Tady je každá vyhřívaná chvíle mezi Nicki Minaj a Meek Mill od jejich rozchodu

Vždy říkají, že nejžhavější láska má nejchladnější konec, že?

Nicki Minaj a Meek Mill byli kdysi manželským párem, když dvojice debutovala na začátku roku 2015. Ale bohužel tak rychle a vášnivě, jak se mezi nimi věci ohřívaly, šlo to stejně kysele, když se pár rozešel o dva roky později. .Podle prvních zpráv z TMZ „Bývalý pár, který fanoušci láskyplně označují jako Omeeka, se na dovolené v roce 2017 dostal do obrovského výbuchu, čímž dosáhl poslední kapky v jejich vztahu. Zdroje připojené k páru uvedly, že Nicki si stěžovala Meekovi, že jí neukazuje dostatečnou pozornost, na což reagoval jednoduše tím, že opustil ostrov v hněvu. O chvíli později se s ním Nicki údajně rozešla.Nyní tři roky od rozpadu se věci zdají být napjatější než kdy jindy. Přestože se Minaj nyní vdala za svého bývalého milence ze střední školy, Kennetha „Zoo“ Pettyho a Meek Milla, kteří očekávají dítě se svou pověstnou přítelkyní Milano Harris, ocitli se bývalí milenci na začátku tohoto týdne v napjaté slovní válce na sociálních médiích ( 5. února).

Výměna se zjevně uskutečnila poté, co se Meekovi líbil meme, který se na Instagramu bavil na Petty, což vyvolalo odpověď od Minaj na stejné platformě. Poté, co ji nazvala svým bývalým klaunem ve svém IG Story, vznesla obvinění z domácího násilí, což bylo poprvé, kdy s Meekem narážela na tak závažnou věc.Meekovy odpovědi byly stejně závažné a tvrdily, že Minaj si byla vědoma ohavných činů, se kterými se její starší bratr zabýval u nezletilé osoby, než byl formálně obviněn z dravého sexuálního útoku na dítě. Zatímco Meek popřel tvrzení o zneužití, ze kterých ho Minaj obvinil, popřela také Meekova tvrzení a tvrdila, že obvinění jejího bratra vycházejí z vydírání.

Plivl po osobní hádce v lednu, kdy se dvojice zkroutila v nákupním obchodě v západním Hollywoodu v Kalifornii během víkendu Grammy Awards 2020.

Vzhledem k tomu, že se drama odráží v některých dalších intenzivních okamžicích, XXL sestavuje seznam všech nejžhavějších momentů, které Nicki Minaj a Meek Mill zažili od svého rozchodu v lednu 2017. • Meek Mill tvrdí, že některé blogy jsou na výplatní listině Nicki Minaj

  Březen 2017

  Jen několik měsíců po jejich potvrzeném rozchodu měl Meek zjevně pocit, že má krátký konec hole, pokud jde o medializaci sebe a Nicki. V příspěvku na Instagramu, který byl odstraněn, rapper Dreamchasers obvinil svého bývalého ze zaměstnávání lidí, jako je obchodnice se sociálními médii Karen Civil, aby na něj záměrně tlačil špatný tisk a naopak, jen maloval Nicki v pozitivním světle.

  „Y'všechny zadky, internetový motyky placené Nicki lol, aby se pokusily zdiskreditovat mé jméno,“ napsal Meek s obrázkem, který označil Nicki i Karen. „Mimochodem, Karen, dostal jsem pásky tvého zadku, který říkal, že Nicki platí ya, co je zadek, Nicki, který ti platí všechno za tohle geek hovno ... koneckonců jsem pro tebe udělal ořechový zadek, všechny jsem prodal všechny duše za pár kapely ... Proč všichni nepíšete o tom muži, který obtěžuje tuhle dívku? Ach, zapomněl jsem na vše na výplatní listině. “

 • Posádka Meek Mill se dostane na alternaci se Safaree

  Červen 2017

  Během víkendu BET Awards 2017 v Los Angeles se vynořilo video, jak Nickiin bývalý přítel Safaree vyskočil z denní párty DJ Khaled, zatímco Meek Mill je poblíž. V klipu je Safaree vidět mluvit s několika lidmi, zatímco Meek vystupuje z blízkého vozidla. Pak se z ničeho nic někdo houpá na Safaree a on uteče.

