Zde je časová osa právních potíží společnosti Kodak Black

Kodak Black je lídrem nové školy hip-hopu. V průběhu tří let se rodák z Pompano Beach na Floridě stal jedním z plodnějších a populárnějších rapových nováčků a vybudoval svou fanouškovskou základnu pomocí mixpapů jako Instituce , Lil B.I.G. Pac a Projekt Baby 2. Zatímco 2016 XXL Freshman prokázal své schopnosti tvorby hitů svým albem se zlatou certifikací Malování obrázků a skladby jako „No Flockin“, „Tunnel Vision“ a „Roll in Peace“, které dosáhly platinového stavu, jeho vzestup ke slávě nepřišel bez úskalí. Kodak, produkt systému zadržování mladistvých, byl ve zprávách stejně tak pro svůj uprchlý hudební úspěch, jako pro údajnou trestnou činnost.

Když se hit Kodak Black ‚Skrt 'vzlétl a sbíral kosignáty od hvězd jako Drake, jeho právní problémy se začaly hromadit. Loupež a únos v říjnu 2015 označily první z řady incidentů, díky nimž byl uvězněn několik měsíců najednou a nemohl plně využít své popularity. Od té doby byl zapleten do obvinění od držení drog a střelných zbraní až po sexuální napadení. Navzdory různým stintům ve vězení si však Kodak Black dokázal udržet svou pozici ve hře a nadále sloužit svým fanouškům, což z něj dělá jednu z nejzajímavějších osobností a hlasů v celém rapu.Ve světle jeho dobře zdokumentovaných zásahů do zákona, XXL sestavuje časovou osu právních bitev společnosti Kodak Black, která sahá až do vzniku jeho kariéry. • Kodak Black zatčen za loupež a únos

  14. října 2015

  V říjnu 2015 byl Kodak Black zatčen na Floridě a obviněn z ublížení na zdraví, loupeže, únosu, řízení s pozastaveným řidičským průkazem a držení plevelů poté, co byl úřady na základě podezření z loupeže a napadení zatažen do vozidla. Kodak, o kterém bylo zjištěno, že má v držení marihuanu a řídil pozastavený řidičský průkaz, sbíral v době svého zatčení značné množství bzučení ze svého hitového singlu „Skrt“. Později byl propuštěn na pouto.

 • Kodak Black obviněn z držení marihuany

  25. prosince 2015

  Na Vánoce 2015 byl Kodak Black zatčen policií v okrese St. Lucie na Floridě a obviněn z držení 20 gramů nebo méně marihuany a držení drogového příslušenství. • Kodak Black nabitý držením munice nebo zbraně

  16. dubna 2016

  Kodak Black byl zatčen a obviněn z držení zbraně nebo střeliva odsouzeným zločincem, držení marihuany a několikanásobným porušováním předpisů. Kodak, který byl údajně spatřen při nákupu marihuany od dvou mužů před známým místem pro drogy, uprchl před policií a před zatažením běžel na červenou. Policie, která tvrdila, že viděla, jak Kodak odhodil zbraň do popelnice, a později sehnala nabitou pistoli ráže Glock 23,40, si rezervovala rappera, který byl až do svého propuštění o šest měsíců později držen ve vazbě 5 000 $.

  Cvrlikání

 • Kodak Black zatčen na otevřených rozkazech

  18. května 2016

  Kodak Black byl nařízen před soud a zadržen pro otevřené zatykače vyplývající z jeho zatčení v roce 2015 na základě obvinění včetně ozbrojené loupeže a falešného uvěznění.  Browardova šerifova kancelář

 • Kodak Black byl odsouzen k domácímu vězení

  16. srpna 2016

  Měsíce poté, co byl zadržen v souvislosti s jeho zatčením v roce 2015 kvůli loupeži a únosu, byl Kodak Black odsouzen k jednomu roku domácího vězení a pěti letům ve zkušební době během jednání před soudem ve Fort Lauderdale ve státě Florida. Kromě domácího vězení a probace bylo společnosti Kodak, která se nezmiňuje o všech obviněních, uloženo také vykonávat veřejně prospěšné práce, hněv a dozor nad komunitou.

 • Kodak Black zadržen na rozkazech

  17. srpna 2016

  Poté, co byl Kodak Black odsouzen k jednomu roku domácího vězení a propuštěn z vězení, byl zadržen na dvojici zatykačů a zastavil jeho návrat domů.

