Tady je časová osa The Game and Meek Mill Beef So Far

Příběh hovězího masa The Game s Meek Mill je příběhem starým jako čas, i když technicky začal jen před několika měsíci. Děj se odehrává na křižovatce amorfní pouliční etiky a nadměrného ega, takže nejnovější pokračování hip-hopské vulgární tradice zápalných rapových sporů se stěží liší od sousedních stránek v historických knihách. Objevila se obvinění, potvrzení, bezohledné urážky a ještě brutálnější odvetná opatření. V roce 2016 má Game versus Meek Mill všechny ozdoby klasického rapového sporu a věci jsou stále intenzivnější.

Podle Chucka začaly všechny problémy za jedné letní noci v červnu. Rapper z Comptonu říká, že Meek Mill promluvil s LAPD a zapletl ho do loupeže šperků Seana Kingstona, což Philly MC - a policejní dokumenty - od té doby popíraly. To ale nezabránilo tomu, aby oddaný na západním pobřeží a jeho manažer Wack 100 pokračovali v prosazování, a nyní se díváme na dobrý staromódní rapová bitva se zázraky internetu, které jí dodávají trochu moderní chuti.Jak nejlépe ilustruje Drakeův OVO Fest 2015 (na Meekovy náklady), díky věku sociálních médií jsou rapové války bezprostřednější a pohlcující než kdykoli předtím. Hip-hopové těžké váhy jsou předmětem memů, hashtagů a retweetů, protože jsou vyhlášeny snímky války a znovu zveřejňovány. Feudy jsou zvěčněny pouhým kliknutím na tlačítko, ať už jde o poloboha pouliční kultury, nebo o chlapa s nejžhavější skladbou z minulého týdne, kdy rapper získává hudbu, každý o tom ví.Není vždy snadné zůstat na vrcholu konfliktu, který postupuje a vyvíjí se tak rychle. S ohledem na to XXL představuje podrobnou časovou osu pro všechny události, které tvoří pokračující spor mezi The Game a Meek Mill.

 • 1

  Tato hra vyzývá Meek Mill k boji

  Veřejná část hovězího masa Game s Meek Millem začala 15. září, kdy plnokrevník Compton vyzval rappera MMG k boji během koncertu v Miami. Chci jen pořádně porazit toho nigga zadku, řekla Game davu. Když mě vidíš nigga, srovnej to. Nemusí to být o žádných zbraních, nigga. Fuck Meek Mill. “ Od tohoto okamžiku bylo jasné, že toto hovězí maso míří na jih opravdu rychle. Nebo na sever, pokud jste chtěli slyšet epickou rapovou bitvu. K tomu se dostaneme později ... • dva

  Tato hra volá Meek Milla zlatonku na Diss '92 Bars '

  Hra pokračovala ve svém totálním útoku na Meekovu pouliční pověst '92 Bars ', což je kousavý záznam, který vidí, že rodák z Comptonu nazývá rappera Philly zlatonkou a vyhrožuje, že mu 16. září ukradne přítelkyni Nicki Minaj.' Nigga, víte, že vás budu chytat jako párátko / a chlípání na niggas nikdy nebylo žádným skvělým sračkem, “rozzuřeně hra rapuje. „A já jsem chtěl dát Nicki tuto hůlku na bazén / Tak řekni své lil vivrantská věc s Q-Tipem. “ V tomto bodě hovězího masa již Game provedl první a druhý tah. S ohledem na to byla otázka na mysli každého: „Jak Meek odpoví?“

 • 3

  Příčina sporu hry s Meek Millem je odhalena

  Příčina Gameova sporu s Meek Millem byla odhalena a zjevně to souviselo se Seanem Kingstonem. V červnu byl Kingston okraden o šperky v hodnotě 300 000 dolarů v nočním klubu v LA ve stejnou noc, kdy se účastnili Meek a Game. V té době TMZ tvrdila, že Game si myslel, že Meek na něj hodil desetník.

 • 4

  Big Meech říká Meek Millovi, aby s hrou upustil hovězí maso

  Meek nahrál snímek obrazovky se zprávou, kterou mu poslal Big Meech, uvězněný vůdce notoricky známé mafie Black Family. Šéf BMF zjevně nechtěl vidět, jak se Dreamchaser zapletl s nebezpečím hovězího masa, a tak se ujistil, že co nejdříve kontaktuje Meek. Snažil jsem se na vás za minutu křičet, takže vám snad mohu něco říct, což znamená, že něco před nimi bude chlápci vynutit vaši ruku a přimět vás havarovat a ztratit všechno, na čem pracujete [ed] těžko se dostat, Meech napsal. Chtěl bych tě vidět nahoře úspěšný tam, kde nepatříš do vězení kvůli zbytečným hloupým sračkám, dodal. Zdálo se, že si Meek vzal tuto zprávu k srdci a ve svém titulku napsal: „POUZE TRILL ... NĚKTERÁ DOBRÁ SLOVA Z BIG DAWG # BIGMEECH“. Ale poslouchal by rapper MMG slova uvězněné pouliční legendy? • 5

