Zde je první pohled na vyskakovací obchod Pizzeria Lil Yachty

Dnes v New Yorku se místo Famous Ben's Pizza kompletně proměnilo v jednu z nejcharismatičtějších osobností hip-hopu, Lil Yachty.

Dnes ráno Yachty oznámila slavnostní otevření svého dvoudenního vyskakovacího obchodu. Rapper přeměnil populární newyorskou restauraci na několik dní na svou vlastní pizzerii. Místo, které vhodně pojmenuje svůj nejnovější vyskakovací obchod Yachty’s Pizzeria, slouží jako konečný cíl pro všechny fanoušky Lil Boat.Nejen, že si fanoušci budou moci koupit nové exkluzivní zboží od Yachty, ale účastníci také dostanou příležitost sníst kousek z limitované edice nazvaný Lil Yachty.Nový obchod společnosti Boat bude obsahovat řadu produktů kompromitovaných grafickými tričkami, tričky s dlouhým rukávem, mikinami a řadou otcových klobouků. Společnost Yachty's pop-up, která byla vytvořena ve spolupráci s hlavní značkou zboží Bravado, obsahuje také limitovanou edici Yachty's Pizzeria a Famous Ben's Pizza box pro ty, kteří nakupují zboží z nové řady zboží.

Nejnovější zboží společnosti Yachty, inspirované vintage pizzeriemi, vychází z uniforem používaných v místě Ben's Pizza. Vydání ve třech základních barvách - bílé, červené a zelené - se kolekce pohybuje od 5 do 100 USD a nabízí variaci grafiky trička, která zahrnuje celý design pizzového koláče, doručovatele Yachty, kousek mastné pizzy s aktuálním turné Yachty data, logo Yachty Pizzeria a mnoho dalšího.Yachty’s Pizzeria je nyní pro veřejnost a poběží dva dny pouze od 12:00. - 7 odpoledne. Nachází se na 177 Spring St., vydejte se do vyskakovacího obchodu ještě předtím, než se zboží vyprodá.

Podívejte se na několik položek ve vyskakovacím okně Yachty v galerii níže.

Podívejte se na fotografie Pizzeria Pop-Up Shop Lil Yachty