezralé.' Za druhé, žádný nigga mě nikdy nevydrží. “

Fanoušci jmenují dva rappery, které chtějí vidět v zápase v boxu