Zde je návod, jak N.O.R.E. Stal se králem podcastů

N.O.R.E. je jedním z nejzajímavějších mužů v hip-hopu a získal titul O.G. pověření k prokázání. 20 let ničil hru a udržoval své jméno v mixu k lepšímu.

prodej jeezy trap nebo die 3

Jako člen Capone-N-Noreaga - lépe známý jako C-N-N - vydal Zpráva o válce v roce 1997 jeden z nejvlivnějších hip-hip projektů všech dob. Skupina by pokračovala v upuštění dalších čtyř alb. Jako sólový umělec P.A.P.I. vydala spoustu hitů v hip-hopu (a reggaetonu), jako jsou „Superthug“, „Banned from T.V.“, „Nothin“, „Oye Mi Canto“ a „Mas Maiz“, plus řadu alb a mixů. Říci, že přispěl ke kultuře, je laskavé.V dnešní době však charismatická hip-hopová legenda z Queensu našla způsob, jak těžit z jeho osobnosti mimo hip-hop. V letech 2009 až 2011 hostili Noreaga a DJ EFN satelitní radio show s názvem Sirius XM Militainment Crazy Raw Radio to bylo pobuřující i návykové. Duo spolu s hosty představení pili a vyprávěli příběhy o některých bláznivých věcech, kterých byli svědky jak v rapovém světě, tak mimo něj.Když show skončila, N.O.R.E. našel své volání poté, co se jeho rozhovor na populárním hip-hopovém podcastu Rap Radar stal virálním. V pořadu N.O.R.E. sdílel příběh doby, kdy slyšel NBA G.O.A.T. Michael Jordan říká, Fuck rap, na prázdninové párty Def Jam. Noreaga tvrdil, že M. J. poslouchá pouze Jaye Z, zatímco známý tým basketbalového hráče vyvrátil rapperův příběh. Ale když už Melvin Flynt - Da Hustler tvůrce poskytl fotografické důkazy o tom, že nelhal; internet se zbláznil.

Ten okamžik pro N.O.R.E. upevnil myšlenku, že by měl vytvořit svůj vlastní podcast, a v březnu Pijte Champs byl narozen. Pijte Champs se okamžitě stal jedním z podcastů s nejvyšším hodnocením pod záštitou CBS a nadále dostává titulky, když hosté sdílejí velká oznámení. V první epizodě Pijte Champs, Fat Joe odhalil název svého společného alba s Remy Ma, jen pro představu o tom, s čím pracuje.Nyní s více než 30 epizodami v seriálu N.O.R.E. sedne si s XXL na střeše W v centru New Yorku, aby diskutoval o jeho vzestupu v podcastové hře, proč se odváží mimo hip-hop a oslovuje mládež.

Váš podcast je jedním z nejlepších právě teď. Jak Pijte Champs Start?

Je to dlouhý příběh, ale dostali jsme čas. Co se stalo, byl můj partner DJ EFN Militainment Crazy Raw Radio , který byl na XM Radio a poté se XM a Hip Hop Nation stali jednou společností. Myslím, že jsme tu práci mohli udržet, ale museli jsme se přestěhovat do New Yorku a v té době jsem se stěhoval z New Yorku. Nebyl jsem tedy ochoten se vrátit. Zabili jsme rozhlasovou show. Podcasty začaly vybuchovat a EFN byl na mě, jo, pojďme udělat tento podcast.Tam bylo toto vole jméno Taxstone a Tax volal rappery, budu utíkat ... Když řeknete, že někoho potopíte, mohlo by to hrát, mohlo by to být skvělé, ale mohlo by to být i vážné. Použil tedy moje jméno, ale neudělal to na mě [na Twitteru]. Zvětšil mě, ale řekl, že na mě spadne. Takže jsem zjistil, kdo je Tax, a zjistil, co dělá, a udělal jsem Tax's podcast. Ale to, co jsem udělal, bylo, že jsem to nechtěl dělat na jeho trávníku. Tak jsem ho přiměl přijít do New Jersey, kde jsem tehdy byl, a rezervoval jsem si studio. Chtěl jsem vědět, jestli byste mohli mít podcast, který je přenosný. Jay Z mi vlastně zavolal ohledně rozhovoru, který jsem udělal v Taxstone, takže jsem začal věnovat pozornost. Bylo to den po Dni díkůvzdání, že mi Jay Z zavolal. Den po Dni díkůvzdání nikomu nevolám, pokud pro mě nedostal peníze nebo se nepokouším uzavřít dohodu.

