Zde je časová osa hovězího masa Eminema a Machine Gun Kelly

Rok 2018 byl rokem příjemných příměří a intenzivních vzplanutí hovězího masa. Poslední lyrickou hádkou, která převezme zpravodajské kanály, je slovní válka mezi rapovou legendou Eminem a dřívějšími XXL Nováček kulomet Kelly. Spor sahá až do roku 2012, a přestože na chvíli spal, vřelo to minulý měsíc, kdy Eminem vyslal na MGK výstřely „Not Alike“ ze svého překvapivého alba, Kamikadze . Píseň, ve které se objevuje vystoupení Royce Da 5 '9, okamžitě upoutala pozornost posluchačů, včetně Machine Gun Kelly. Nepřijal příliš laskavě na Eminemův komentář.

Od té doby každý umělec slovně zaútočil na druhého a rozpoutal diskové písně útočící na jejich soupeře. MGK upustilo od „Rap Devil“ - jeho titul hry na Emův „Rap God“ - zatímco Eminem kontroval svým vlastním „Killshot“. Neshody mezi Em a MGK se dokonce rozšířily i nad rámec těchto dvou rapperů. Shady pobočky jako Denaun Porter a Bizarre z D12 se v boji snažily vyjádřit své názory. Dokonce Ozark zapojil se herec Gabriel 'G-Rod' Rodriguez, který se údajně dostal do hádky s bezpečnostním týmem MGK poté, co se postavil rapperovi o jeho roli v hovězím masu.Vzhledem k tomu, že oba umělci jsou plně zapojeni do války, není jasné, kam by toto hovězí maso mohlo jít dál. Ve světle špatné krve mezi nimi XXL sestavuje časovou osu probíhajícího plivání Eminema a Machine Gun Kelly, aby vyřešili všechny incidenty tohoto sporu. • Machine Gun Kelly tweety o Eminemově dceři, Hailie

  7. května 2012

  Špatná krev mezi Eminemem a Machine Gun Kelly začala vřít v květnu 2012, kdy Clevelandský zástupce učinil komentář o Emině dceři, Hailie, v příspěvku na svém účtu na Twitteru. Odkaz na Hailieho, který byl horký jako kurva poté, co se stala fotografie tehdejšího 16letého chlapce virální, se komentář Machine Gun Kelly ukázal jako geneze jeho roztržky s Eminemem.

 • Machine Gun Kelly obviňuje Eminema z toho, že ho nechal čerpat

  Říjen 2015

  V říjnu 2015 Machine Gun Kelly nepřímo obvinil Eminema z toho, že ho během vystoupení na Hot 97 nechal čerpat a zakázal Shade 45 - pravděpodobně kvůli jeho tweetu o Hailie.  top 10 hiphopových skladeb týdne

  „Někteří lidé tento spoj dokonce nebudou poslouchat ani přezkoumávat,“ vysvětlil MGK, když hovořil o nedostatečné medializaci obklopující jeho druhé album, Obecné přijetí . „Některá místa, na kterých Machine Gun Kelly vůbec neslyšíte ... Seru na kohokoli, kdo se snaží sundat jídlo nejen z mého talíře, ale z celého města. Je to víc než jen já. Pojďme vyhrát. Pomozte nám, člověče.

  Ačkoli Machine Gun Kelly nezmínil Eminema jménem, ​​mnoho fanoušků předpokládalo, že byl zdrojem zloby MGK.

 • Machine Gun Kelly Subliminally Disses Eminem On Wax

  1. března 2018

  1. března 2018 vydala společnost Tech N9ne píseň „No Reason“, která se objevuje ve hře Machine Gun Kelly. Jeho verš obsahuje linii, kterou někteří posluchači považovali za namířenou na Slim Shady.  „Vyskočil na vrchol žebříčku policejního vozu / Abychom vám připomněli vše, co právě rapujete, nejste Bůh,“ rýmuje se Machine Gun Kelly, linky, které se zdánlivě zmiňují o Eminemově singlu z roku 2013 „Rap God“.

 • Eminem Direct Disses Machine Gun Kelly

  31. srpna 2018

  Když Eminem vydal své překvapivé album Kamikadze v srpnu se fanoušci rapu radovali z návratu legendy v Detroitu, který se formoval po kriticky kritickém Obrození . Přesto spolupráce Royce Da 5 '9' Not Alike 'vyvolala spoustu kontroverzí. Eminem vysílá přímé výstřely na Machine Gun Kelly, volá jej jménem a vezme ho za úkol pro jeho komentáře k Hailie a jeho podprahovému úderu na „No Reason“. Přestože se napětí mezi nimi už nějakou dobu vařilo, „Není to podobné“ je první případ, kdy rapper odhodil rukavici a pořídil přímý zásah.

  epizoda lásky a hip hopu v Atlantě 11. epizoda
 • Machine Gun Kelly uvádí „Rap Devil“

  3. září 2018

  Dny poté, co Eminem zveřejnil Machine Gun Kelly na „Not Alike“, MGK vypustil vlastní retortu, drsného „Rap Devil“, ve které Eminema obviňuje z hořkosti, nedotknutelnosti a zákazu používání Shade 45. Byla to první reakce na vosk Kamikadze Ostny od jakéhokoli rappera, což vedlo mnoho lidí k otázce, zda by Eminem čelil.