  Tyto dva zatykače, z nichž jeden vycházel ze zatčení společnosti Kodak v roce 2015 z důvodu držení plevelů a držení nebo používání poplatků za příslušenství v okrese St. Lucie ve státě Florida, a dalšího z trestného činu sexuálního zneužití ve Florencii ve státě SC, vyústily v následující den (18. srpna 2016) bylo rapperovi odepřeno pouto a zůstal ve vazbě.

  Kodak byl později obviněn Úřadem šerifa ve Florencii ze sexuální baterie místo trestného sexuálního zneužití, za trestný čin až 30 let vězení.

  Fly Fly

 • Kodak Black byl odsouzen v případu St. Lucie Country

  19. září 2016

  Společnost Kodak Black byla odsouzena na 120 dní vězení poté, co nepodala námitku proti jednomu obvinění z držení 20 gramů nebo méně marihuany a jednomu obvinění z užívání nebo držení marihuanového příslušenství vyplývajícího ze zastavení provozu v roce 2015 v okrese St. Lucie na Floridě. kromě toho, že si musel odpykávat vězení, byl rapperův řidičský průkaz na rok pozastaven a bylo mu uloženo zaplatit soudní poplatky ve výši přibližně 298 $.

  50 centů zbohatněte nebo zkuste obal alba

  Kancelář šerifa v okrese Svatá Lucie

 • Kodak Black vydán do Jižní Karolíny

  28. listopadu 2016

  Kodak Black byl propuštěn z vězení v okrese St. Lucie a převezen do vazby poslanců ve Florencii, S.C., aby čelil obvinění z trestného činu sexuálního zneužívání.

  „Podle vyšetřovatelů se údajně 7. února 2016 Octave podílela na sexuální baterii oběti v hotelu na adrese 2120 West Lucas Street, Florencie, SC,“ major Michael M. Nunn, mluvčí úřad šerifa ve florentské župě uvedl ve svém prohlášení ze srpna 2016 ohledně poplatků společnosti Kodak.

  Právníci společnosti Kodak, Gary Kollin a Allan Zamren, popřeli všechna obvinění vznesená v té době vůči jejich klientovi, přičemž Kollin uvedl: Jsme pevně přesvědčeni, že bude obžalován tímto obviněním a brzy bude osvobozen.

 • Kodak Black Freed na Bondovi

  1. prosince 2016

  Kodak Black byl propuštěn z vězení, kde si odpykával vazby za trestné činy sexuálního chování po zveřejnění vazby 100 000 $.

  „Jsem rád, že se konečně vrátím domů ke své rodině a přátelům,“ napsal Kodak v příspěvku na Instagramu. „Těším se, až si ve velmi blízké budoucnosti očistím své jméno. Chci poděkovat Bohu, mé rodině, mému týmu (Vanessa, Phatboy a James McMillan), Atlantic Records, mým právníkům a všem mým fanouškům za vaši trvalou lásku a podporu. Nemůžu se dočkat, až se vrátím k tomu, co mám nejraději - práci na tom, že jsem nejnebezpečnější rapper naživu. “

  Kancelář šerifa ve Florencii

 • Kodak Black porušuje domácí vězení

  28. února 2017

  Kodak Black byl zatčen během soudního jednání poté, co soudce rozhodl, že rapper porušil podmínky svého domácího vězení.

  Rozhodnutí přišlo částečně v důsledku údajného útoku společnosti Kodak na zaměstnance striptýzového klubu v Miami 4. února 2017, během kterého oběť tvrdila, že ji rapper po hádce opakovaně udeřil.

  Poté, co byl 26. dubna 2017 shledán vinným z pěti případů porušení domácího vězení, byl Kodak 4. května 2017 odsouzen k 364 dnům vězení s možností 180 dní zbavení trestu až do ukončení životních dovedností kurs. Kurz dokončil a byl 5. června 2017 propuštěn z vězení poté, co si odpykal 97 dní svého 364denního trestu, který rapper oznámil příspěvkem na své stránce Instagramu oslavujícím jeho svobodu.

  Browardova šerifova kancelář

  tupac všechny oči na mě seznam skladeb
 • Kodak Black získává povolení pracovat s rappery s rejstříky trestů

  22. června 2017

  Po podání formální žádosti o povolení k nahrávání nové hudby a vystoupení s rapovými umělci s rejstříky trestů v červnu 2017 byla žádost společnosti Kodak Black vyhověna 22. června 2017, což je další zlom v probíhajících právních bitvách rappera.

  20k vizuály

 • Kodak Black obviněn z trestného činu sexuálního chování prvního stupně

  9. října 2017

  9. října 2017 obžalovala porota ve florentské župě v S.C. společnost Kodak Black z trestného činu sexuálního chování prvního stupně ve vztahu k setkání, které měl rapper s teenagerem v hotelu Comfort Inn and Suites v únoru 2016.