  The Game and Meek Mill Drag each other on Instagram

  Vůně hovězího masa je příliš silná na to, aby ji většina rapperů ignorovala, a 16. září zahájili Meek and Game bitvu na sociálních sítích na věky. Arénou byl Instagram. První kousek divokosti Insta viděl, jak Game zveřejnila obrázek sebe a Nicki Minaj bez košile na souboru jejího videa „Pills N Potions“. Parní vid byl zaznamenán několik měsíců předtím, než Nicki začala chodit s Meekem, a ve vakuu to není nic jiného než momentka Barbie v aréně, kde vládne. The Game však zjevně měl nějaké zlé úmysly a titulek jeho postu byl nejrůznější faul. Big Meech chtěl, aby Meek zůstal mimo jakékoli hovězí maso, ale nemyslíme si, že by někdo mohl vinit Meek z úderu zpět s jeho vlastním brutálním příspěvkem na Instagramu. Ve svém protiútoku si Meek dělal legraci z Gameovy údajné minulosti jako striptérka, než ji o chvíli později sundal. Od dnešního dne pokračuje Game's Insta-war.

 • 6

  The Game and Sean Kingston Trade Shots on Instagram

  Jak jsme již zmínili dříve, spor The Game s Meek Millem vychází z jeho přesvědčení, že rapper Philly a Sean Kingston řekli policii, že Game okradla Kingstonovy klenoty. 17. září se Kingston vydal na Instagram, aby odtrhl herní obvinění a zastřelil svůj vlastní jed. V jednom ze svých videí Kingston nazval Game falešnou krví a zdůrazňuje, že přátelé The Game byli schopni popadnout drahokamy Kingstona až poté, co na něj zaútočili zezadu. V jiném Kingston tvrdí, že ani on, ani Meek policii nic neřekli. Game, který nikdy neustoupil z bitvy jakéhokoli typu, Game rychle odpověděl vlastním videem a žertoval, že Meek zaplatil „sebevražednému“ zpěvákovi v PB & J, aby ležel jménem Meeka.

 • 7

  Drake podporuje hru

  Každý ví, že Drake není velkým fanouškem Meek Mill, takže nebylo příliš překvapivé, když torontský rapper hodil svou podporu za The Game. Zatímco Drizzy nenaznačoval Meek jménem, ​​nikdo si nemyslel, že to byla náhoda, když šéf OVO použil svůj Instagram k podpoře nadcházejícího projektu Compton spitter, 1992 . Vidíme tě Drizzy, vidíme tě.

 • 8

  Meek Mill, Omelly a Beanie Sigel vydávají hru na remixu 'OOOUUU'

  18. září Meek reagoval na Game's '92 Bars 'vlastní žhnoucí diss trackem a přivezl na cestu legendu Omelly a Philly Beanie Sigel. Záznam, který je remixem k Young M.A 's' OOOUUU, 'vidí Beans a Omelly dělat nějakou vážnou práci, ale Meek snadno měl nejlepší verš. Ve skutečnosti měl dva z nich. Znělo to, jako by rozpoutal frustraci vyvolanou sociálními médii za rok, a Meek se vší silou vrhá do hry. Durk vás zkontroloval, Thug vás zesnul, Fif vás vyzvedne, Mac jeden, vy / Stripperi se změnili na rappery, podívejte se, na co přijdeme / Ty buzerant, má paní, nikdy tě neposere, rapuje ve svém úvodním verši. Když je jeho první verš hotový, Meek si dělá legraci z relativně nízkých rekordních prodejů Game, než mu říká krysa. Jak všichni víme, v rapové hře je to vždy ne a ne, a právě rozhodnutí Game označit Meek takovým štítkem vedlo k tomuto epickému sporu. Meekův remix „OOOUUU“ vytvořil na Twitteru velký rozruch a dočasně zajistil, že tentokrát nebude na smích, ale také připravil půdu pro jeden z nejhlubších projevů ironie v nedávné historii hip-hopu. Pokračujte ve čtení a získejte další podrobnosti.

 • 9

  Hra volá Beanie Sigel 'Sherm Head'

  Tato hra nebyla příliš laskavá k tomu, aby Beanie Sigel vstoupil do sváru s Meek Millem. Toto jasně uvedl 19. září v brutálním příspěvku na Instagramu. V příspěvku, který obsahuje mrtvou krysu a dnes již obvyklou hru Meek urážky, si rapper „Hate It or Love It“ dělá legraci z Beans. váhu a označuje bývalého poručíka Roc-A-Fella za narkomana. Kolik cracku jste museli dát tomu kuřákovi weenie sigel, abyste unikli z rehabilitace…. Ten nigga vypadá špatně, kámo, 'zní příspěvek The Game. „Přestaň posílat obrázky toho nemocného niggy, potřebuje koupel, trochu teplého jídla a objetí ... Vrať mi tu tlustý sigel a vezmi si to ochablé sýkorky, nasávané šermí hlavy zpět do #SelfHelpMovement Rehab Center ve Philadelphii.