Stále jsem to nebral vážně, dokud jsem neprovedl podcast Rap Radar. Rap Radar jsem udělal týden před debutem našeho podcastu. Propagoval jsem svůj Opilý strýčku mixtape. [Po podcastu Rap Radar], Michael Jordan na mě sám odpověděl. I když se mě zbavil, vysral se na mě, řekl, že mě nezná, což dokazovalo, že neví nic o hip-hopu. Ale [komik] Alex Thomas mi řekl, že [Jordan] k němu přišel a řekl Tatalalicious. Alex Thomas to zjevně udělal moje video [pro Nothin] . Michael Jordan odpověděl a řekl, že nebyl na této párty, kterou jsem zmínil [v podcastu]. Dokázal jsem, že byl na večírku, a stal jsem se podzemním hrdinou.

To bylo obrovské; poté, co jsi to dokázal, se internet zbláznil.

Od té doby jsem začal podcast brát vážně. Každý další formát je určen pro nové umělce. V hudbě neexistuje období, které by pozdravovalo umělce, kteří mají ve hře více než 10 let. Pokud si myslíte, že jsem hip-hop, musíte potkat DJ EFN. Stále věří na vinyl. Jsme opravdu jako rapper a DJ kombo jako Eric B. & Rakim. Vydáte se na jednu z jeho akcí a on deejayuje, přiměje lidi jít ven a získat vinyly. Nebude digitální. Věří ve skutečnou podstatu hip-hopu. To je to, co jsme chtěli dělat s jeho srdcem a mými kontakty a naší společnou vášní.

Nechtěl jsem být podcastem číslo jedna. Nevěděl jsem, že moje příběhy byly retardovány. Já a Nas jsem natáčel dokument s názvem Co? Nas mi jednoho dne řekl, že jednoho dne nám tito lidé zaplatí za náš rozhovor. Nevím, jestli je Nas skutečný džin, člověče, protože mi to řekl před 10 lety, než začne fungovat internet. Lidé mi řekli: N.O.R.E. dělá nejlepší rozhovory. Ale z mých rozhovorů nikdy nemám prospěch. Milují ten příběh víc než [mě], protože budu pokračovat a dělat něco jiného. Musím přijít na způsob, jak ze mě bude mít užitek.

Síla 105 Snídaňový klub ] je po celou dobu číslo 1. Ale nepomáhá [mi], že pokaždé, když jdu na 105 [udělat rozhovor], zasáhnou číslo 1. Neříkám, že jsem tomu pomohl - jsou číslo 1, když tam nejsem. Ale věc je, jak to kurva z toho vydělávám? Dostávají zaplaceno z iHeartRadio. Jejich taška je bezpečná. Chtěl jsem si tedy zajistit tašku a mít život mimo hip-hop. Chtěl jsem ze mě těžit.

populární hip hopové písně roku 2015

Je úžasné, že mohu dělat rozhovory a lidé milují moji energii, ale jak z toho mám užitek. Jednou jsem šel do Kanady na sedm dní a nemohl jsem říct, jestli Snídaňový klub dluží mi peníze, nebo pokud jim dlužím peníze. Kamkoli jsem šel, lidé byli jako, Breakfast Club, jsem jako nigga, nejsem členem. Ale mimo zemi žijí pouze z YouTube. Znám Švýcarsko, pokud nemáte video k [vaší písni], neslyší nahrávku. Jsem rád, Sakra, svět se mění. Jak se změním se světem? Nechci být starý nigga, který si chce vzpomenout na ten čas. Je úžasné nikdy nerešpektovat ty časy, ale žít tady a teď. To je to, co jsem chtěl dělat s podcastem.