  V návaznosti na rvačku Safaree obvinil Meeka, že ho založil ve videu Instagramu.

  „Poslouchej, rovně, vyskočil jsem z biče. Viděl Meek, vyskočil z biče. Pak jsem se prostě vplížil, “řekl Safaree. „Niggas na mě skočil. Celá banda bláznů. Pokorní, jsi největší kočička na této planetě. Viděl jsi mě Nejsi do prdele. Máte své niggas, aby mě skočili. Jeden na jednoho, se mnou nemůžete souložit. Proto jste to museli udělat. Niggas mě chytil zezadu. Niggas mě chytil z boku. Všechno.'

  Meek později popřel tvrzení, když byl dotázán na boj TMZ, když řekl paparazzům: „Není hovězí maso. Nevím, jak nás zmátli s věcmi tohoto typu. “

 • Meek Mill rozrušený s Nicki Minaj za řeč na vězení

  Květen 2018

  Během rozhovoru s Snídaňový klub , Meek Mill byl dotázán na Nicki Minaj, který komentoval svůj tehdy probíhající případ se soudkyní Genece Brinkleyovou, a vyjádřil pohrdání tím, jak to zvládla jeho bývalá přítelkyně.

  „Necítil jsem to. [Nicki] neměla nic říkat a my to necháme tak, “řekl Meek. „Necítím se nijak ... pokud jde o svobodu, nezajímá mě, kdo to je - mohlo by to být Safaree, mohlo by to být kdokoli - pokud něco vím a svoboda člověka je na linka a mohl bych říct něco, co by pomohlo situaci, řeknu to. Pokud to neřeknu, prostě neřeknu nic. “

  Meekova odpověď se týkala komentáře, který Nicki učinila měsíc před během rozhovoru se Zane Lowem v dubnu 2018. Přes propagované problémy, které Meek v té době tvrdil, že má s Brinkley, ji Nicki odmítla kritizovat.

  master p da poslední don album

  „Dotyčný soudce udělal vše, co jsem od ní požadoval, takže si nemůžu dovolit, aby jsem se s ní nesnažil, protože jsem se s ní osobně setkal a vím, co nám řekla, a [Meek] to ví,“ řekl Minaj.

 • Nicki Minaj o ní zmiňuje Meek Mill Královna Album

  Srpna 2018

  Nicki Minaj upustila od svého čtvrtého studiového alba, Královna V srpnu 2018 byla jednou z hlavních singlů re-imaginovaná verze Dreams The Notorious B.I.G. V epizodě „Barbie Dreams“ Nicki jmenovitě zmiňuje bývalého přítele Meek Milla s tvrzením, že se na ni stále snaží dostat přes rok od jejich rozchodu.

  'Pokorní stále v mých DM, budu ho muset vyhnout,' rapuje Nicki na trati. „Modlil jsem se za takové časy“ obličej, když ho šukám! “

  Navzdory nepatrné Nicki později na Twitteru objasnila, že vše bylo v dobré zábavě.

  „Zmínil jsem se jen o lidech v #BarbieDreams, že jsem fuk vtip. To není pitomost, “řekla Nicki. „Fajn. To je kultura, to je BIGGIE !!!!! New York!!!! To je zábava. Lehká zábava ZÁBAVA! '

 • Meek Mill volá Nicki Minaj poté, co ho zablokuje na Instagramu

  Prosince 2018

  Meek Mill dirigoval na Twitteru v roce 2018 otázky a odpovědi fanouška #AskMeek, když se ho zeptali na jeho myšlenky na v té době nového přítele Nicki Minaj, Kenneth 'Zoo' Petty. Ačkoli Meek Pettyho nepoložil, odhalil, že se pokusil vplížit na Nickiinu stránku, aby si vzal čaj, a zjistil, že to nedokáže.