 • Eminem předvádí Machine Gun Kelly Diss

  7. září 2018

  Shady, které vířily o plánech Eminema na vydání jako Machine Gun Kelly diss track, poskytly Shady fanouškům náhled písně na Instagram Live, což je vzácná instance Em využívající sociální média k vedení války.

 • Eminem během rozhovoru oslovuje hovězí maso

  12. září 2018

  Během exkluzivního rozhovoru se Swayem Callowayem o jeho novém albu Kamikadze , Eminem zašel do detailů svého hovězího masa s Machine Gun Kelly a kořenem jejich tam a zpět:

  Nejprve řekl: „Jsem největší rapper naživu, protože můj oblíbený rapper mi zakázal Shade 45.“ Mohl bych se posrat na tvou kariéru. Myslíš si, že na tebe kurva myslím? Víš, kolik zkurvených rapperů je lepších než ty? Nejste ani v konverzaci.

 • Eminem uvádí „Killshot“

  14. září 2018

  14. září 2018 Eminem vypustil Machine Gun Kelly diss ‚Killshot ', ve kterém si dělal legraci z vzhledu Machine Gun Kelly a nedostatku komerčního úspěchu. Píseň překonal rekord YouTube na většině her za prvních 24 hodin a získal 38,1 milionu zhlédnutí.

  nová píseň drake v rádiu 2016
 • Machine Gun Kelly reaguje na „Killshot“

  14. září 2018

  Poté, co Eminem vydal „Killshot“, se MGK podělil o své myšlenky ohledně záznamu v příspěvku na Twitteru. Zdálo se, že Emova odpověď na něj udělala menší dojem.

  „O 2 týdny a 3 rozhovory později,“ tweetoval a přidal emodži z toalety a muže, který něco hodil do koše. „#legshot #letstalkaboutit.“ # letstalkaboutit. “

 • Bezpečnostní tým Machine Gun Kelly bije herce za kritiku jeho eminemského disissu

  14. září 2018

  Jakmile se zapojili diváci, hovězí maso MGK a Eminem začalo být divné. Zatímco byl Machine Gun Kelly v restauraci v Atlantě, byl za ním Ozark herec Gabriel 'G-Rod' Rodriguez, který sám sebe nazval rapperem 'kočičkou pro rodinu' - zjevně tím, že Kelly vychovával Eminu dceru Hailie.

  Po tom, co Rodriguez tu noc popsal jako sérii hádek s rapperem, říká, že na něj skočilo pět členů bezpečnostního týmu MGK v Hampton Inn.

 • Machine Gun Kelly Disses Eminem during Concert

  16. září 2018

  MGK během koncertu v Orlandu na Floridě pokračovalo v znevažování Eminemova filmu „Killshot“. Vystoupil na jeviště v košili s předními potisky Em's diss track vytištěnými na přední straně.

  nevadí ti dj khaled vevo

  'Do prdele, Marshalle Mathere,' řekl MGK, když otevíral svoji soupravu TMZ . Později dodal: „Skutečný Slim Shady se nemůže postavit.“

  gucci hříva vypadni z vězení

  Video z koncertu kolovalo a zdá se, že ukazuje, jak někteří členové publika bučí, když MGK provedlo „Rap Devil“. Machine Gun Kelly později tvrdil, že fanoušci Eminem video zfalšovali a přidali boos.

 • Machine Gun Kelly říká, že neplánuje reagovat na „Killshot“

  20. září 2018

  Vypadá to, že toto hovězí maso může být nečinné - alespoň ze strany Machine Gun Kelly. Objevil se rapper Snídaňový klub a mluvil o tom, co se děje tam a zpět s Eminemem, a označil tak nejnovější zprávu detroitského rappera za „mimo dosah“. MGK řekl, že má ve skrýši další diss rekord, ale prozatím jej ukládá.

  'Měl jsem připravený klip,' řekl MGK. „Slyšel jsem„ Killshot “ a ten sraček jsem dal zpět do pouzdra. “

Podívejte se, jak fanoušci hip-hopu pojmenovali nejuctyhodnější diskurz všech dob