Naší konkurencí je Elliott Wilson [s jeho podcastem Rap Radar]. Neexistuje způsob, jak mohu konkurovat tomuto chlápkovi, a on se nechal soutěžit se mnou. Je to můj dobrý přítel, ale říkám to všem. Jednoho dne mi zavolal; Byl jsem hovězí s rapperem. Řekl: Musíte dávat pozor, s kým je váš soupeř, protože s ním budete po celý život. Nevím, jestli to někdy věděl, ale to hovno mě posralo celý den, protože měl naprostou pravdu. Měl jsem tolik materiálu, který jsem chtěl udělat pro tohoto umělce, ale musel jsem s tím přestat, protože mi není fuk, jak je Floyd Mayweather lepší než ty, pokud s tebou bojuje, jsi tu noc na stejné úrovni. Takže když se Elliott na mě pořád bavil, jako je tento chlap, je naše konkurence. Je to jako být tlustý, ale víte, jak trénovat a být zaneprázdněn. Váš muž tě stále žádá, abys přišel do tělocvičny, a ty se na něj díváš jako, Niggo, já tě utíkám. Jednoho dne konečně přijdete do posilovny. To se stalo.

Je to přátelská soutěž. Oba jsme podepsali smlouvu s CBS a díky tomu, že mě dostal na jeho úroveň, mě zlepšil. Získal 20 let žurnalistiky. Dostal jsem 20 let kurva v hip-hopu. Neexistuje způsob, jak s ním ve skutečnosti konkurovat. Je to, jako by se snažil [rapovat]. Nikdy nemůžu být takový novinář. Chodil jsem na novinářské kurzy; Nevěnoval jsem tomu pozornost. Věnoval jsem co nejvíce pozornosti zábavě. V dnešní době jsou novináři úspěšnější lidé, kteří se stávají součástí příběhu; je to, když se dostanete na kameru. Vaše značka může zestárnout, vaše značka se může zastavit. Ale pokud je vaše značka součástí něčeho, vytváříte jinou část historie.

Podcasty explodují přesně tak, jak to dělaly sociální média před několika lety.

Právě teď to Instagram a sociální média změnily, protože každý má fanoušky. Pokud máte jednoho následovníka, máte fanouška. Pokud máte fanoušky, dělá z každého také hvězdu. Je to doba, ve které žijeme. Tato doba je zpomalená. Mým cílem je to však vysvětlit, proto podcasty fungují. Většina lidí to dělá proto, aby byla slavná; Už jsem slavný. Většina lidí to dělá proto, aby získala obsah, a já už obsah mám, protože k těmto lidem mám vztahy. Skutečnost, že miliony lidí chodí ven, jedna, jsem velmi vděčná, ale nemůžu tomu uvěřit. Vyrušilo mě, když mi zavolali moji přátelé z Queensu a řekli: Člověče, rozhovor s Cormegou byl šílený nebo rozhovor s 50 centy byl šílený, protože jsem opravdu tím, kým jsem v reálném životě.

Ice T měl podcast pode mnou, Joe Budden měl podcast přede mnou a jsou fenomenální. Pokud lidé opravdu poslouchají Pijte Champs, hovno nemá nic společného s hip-hopem. Jde o osobu, která je v hip-hopu. Jde o to, že se Snoop Dogg poprvé setkal s Nasem. Všechno je hip-hop, ale je to nejmenší část toho důležitého, jsou to lidé. Mám rád federály, položím vám otázku a už na ni znám odpověď. Někdy jsem čistý být fanouškem. Poslouchám sám sebe během 50 Cent rozhovoru a doslova slyším, jak to zní jako malé dítě. Byl jsem tak otevřený, že jsem nemohl uvěřit, že přišel.

Je to pravda, nemůžu uvěřit, že tito niggové mi dovolili požádat je, aby jedli prdel. Ptám se [rapperů], kolik potratů jste ve svém životě zažili. To není v žádném případě cool, tvarové ani módní. Důvod, proč je v pohodě ptát se jiného rappera, je to, že cestujeme a poprsí kondomů. Je to tedy upřímná otázka. Jako by to nebylo ve vaší novinářské integritě. Není součástí všech našich rozhovorů. Je to něco, co musím posunout hranice a jít na místo, kam nemůžete jít, aby se s tím lidé mohli identifikovat. Když lidé řeknou: „Poslouchám váš podcast a cítím se jako moucha na zdi,“ je to největší kompliment, jaký mi kdy můžete říct.

Přesně tak. Je to jako být v davu, zatímco dva rappeři konverzují. Pověz mi o první epizodě, která vyvolala celou šílenství.