  „Necítím nic ... a neznám toho muže, abych ho soudil ...“ napsal Meek. 'Šel jsem ho zkontrolovat na její stránce a zjistil jsem, že jsem blokován.'

 • Meek Mill reaguje poté, co o něm Nicki Minaj zuří v živém vystoupení

  Ledna 2019

  Poté, co Nicki Minaj vystoupila na festivalu FOMO v Austrálii v roce 2019, se objevilo video, jak rapper přidává další úder v Meek Mill v remixované živé verzi hry „Barbie Dreams“.

  Pokorní stále v mých DM, budu ho muset vyhnout, Nicki věnoval původní texty, než zastavil hudbu a přidal, mohl bych ti říct tajemství, ale nebudu / protože být hořkou mrchou je to, co ne .

  Meek brzy odpověděl na Twitteru a zdánlivě hrozil odhalením tajemství, pokud bude stále tlačen.

  'Proč jsi tak šílený a ne lidé, kteří ti přišli přímo na krk, napsal.' „Jsem v pohodě. Dělám dobře lol, tady něco není v pořádku ... Nechte mě na pokoji. Víš, že dostávám pravdu i pravdě!

 • Meek Mill se hádá s Nicki Minaj a jejím manželem

  Leden 2020

  Nicki Minaj a její manžel Kenneth Petty shodou okolností skončili ve stejném obchodě s oděvy Maxfield v západním Hollywoodu jako Meek Mill před udílením cen Grammy 2020.

  Ve videu, které později uniklo z cesty křížení trojice, se mezi oběma stranami vyměnilo mnoho zakleníků. V jednom okamžiku si Meek i Petty navzájem říkají „kočička“. Zdá se, že Nicki říká Meek děvku. Meek je viděn zadržován jeho ochrankou a pracovníky obchodu. Není jasné, co začalo argument, ale zdá se, že věci byly potlačeny, než skutečně klesly.

  Wil R / Johnny Nunez, Getty Images (2)

 • Meek Mill a Nicki Minaj jdou přímo na sociální média

  Únor 2020

  Poté, co několik instagramových účtů souvisejících s drby zachytilo Meek Millovi, že se mu líbí mem, který si dělal legraci u manžela Nicki Minaj Kenneth Petty, Nicki zavolala Meek v sérii příspěvků na Instagram a Twitter. Nejprve ve svém příběhu na Instagramu Nicki sdílela několik Meekových fotografií s klaunem emodži zakrývajícím jeho tvář a odstřelila ho za údajné týrání žen.

  Na Twitteru upřesnila svá obvinění a tvrdila, že Meek nejenže položil ruce na ni, ale i na jeho sestru a matku. Meek odpověděl vlastním životem a tvrdil, že Nicki věděla o sexuálním zneužívání, z něhož byl obviněn její starší bratr se svou vnučkou, než byl formálně obviněn z dravého sexuálního útoku na dítě. Rovněž popřel všechna obvinění ze zneužití.

  nickiminaj přes Instagram

  Meek Mill přes Twitter

  Meek Mill přes Twitter

  bez limitu obal alba skvělý

  Nicki Minaj přes Twitter

  Meek Mill přes Twitter

  Meek Mill přes Twitter

  Meek Mill přes Twitter

  Meek Mill přes Twitter

  @meekmill přes Twitter

  @meekmill přes Twitter

  @nickiminaj přes Twitter

  NICKIMINAJ přes Twitter

  @nickiminaj přes Twitter

  @meekmill přes twitter

Podívejte se na 47 alb, která v roce 2020 dosáhnou 10 let