 • 10

  Nipsey Hussle říká, že hra a Meek Mill trénují „špatné vedení“

  Jednou z největších ironií sváru The Game s Meek Millem je skutečnost, že Compton MC byl po většinu minulého roku jednou z více zdánlivě pozitivních sil v hip-hopu. Asi před dvěma měsíci hostil Game v Antarktidě summit v LA a předtím pomáhal získávat finanční prostředky pro milovanou arkansaskou policejní kancelář r. Přesto by Game pravděpodobně tvrdil, že prosazování míru v černých komunitách a řešení jeho vlastních osobních problémů se navzájem nevylučuje a pokračuje ve svém podnikání. To je místo, kde Nipsey Hussle vstoupil do hry. 18. září Cali MC zavolal Meek i Game na své hovězí maso, které považoval za nezodpovědné. Hip-hop musí přestat plynovat toto „hovězí maso“ mezi @thegame a @MeekMill, napsala Nipsey na Twitteru. Niggas odešel sednout si jako muži a vyjádřit rozdíly a dospět k porozumění. Není pryč válka na východním a západním pobřeží. Nebudou pryč žádní černoši, kteří by zabíjeli černochy. Za reklamou nebo rapovou hudbou nebo společenským tlakem lidí do té míry můžeme všichni jednat navzájem jako skuteční niggasové s respektem. Pokud se někdo mýlí, mělo by to být řešeno ... a pak každý dostane peníze na peníze. Tato internetová sračka je rozděl a panuj. @thegame máš na výplatní listině spoustu mladých mužů. Stejné w @MeekMill, toto je špatné vedení.

 • jedenáct

  Mírný Mill nezlobil

  19. září byl Meek Mill prohlášen za nevinného, ​​co se plíží, což je do značné míry ten nejhorší čin, kterého se rapper může dopustit. TMZ hovořil s právníkem Seana Kingstona Michelle Larusso a členy policejního oddělení L.A., aby potvrdili, že ani Meek, ani Kingston nepředali úřadům jméno Game. Meek flat-out vůbec nemluvil s LAPD. Tento zdánlivě nevyvratitelný důkaz by přesto nezkrotil tento nezdolný rapový spor.

 • 12

  Tato hra odesílá výstřely na Omelly

  19. září The Game pokračoval ve své Insta-válce proti Meek Mill pořizováním výstřelů na někoho jiného v jeho táboře. Tentokrát neúctivé MC přeposlalo video z Omellyho ne tak velkého Sway in the Morning freestyle od začátku tohoto roku, spolu s titulkem, který dokáže být agresivní a zároveň odmítavý. Tento další nigga #SqueakMeal šel a musel se na mě obléknout ... Vy niggas nemůžete být vážní, napsala The Game na Instagram. Jsem opravdu kurva nad pláčem, smějící se, teď jsem pozitivní, že Nicki píše, že všichni támhle rapují ... ... nechte mě najít studio co nejdříve ... ale b4 jdu .. je sluchátka máte na stříbře Oh 'jedna otázka Co to kurva je # Mmm #Mmm #Mmmm #YouHadToShitHuh #MmmMmmAllow #McMumbles #GetEmMyNiggaGetEm #NewHipHop #EvenACavemanCanDoIt #PootieTangRap.

 • 13

  40 Glocc obviňuje hru práce s policií

  40 Glocc nemá rád The Game. Vůbec . Takže pro rappera Caliho mělo velký smysl použít svár hry s Meek Millem, aby hodil na muže, kterého loni zažaloval, zcela nový odstín. Někdy mezi 19. a 20. září 40 použil svůj Insta k odeslání memu, který naznačoval, že Game pracoval s policií. TENTO NIGGA @LosAngelesConfidential SKUTEČNĚ .. VEŘEJNOST PRACUJE S POLICIÁLOU .. A POKRAČUJTE, ŽE VOLÁNÍ NIGGAZ SNITCHES CUZ, 'zní titulek 40 Glocc. „UPOZORNĚNÍ, ŽE VŽDY ŘÍKÁ, ŽE COPS PŘIŠEL DO SVOJEHO DOMU, ALE NIKDY NEVYCHÁZEL NA VESMÍR NEBO NA ŽÁDNÉ BAILY, KROMĚ TOHO, ŽE SE MUSÍ BÝT VÍCE NA MATKU. Takže tady to máte: Hra má ve svém rohu Drake a Meek má 40 Glocc ... ať už chce nebo ne.