Musím poděkovat Fat Joe. Nevěděli jsme, co to kurva děláme. Nyní jsme šílený profesionál. Budete ohromeni. Ale naše první [epizoda], neznali jsme hovno. Abych řekl pravdu, naše první epizoda byla demo. Nebyla to ani skutečná epizoda. CBS byla, jako by se jim ten nápad líbil, věděli, kde by získali sponzory, a chtěli od nás jen tréninkový běh. Já pocházím z hip-hopu, všechny moje ukázky končí na mém albu. Takže jsem byl jako, že to neděláme jako demo, dělám to plnohodnotně.

Zavolal jsem Fat Joe. Noc předtím jsme byli ve studiu. Hrál mi celé album Remy Ma, Fat Joe. Bylo to jako 75 procent hotových v té době. Díval se na mě jako na to, co je podcast, a nemohl jsem mu technicky vysvětlit, co to bylo, protože ani my jsme to nevěděli. Změnil bych téma a byl This is just me talking [ Smích ]. Den předtím jsme dělali [rozhovor s basketbalovou legendou] Kenny Anderson. Od začátku jsem chtěl dva různé lidi pohromadě. Chtěl jsem dát dohromady Fat Joe a Kenny Anderson a hned na poslední chvíli se Joe musel vrátit [do studia], aby opravil All the Way Up. Ještě to nevyšlo. Takže jsme udělali Kennyho Andersona, ale drželi jsme to.

Takže Fat Joe přijde do místnosti a my nevíme, co do prdele dělat. Pokud se vám líbí můj styl rozhovorů, jste opravdu technicky blázni. Já ani nevím, jak Google. Googluji tři věci a to mě zmátlo. Nechci nic Google. Takže jsem byl rád: Co se ho můžeme zeptat? Joe spěchal, aby šel někam jinam. Snažím se připravit na rozhovor, kouřit trávu a zapisovat si otázky. Když vešel Joe, chtěl okamžitě odejít. Nezapomínejme, že jsme nakonec dostali dvě hodiny z Fat Joe. Takže když mě spěchal, posadil jsem se a tak Pijte Champs pracoval. Všechno, co jsem udělal, bylo požádat ho o jeho osobní život, na který se ho možná nebudete chtít zeptat. Takhle Pijte Champs se narodil. Nepíšu si hovno, nedělám si poznámky, ale začnu.

Fat Joe tedy rozhovor miluje a udělal pro mě něco úžasného. Poprvé se zmínil o All the Way Up a o tom, že spolu s Remy Ma společně dělají album a pojmenovali LP. To bylo, když ostatní novináři byli jako, dělá N.O.R.E. víte, co to kurva dělá? Prostě prolomil příběh. Upřímně, neměl jsem tušení, co to kurva dělám. Byl jsem jako: Dovolte mi, abych tyto informace zveřejnil, abych mohl pomoci Fat Joe. Nevěděl jsem, že lámu příběh. Jsem hip-hopový umělec. Takže jsme tam vyhodili záběry. To bylo předtím, než jsem podepsal dohodu s CBS. Takže to přinutilo všechny, aby se zeptali Fat Joe, What were you and N.O.R.E. a společný projekt Remy Ma? ' Takže když Fat Joe vyrazil na promo turné pro své vlastní hovno, udržel biggin ‘nahoru [ Pijte Champs ]. Nějak to lidi přimělo, aby to kurva uvolnili.

2pac and outlawz still i rise album

To je docela úžasné. Věci se právě vyřešily, hm?

Druhý host - tehdy jsem věděl, že něco mám - jsem pozval Ja Rule v 19 hodin. a Jadakiss v 22:00 .. Nějak dorazili ve stejnou dobu. Jsem zmatený jako kurva. Jsem šťastná, že se navzájem poserou. Jdu na záchod, protože nevím, co mám dělat. Jdu na toaletu a můj holič mě postavil. Jelikož mě můj holič Jomo staví do řady, jsem rád, že vás dám dohromady, ale oddělím otázky.

rozbil se pokorný mlýn a Nicki

Takže přemýšlím, jak oddělím rozhovory, protože jim nemohu říct, aby počkali. Jsem umělec; nenávidíme ty sračky. Oba jsou moji přátelé, nikomu z nich neplatím a je to za podcast. Ani jednomu nemohu říct, aby počkal. Ale když jsme se posadili, začali mít svůj vlastní rozhovor. Můj partner a já se na sebe díváme jako: To je kurva úžasné.