 • Společnost Kodak Black objednala výplatu podpory dítěte

  30. listopadu 2017

  Společnost Kodak Black podepsala dohodu o platbě 4 200 $ měsíčně do roku 2033 za podporu dítěte Jammiah Broomfieldové, matce syna Kodakova krále Khalida. Kromě vyplácení výživného na dítě bude společnost Kodak také odpovědná za náklady na zdravotní pojištění svého syna a bude mít návštěvní práva.

 • Kodak Black zatčen za držení zbraní a zanedbávání dítěte

  18. ledna 2018

  Kodak Black byl zatčen doma na Floridě na základě několika obvinění, včetně velké krádeže střelné zbraně, dvou obvinění z držení zbraně nebo munice zločincem pro dospělé na Floridě, držení konopí nad 20 gramů, zanedbávání dítěte bez velké újmy na zdraví a dvě počty porušení podmínečného propuštění.

  K zatčení došlo poté, co byly úřady upozorněny na video Instagram Live, na kterém se zdálo, že Kodak Black byl v přítomnosti svého syna obklopen zbraněmi a marihuanou. Právníci společnosti Kodak Black však podali návrhy na zamítnutí obvinění a tvrdili, že marihuana a zbraně ukázané ve videu byly pouze rekvizity pouze pro kreativní použití.

  Broward County Main Jail

 • Tři poplatky proti Kodak Black jsou zamítnuty

  22. února 2018

  Kodak Black dosáhl velkého vítězství, když tři z obvinění, které chytil po razii v jeho domě, padli u soudu v okrese Broward ve státě Florida kvůli nedostatečným důkazům. Obvinění, která zahrnovala držení zbraně nebo střeliva delikventem, velká krádež střelné zbraně a zanedbání péče o dítě, pocházela z razie, ke které došlo v domě společnosti Kodak 18. ledna 2018, kvůli videu na Instagramu, které obsahovalo záběry rapperova syna v blízkosti zbraní a marihuany. Navzdory zrušeným obviněním však společnost Kodak čelila čtyřem dalším obviněním, včetně držení marihuany a munice, a byla porušena jeho podmínka bez kauce.

 • Společnost Kodak Black neuznává vinu

  27. února 2018

  Společnost Kodak Black se během jednání před soudem v okrese Broward ve státě Florida nevinila z obvinění z držení munice a marihuany. Dvojice obvinění byla poslední z několika, kterým rapper čelil poté, co byl v lednu zatčen po razii v jeho domě na Floridě.

  Místní 10 WPLG

 • Kodak Black byl odsouzen na jeden rok vězení

  17. dubna 2018

  Kodak Black se přiznal k porušení řízení na pozastaveném řidičském průkazu a byl tak odsouzen k 364 dnům vězení. Avšak vzhledem k tomu, že Kodak měl od svého zatčení 90 dní odpykaný a mohl být propuštěn již v říjnu 2018 za dobré chování, lze to považovat za výhru rappera. Nakonec čelil obvinění maximálně 12 let, zbytek byl zrušen.

 • Soudce nařídil policii vrátit majetek společnosti Kodak Black

  14. května 2018

  Soudce nařídil policii, aby vrátila věci Kodak Black, které byly zabaveny během razie v lednu 2018 v rapperově domově na Floridě. Podle zpráv byly mezi zabavenými věcmi hotovost, šperky, oblečení, umění, pevný disk s nevydanou hudbou a elektronika.

 • Kodak Black propuštěn z vězení

  18. srpna 2018

  18. srpna 2018 byl Kodak Black propuštěn z vězení poté, co si odseděl sedm měsíců jednoročního trestu za držení munice a marihuany. Zkrácený čas (měl sloužit do října) umožnil angažovanému rapperovi vrátit se do ulic dříve, než se očekávalo, k velké radosti jeho vzteklé fanouškovské základny.

  @kodakblack_fanss přes Instagram

 • Kodak Black je propuštěn ze zkušební doby

  28. srpna 2018

  Zhruba týden po svém předčasném propuštění z vězení zaznamenal Kodak Black další vítězství, když ministerstvo spravedlnosti doporučilo, aby byl rapper propuštěn z probace vyplývající z obvinění z držení drog, které chytil po razii v jeho domě v lednu 2018. Ve světle doporučení soud okamžitě ukončil zkušební dobu společnosti Kodak Black.

Podívejte se do zákulisí s Kodak Black na 2016 XXL prváku třídy Cover Shoot