 • 14

  The Drops The Pest Control 'Diss zaměřené na Meek Mill

  20. září se The Game vrátil do bojové rapové arény hlavním způsobem a upustil od vlastního remixu 'OOOUUU'. S názvem „Pest Control“, nejnovější dispertová skladba Comptona rappera zajistí, aby Meek a všichni ostatní věděli, že nikdo není v bezpečí před jeho hněvem, jakmile je zcela uvolněn. Na začarované dissové písni Hra zpochybňuje Meekovo mužství poukazem na vnímaná selhání u všech nedávných hovězího masa Dreamchasers. Skočili jste na Quentina Millera a teď nešrotujete / Byl čas jít na Drizzy a teď nerapujete, 'rapuje. 'Zeptej se tvé děvky, ví, že jsem v pasti v pasti / Musíš se odstěhovat z L.A., dám ti Bs na záda / A Barbie ti dá palec do zadku / Že Ken Doll miluje, že je v prdeli.' Hra pokračuje několika šokujícími obviněními o tom, jak se Meek dostal do jeho vztahu s Nicki Minaj a rapoval: „Teď řekni světu, jak jsi dostal svoji mrchu / You FaceTime'd Nicki, zatímco Safaree byl kurva kuřátko / Nejsi hovno ale krysa ke mně, had, který mě nerachotí ... Čím hlasitěji křičíš, bouchneš do verše / Dal jsem to logo Dicka Chasera na zadní stranu pohřebního vozu / Říká se, že mírní zdědí zemi / Tak jsem kopal tvůj zadek, protože Drizzy tě pohřbil jako první.

 • patnáct

  Gillie Da Kid říká, že někdo musí ve hře zemřít a Meek Mill Beef

  Battle rap je jedna věc, ale pravé hovězí maso je otázkou života nebo smrti. Alespoň to je to, co řekla Gillie Da Kid o hodně propagovaném sporu mezi The Game a Meek Mill. Takto víš, že jsem ve svém vlastním světě. Ani jsem nevěděl, že se tyhle sračky s Meekem a Game dějí, řekl 20. září muž, Gillie. Někdo musí zemřít. Pokud někdo nezemře, neznamená to nic. V tomto okamžiku někdo musí vytáhnout tu pistoli a udělat nějakou akci. Pokud ne, bude to hovno falešné. Někdo musí zemřít. Pouze tak to vidím. Seru na všechny ty sračky Black Lives Matter. Někdo musí zemřít. Seru na to. My z Philly, niggas umíráme každý den, chlape. Určitě vidíme, odkud Gillie pochází, a všichni upřímně doufáme, že Game a Meekovo hovězí maso zůstane omezeno na vosk.

 • 16

  AR-AB říká, že nechce, aby byl Meek Mill a The Game Beef násilný

  19. září to Philadelphia vlastní AR-AB rozřezala ThisIs50 a nabídl svůj pohled na pokračující spor mezi Meek Mill a The Game. Vždy se najde nějaké rapové hovězí maso. Jen doufám, že ty sračky nebudou násilné, chlape. Philly rapper pokračoval: Ven v LA jsou venku skuteční niggas. Jsou tam skuteční zabijáci. Mnoho z nich cvičí, získává buff a chce bojovat. Pokud mluvíte o Philly, všechno má zbraň. Pravděpodobně nikdy neuděláte boj s Philly nigga. Přinesou zbraň. Ve Philly je všechno se zbraní. Všichni vás vystřelí z toho kloubu, chlape.

  melissa heholt j. cole baby
 • 17

  The Game Talks to Wendy Williams About Meek Mill Beef

  20. září se The Game zastavila Wendy Williams Show. Poté, co Williams prožil rapovou válku na východním a západním pobřeží, o níž si mnozí myslí, že si vyžádal životy Tupaca Shakura a Notorious B.I.G., nemohl ignorovat příležitost mluvit s Game o nebezpečích rapové války. Pokud jde o jeho část, Game řekl, že jeho hovězí maso s Meek Millem neskončí bojem a že všechno, co dělá, se nese v duchu hip-hopu.

 • 18

  MMG Rapper Chino říká, že Meek Mill má Ghostwritera

  18. září přijal Chino strategii svého kolegu Meek Milla, který obviňoval konkurenční rappery z používání ghostwriterů. Předvídatelně se postavil na stranu Meka, Chino namířil obvinění z psaní duchů na The Game a tweetoval „I kno THE THE GAME spisovatel duchů, protože z Chicaga běžel s několika dobrými chlápky z Baltimoru! 20. září se znovu vydal na Twitter, aby se pokusil odemknout důvěryhodnost Game jako textař, a dokonce jmenoval údajného ducha. Může někdo říct, že hra to zastaví, napsal Chino. Je to veřejné a vždy to bylo v ulicích, není to vyprávění tady s pronásledovateli homie! Napsal to Btw „Marcus black“. . . Čas odhalit vás spisovatel! #oooooouuuuuuu. To je fakt!