Ja Rule sem přišel opilý a víte, že mi stoprocentně věří, protože sem přišel sám. Nemáme se sebou nic jiného než rodinu. „Polibek udělal totéž. Měl s sebou Bangu z Junior Mafie. Litoval jsem, že jsem do epizody nepřidal Bangu. Ale to bylo, když jsem věděl, že šukáme s něčím zvláštním. Když jsme to dali dohromady a já jsem se vrátil, abych si to poslechl, myslel jsem si, že to bude kus hovna, protože všechny tyto rozhovory Pijte Champs Měl jsem je 20 let.

Co je pro vás na podcastu nejlepší?

Nejlepší věc na podcastu pro mě je, že budu zase fanouškem. V hip-hopu, pokud jsem Nas a miluji album Young Thug, možná bych to nepropagoval. Pokud jsem Young Thug a miluji album Boosie BadAzz, [lidé] možná vědí, že když přijedou se mnou v autě, ale rapperi nepropagují jiné rappery, protože to není ve velkém stylu. Grand Daddy I.U. je můj oblíbený umělec. Není populární. Průměrné dítě, které v té době vyrostlo, by řeklo Big Daddy Kane nebo Biz Markie, který je také jedním z mých oblíbených. Mými oblíbenými rappery jsou Biz Markie, Kool G Rap, KRS-One a Grand Daddy I.U .; pokud je dáte dohromady, N.O.R.E. nějak vyjde. Ale pokud chci udělat rozhovor s Grand Daddy I.U., potřebuji k tomu formát. Všimli jste si, že jsme v naší show nikdy nezmínili 90. léta, jen si vzpomínáme na časy, ale nedáváme časovou osu, pokud není požadována.

Věc o tom je, když jsem udělal Zpráva o válce album, nahrál jsem to pro Queens. Předváděl jsem to hovno v Evropě před světem. Když jsme dělali podcast, trochu jsme si mysleli, že je to pro naši generaci, ale jsou to právě mileniálové, díky nimž se stal populární. “ Když jsme dostali zpět svá čísla z iTunes a zeptali jsme se, jaké věkové skupiny nás poslouchají nejvíce, hovno mi vyrazilo mysl, protože většina dětí pro tyto příběhy ani nebyla naživu. Ani nevím, jak jsme na tom č. 1. Nežádám ani umělce, aby to propagovali. Je to tak doping, že mohu kultuře vracet a je 100% zdarma.

Jak jste se spojili s CBS?

Byla to ta nej ironičtější věc. Tato další podcastová síť, která se k nám přiblížila, se jmenovala Loudspeaker. Šli jsme hledat někoho jiného, ​​kdo by nás vyzvedl. Šel jsem na zasraný koncert J Dilla. Vyšel jsem jen proto, že to byl J Dilla a nikdy jsem se s ním v reálném životě nesetkal. Vystupovalo pár lidí a já jsem řekl, že vyjdu a vystoupím. Nebudu to oznámit a půjdu na jeviště. Jen jdu dovnitř a ukážu se a vyrazím na jeviště. Zatímco mířím na pódium, ten chlapík jménem Gametag k nám přistoupil a řekl: Nedělám to, co kdokoli jiný říká, nikdo se nebude shodovat s tím, co může CBS udělat pro vás všechny. Přišel jsem domů a přemýšlel jsem o tom. Následujícího dne, když mě CBS oslovila, byla Super Bowl. Řekl jsem, že je to znamení, a uzavřel dohodu. Prošli jsme měsícem a půl vyjednáváním a oni jen chtěli zjistit, co můžeme dělat. Chtěli, abychom poslali naši starou show, ale já jsem řekl: „Do prdele, ne.“ Šli jsme a udělali úplně novou show. Milovali to a brzy budeme mít televizní oznámení.

Podcast bude jako rap, všichni rapují. Je to šance pro mladého černocha, aby vyšel a byl někým. To je nyní podcasting. Pokud si nyní chcete vybudovat publikum, nemusíte mít žádnou síť. Můžete je nahrát sami na SoundCloud a iTunes a Spotify. Toto je další vlna, kdy se mladí lidé z ghetta stanou šéfy. Bylo pro mě fenomenální, když jsem dokázal vyhrát sám sebou. Jsem požehnaný, člověče.

Viz 15 motivačních memů s rappery