 • 19

  Shooting Death of Terence Crutcher dělá ze hry Reconsider Beef With Meek Mill

  Když byl neozbrojený motorista jménem Terence Crutcher zastřelen policistou v Tulse v Oklahomě, černá komunita se znovu ocitla v zármutku. Jednalo se o poslední z řady policejních střeleb, proti nimž se rapperi a politici již roky snaží vystupovat. Jedním z těchto rapperů byla The Game, která s TMZ hovořila 20. září. Incident zřejmě přiměl rappera „Red Nation“ přehodnotit své hovězí maso s Meek Mil l. Považuji za trochu obtížné se s někým spojit s jiným afroamerickým umělcem, protože bych měl být na této akci Black Lives Matter a na tom, aby policajti zabíjeli afroamerické věci, řekla The Game. A pak na druhé straně jsem dostal toto hovězí maso s Meekem, takže jsem roztrhaný. Vypadá to, že vypadám bipolárně. Navzdory svému svědomí se nezdá, že by mu Hra nechala cokoli zabránit v tom, aby pokračoval ve svém hovězím s umělcem Dreamchasers. Já a Meek víme, co se děje. Ví, co se stalo. Vím, co se stalo, řekl Game v té době TMZ. S tím se musí něco udělat. Musí to přijít na to.

 • dvacet

  Hra hovoří o telefonních hovorech, kde na sebe křičeli Sean Kingston a Meek Mill

  22. září se hra zastavila u Siriuse XM Hip-Hop Nation a diskutoval o původu jeho hovězího masa s Meek Millem. V rozhovoru Game vysvětlil, že konflikt začal nesprávnou interpretací jednoho z jeho přátelských gest v nočním klubu v LA. První gesto přišlo, když Hra poslala láhev Rosé Meek Millovi, který byl právě propuštěn z domácího vězení. Podle Game přišlo druhé gesto v podobě nějaké včasné rady, kterou dal Sny a noční můry rapper. V pozdějších fázích noci Game doporučila Meekovi, aby opustil klub o něco dříve, protože v minulých dnech a týdnech došlo k loupežím. Bohužel Sean Kingston, jehož stůl sousedil s Meek Mill, tuto radu nedostal. Kingston byl o chvíli později zbit a okraden. Hra řekla lidem v Hip-Hop Nation Kingston ho poté obvinil, že ho připravil k loupeži, protože Meek řekl zpěvákovi o přátelské radě, kterou mu Meek dříve poskytl. Právě v tomto okamžiku společnost Game nastavila třístranný telefonní hovor pro všechny zúčastněné strany, aby věci vyřešily. Podle Game se odtamtud věci vymkly z rukou. Odjede na Seana Kingstona. „Neříkám ti nic.“ Sean Kingston říká: „Ano, věděl.“ Říká: „Zkurvysyne, ty čubko nigga…“ Takže jsem prostě zavěsil telefon, vysvětlila hra. Hra tvrdila, že chvíli po nešťastném telefonátu s Meekem a Kingstonem ho detektivové navštívili. Pocity z celé zkoušky si nechal pro sebe tak dlouho, jak jen mohl, ale jedna opilá noc v Miami vedla Game k uvolnění. Jednou v noci jsem se opil v Miami ... a víš, říkáš pravdu. Vychází to. Chytil jsem tedy mikrofon a z ničeho nic se mi líbí: „Fuck Meek Mill.“ ... Od té doby jsem to musel odjet. To je to, co děláme.

 • dvacet jedna

  Manažer hry naznačuje, že Meek Mill Beef by mohl vyblednout

  Dne 22. září obchodní magnát Russell Simmons oznámil, že Game a Meek Mill oficiálně zmáčkli své hovězí maso. Asi 10 minut to vypadalo, že se oba rapperi navzájem povznesli nad své ego a osobní problémy, ale manažer The Game Wack 100 rychle a velmi neuctivě nechal Simmonsa a zbytek světa vědět, že tomu tak není. Hej, Russeli, zůstaň ve své zatracené Lane, které nediktuješ ani nemáš hlas ve Wtf, který děláme tady. Kdy jste naposledy sáhli podepsat městského umělce? Ať už vy a @meekmill mluvíte během svých cvičení jógy, je to všechno vaše práce !! Držíme to # Západ tady, můj nigga…. #WeAintSquashingShitRu @uncleRush, Wack s titulkem v příspěvku představujícím Simmonsa meditace kniha. Krátce nato Wack mluvil se Simmonsem po telefonu a vrátil se s revidovaným Insta-postem, dokonce zmínil, že Game a Meekovo hovězí maso mohlo koneckonců brzy skončit. Právě mluvil s Russelem, informoval mě, že neudělal žádné komentáře o tom, že by tato slova nikdy nevyšla z jeho úst, média zkroutila, jaké byly jeho záměry, “vysvětlil Wack ve svém příspěvku. Pokračoval: „Takže s vědomím, že stojíme tam, kde stojíme. Hip Hop je hip hop, nechte hudbu mluvit a všechny ostatní kecy mohou zůstat ve tmě ... ... Probouzíme se jako muži a fungujeme jako muži. Pro záznam jsem několikrát mluvil s @Shabazztheog a @BeanieSigelsp a naše rozhovory byly pokorné a uctivé. @Nypsehussle @ bigu1 @therealdjkayslay zprostředkovávaly rozhovory mezi mnou a @meekmill a všechna znamení směřují k tomu, aby oheň shořel, kdykoli vyhoří ... Co se stane, budeme respektovat názor @unclerush, ale dovolíme jen síly, které jsou v této džungli, aby se zapojily do politiky toho, co má být ...

 • 22

  The Game Shoots 'Pest Control' Video in Brooklyn

  23. září Game zastavil jakoukoli představu o tom, že si s Meekem rozdrtí hovězí maso, a to zastavením v Brooklynu a natočením videa pro „Pest Control“. Strýček Murda se objevil na natáčení, ale kolega z Brookyln, rezident Maino, udělal velmi veřejný bod, aby se neukázal.

 • 2. 3

  Tato hra obíhá hudbu Philly Bumping Beanie Sigel

  V dalším příkladu mimořádně neuctivého chování The Game jel kolem Filadelfie, kde narazil na Beanie Sigel a když se vydal na cestu k slavnému sýrovému steaku Philly od Geno. Cali rapper zdokumentoval zážitek na své stránce Instagram 23. září.

 • 24

  Drag-On Drops The Game Diss Track

  Drag-On nebyl příliš šťastný z nelichotivého názvu hry The Game na „Pest Control“ („Jsem starý DMX, ty niggas je Drag-On“), a tak Ruff Ryder upustil od svého Rozpuštění hry 23. září, s názvem „Čas hry“, se na trati objevila kritika Drag-On Game za zveřejnění obrázků ve spodním prádle. Na konci skladby společnost Drag-On věděla, že musí trochu respektovat jeho jméno. Nikdy nezmiňujte mé jméno big bruh, pokud na něj nedáte nějaké legendární hovno, říká ve videu Drag-On. Nedávám do prdele, jak moc tvůj velký zadek pracuje na homie. Vydláždil jsem ti cestu, blázni. Přímo na nějaké mladé OG hovno. Fam, jsem první vlna homie. Pamatuj si to.

 • 25

  Tato hra se omlouvá Nicki Minaj za to, že ji do Meek Millu vtáhl do svého hovězího masa

  24. září se The Game pokusila napravit tím, že se omluvila Nicki Minaj za to, že ji přivedl na hovězí maso se svým přítelem Meek Millem. Během zastávky v The Breakfast Club Game řekl: „Nicki by z toho měla zůstat. Je ve svém pruhu. Dělá si svoji práci, je úžasná umělkyně. Mám k ní lásku a úctu. Je mi líto, že jsem ji do toho musel zatáhnout, a to byl minimální tah, ale vůbec nebyla zneuctěna. Šel jsem a udělal jsem, co jsem musel. Vypadalo to jako focení nebo natáčení videa, nevypadá to jako my v hotelovém pokoji.

 • 26

  Beanie Sigel říká, že pomáhal psát některé texty na Diss Track Meek Mill 'OOOUUU'

  Během pobytu na gruzínském koncertu Shawty Lo 22. září Beanie Sigel připustil, že napsal části Meek Mill's Game dis s. Náhodou jsem přišel do studia, “vysvětluje Beans v rozhovoru. „Takže jsem mu jen pomáhal s nějakými texty a situace se nějak odehrála, jako to bylo. Opravdu to není hovězí maso, zvláště mezi mnou a Game. Fazole by to tehdy nemohla vědět, ale tento rozhovor by hrál roli v něčem skutečně neočekávaném a poněkud bezprecedentním, jen o pár dní později.``

 • 27

  Beanie Sigel skočí na Bad Boy Reunion Tour ve Philly

  23. září spolupracovník Meek Mill skočil na Beanie Sigel před tím, než se rapper skupiny „Guess Who's Back“ vydal na pódium na zastávce Philly na turné Bad Boy Reunion. 24. září se Game stala jedním z prvních lidí, kteří informovali svět o tom, co se stalo s fazolemi. Mladý bul tedy vyrazil starou hlavu, protože se táhl za úsvitu, říká Game ve svém videu na Instagramu. Niggas je blázen. Niggas šel a dostal Beans na píseň, aby mě rozpustil, že nedělá to, co si niggas myslel, že to udělá, takže se všichni vrátíte a porazíte legendu, chlape? Niggas táhne, pokračuje. Vzhledem k tomu, že se Beans objevil s Meekem na diskursu, všichni se divili, proč by ho Meek chtěl přesně podat. Meek vytvořil příspěvek na Instagram, který lidem řekl, aby nevěřili v „pověsti“.

 • 28

  Beanie Sigel vystupuje na Meek Mill a řeší útok na turné Bad Boy Reunion

  Je pochopitelné, že Beanie Sigel nebyla příliš šťastná, že skočila, takže nebylo žádným překvapením, když bývalý Roc-A-Fella MC řekl o Meekovi něco méně lichotivého, když dostal první příležitost. Tato šance přišla 23. září, když vystoupil na jevišti turné Bad Boy Reunion a zvolal, že Philly bude „zastoupena správně“. To samozřejmě přišlo dříve, než někdo věděl o tom, co se mu právě stalo v zákulisí. 28. září se Beans objevil v podcastu Daňové sezóny a vydal se do dlouhého chvástání, které útočilo na Meekovo mužství, což podle něj je Meekova neochota dodržovat nejpravdivější kódy ulice. Mack dokonce nabídl svůj vlastní pohled na to, proč MMG rapper začal hovořit s Drakeem loni v létě, zdánlivě oslovil samotného Meka. „Jaký je tedy skutečný důvod, proč ses na Drakeho naštval? Podle mého názoru jste] jednu noc ležel v posteli, převrátil jste se a podíval se na [Nicki Minaj] a zeptal se jí „Šukali jste toho nigga?“ A ona neodpovídá tak, jak jste chtěli. To je to, co si myslím. “ Ještě jednou, jo.

 • 29

  The Game Roasts Meek Mill on Instagram Once Again

  Tato hra není nic, ne-li neúprosná, takže nikdo nebyl překvapen, když viděl, že i nadále jde na krk Meek Mill na Instagramu. 24. září to udělal právě on a nahrál obrázek Meek, Beanie Sigel a Omelly photoshopped na těla dvou Teenage Mutant Ninja Turtles a Master Splinter. Takže první, byl jsem jen já vs #MeekyMouse, pak šel a dostal svého velkého bratrance, protože nemůže bojovat ... Pak jsme zjistili, že tento nigga bratranec nemůže rapovat ... takže tito idioti jdou po Beanie Sigel a přivedou ho z důchodu, aby napsali, že rapují ... Chuck řekl v titulku k fotce jen proto, aby byl ve skupině #PestControl. Pak negrové říkají, že nemohu přijít k Philly, a tak si jdu dát cheesteak z @genossteaks v SOUTH PHILLY…. pak, když se tam dostanu, říkají niggové ... jsem na turistickém místě ... naw nigga .. jsem tam, kde #Meesha natočil své video, protože to je vše, co vím, pokračoval.

 • 30

  Manažer hry říká, že Sean Kingston podal objednávku na ochranu proti hře

  25. září správce hry The Wack 100 nahrál obrázek objednávky ochrany podané proti hře. Klient? Nikdo jiný než Sean Kingston. Netřeba dodávat, že Chuck nebyl příliš šťastný. Krátce nato odpověděl svým vlastním příspěvkem na Instagramu. 'Musím několik hodin spát a potom se probudit, abych to viděl na internetu,' řekl Game v jedné části svého titulku. „Ano ..... @ SeanKingston, ty se nemusíš bát, ty praštěný, dostaneš na mě soudní příkaz a dostaneš mé jméno na papírování ... ... ty kočky jsou šílené !!! Nepřicházím nikde poblíž tebe zadek, ty zlatonko ... “pokračoval v nyní smazaném příspěvku. Ale [ty] jsi v Patoisovi mluvil tvrdě celý den.

 • 31

  The Game Drops 'Pest Control' Video

  Ne příliš dlouho po natáčení v Brooklynu a Baltimoru uvolnila The Game 26. září oficiální video ke své spalující diskursové hře „Pest Control“. Strýček Murda se objeví na konci videa. Níže si to můžete prohlédnout sami.

 • 32

  Manažer hry volá posádku Meek Mill pro Jumping Beanie Sigel

  The Game a jeho manažer Wack 100 zjevně vyřešili jakékoli problémy, které měli s Beanie Sigel poté, co se rapper Philly objevil na diskové dráze Meek Mill's 'OOOUUU'. Takže Wack a Game byli oba docela nespokojení, když se dozvěděli, že Beans přeskočil Meekův přidružený společník Teefy Bey na turné Bad Boy Reunion. Wack zveřejnil video vyjadřující svůj nesouhlas s jednáním Teefy 28. září. Všichni niggas se tam vrátili a položili ruce na fazole. Na Piru a na všem, za čím Piru stojí, mi Beans neřekl hovno o ničem, “vysvětlil Wack a sestřelil představu, že jim Beans řekl jakékoli informace, které by neměl mít. „Pokud věnuješ pozornost tomu, odkud tento problém pochází, všechno se vrací zpět k tvému ​​muži Pokornému. Ten nigga Beans nesl Phillyho na zádech po dobu 20 a více let. Porušili jste toho muže před svou ženou a jeho dětmi ... že nigga nám nic neřekl. Kdokoli to kurva udělal, musel být vyřízen. Musíte se vypořádat s tím niggou Meekem a říct mu, ať se vrátí do stánku. Opravte to.

 • 33

  Manažer hry odesílá výstřely na Maino na Instagram

  Pokud nás hovězí maso naučilo jednu věc, pak je to, že The Game manažer Wack 100 je nejvíce „o tom“ v oboru na této straně Suge Knight. Jak si možná pamatujete, Maino provedl svůj vlastní miniprotest videohry Game v Brooklynu a zveřejnil jej na Instagramu. Jednoduše řečeno, Wack nic z toho neměl a vyrazil proti brooklynskému rapperovi na Instagramu. Pro svůj příspěvek Wack jednoduše napsal, když zjistí, že hraješ na obou stranách, můj nigga, budeš v #IT. Maino krátce nato použil svůj vlastní Instagram. 'Cítil jsem se, že niggas ve své vlastní čtvrti se chová jako motyky, aby byl ve videu o včelce, která nemá co dělat s nimi nebo s Brooklynem, napsal rapper' All the Above '. Jak GANGSTA píše na Instagramu, když víte, že jsem dosažitelný. ..Začal jsem se opravdu zajímat o bratra. Ur Gangsta dovádění na sociálních médiích vypadá sporně. Zde můžete vidět zbytek jejich poměrně malé Instagramové hádky.

 • 3. 4

  Meek Mill se vrací zpět do hry s Funkmaster Flex Freestyle

  A hovězí maso se valí dál. 30. září Meek tleskal zpět na The Game a možná Beans během brutálního freestylu. V kabině s Funkmaster Flex se Meek před odchodem z acapelly pustil do klasických instrumentálních nástrojů jako Jay Z's 'Where I' m From 'a Mobb Deep' Quiet Storm '. 'Všechny tyto peníze v hotovosti mě přiměly k zakrnění, jako bych byl Baby / zveřejněn u Nickyho, to je, když to bude složité,' zaklepal Dreamchaser. 'Niggas v jejich pocitech, to je, když se dostane Drizzy,' pokračoval. Zbytek volného stylu můžete vidět níže:

 • 35

  Meek Mill říká komukoli, kdo mu posílá výhrůžky, že mi „poradí na dohled“

  Meek Mill použil koncert 30. září, aby svět věděl, že už má cokoli společného s hovězím masem Instagram. Zjevně mluvil o Meek Mill. Nebudu chodit tam a zpět na internet, řekl během show. S tím niggem už nebudu mluvit. Jakýkoli nigga, kterého slyšíte, řekne něco o Meek Mill, řekněte jim, ať mě zvládnou na dohled. “

 • 36

  Beanie Sigels Drops Meek Mill Diss 'Jdu'

  Beanie Sigel se nyní obrátil k nepřátelům, když upustil stopu zaměřenou na Meek Mill. Ti dva, kteří spojili své síly při počátečním rozchodu Meka, který byl zaměřen na The Game, jsou nyní v rozporu. S názvem I’m Coming, 'píseň zjistí, že Beans nic nedrží. Ty kurva s chovatelem cripů, smrtka / Jenom výškový reproduktor, já jsem klepání do ďáblova reproduktoru / Stop, tohle větší než Omeeka / Chtěl jsem UNITY, Latifah / Přepni tento horor, dvojitý rys / Škoda, co dělají niggas za peníze, strážce mého bratra / výhonek, tohle je hloupé / Face řekl, podívej se mu do očí, jestli je veselý / Nigga, ty jsi opravdu slabý / to jsi udělal pro Meek? Měl jsi to udělat pro Mills / Bitch, měl jsi to udělat pro skutečný / Dostal niggas checkin pod automobily, než se dostanou do kol, rapuje.

  Předobjednat nové album
 • 37

  Beanie Sigel uvádí na trh další Meek Mill Diss 'Goodnight'

  Beanie Sigel udržuje svár v chodu vydáním nové dis track zaměřené na Meek Mill. Podle Beans je prvním filadelfským šampiónem v rapu, který prosazuje na diskursu „Goodnight“. Položte ten paprsek na záda / Já, důvod, proč se bobr opřel o Ac / Me, důvod, proč Philly dokonce na mapě / Já, důvod, proč váš hloupý zadek rapuje, 'rapuje.

  Dokonce přináší Jay Z do tohoto lyrického hovězího masa. A snažil jsem se vám dát nějakou hru, kterou mi Jay dal ... k přechodu z ulice ke slávě / Získali jste slávu lil ‘a pokusili jste se přidat jméno ke svému jménu,“ dodává Beanie Sigel.

 • 38

  The Game and Beanie Sigel Discuss Meek Mill Beef in Leaked Phone Conversation

  Telefonický rozhovor mezi The Game a Beanie Sigel vyplul na povrch se dvěma MCs diskutujícími o Meek Mill. Zatímco The Game volá MMG rappera za to, že ho porušila, Beanie se poprvé spojila s rapperem Compton poprvé na vosku.

  Ve zvuku je The Game slyšet, že mě porušil, můj nigga. “ Beanie odpovídá: Máte plné právo dělat, co chcete, Meekovi. To je všechno hovězí. Nevolám o Meekovi. Doslova jsem mohl dát dvě sračky. S Meekem neděláme žádný papír. Mírný se se mnou nesnaží nic dělat. Neříká mi, aby mě požádal, abych udělal nahrávku, nebo nic.

  Telefonní hovor je pravděpodobně ze stejné konverzace, o které Hra mluvila během rozhovoru s Snídaňový klub .

Podívejte se na 20 z vašich oblíbených rapperů pojmenování jejich oblíbených rapperů