Tady je celá časová osa hry a hovězího masa Stehů

The Game and Stitches are currently in the most absurdly beef right now. Tady je rychlé pozadí na stehy. Narodil se Phillip Katsabanis, mladý MC sídlí v Miami a stal se rapper sledovat po jeho Cihla do tváře „se stal virálním v roce 2013. Se Stehy osobnost větší než život a láska ke kokainu, mnoho lidí bylo zvědavých na to, kým ve skutečnosti je. Než se z 20letého rappera stal Stitches, byl jím Lil Phil a vypadal úplně jinak (viz galerie níže).

Rychle vpřed do dneška a Stitches nyní dělá zprávy ze špatných důvodů. Na Instagram zveřejnil „konverzaci na Twitteru“, kterou vedl s The Game v říjnu (viz výše). Stitches také vydal dissovou nahrávku s názvem ' Konec hry 'zaměřené na Game a Tygu. Hra odpověděl a řekl, že Stitchesovi nikdy neposlal žádné zprávy. „Jakékoli ni - jméno, které se rýmuje s děvkami,“ řekl ve videu. Stehy pokračovaly vzít úder ve hře prostřednictvím sociálních médií. Hrajte tedy upustil volný způsob na Power 106 L.A. během The Liftoff s Ericem Dluxem a Justinem Credibleem a prodali Miami rappera. „Vyběhni na mém autě / Nezemřeš pro nic / Přes moje děti, chlapče / Nebudu blafovat / Nebudu s tebou kurva n - jako / Nebudu s tebou kurva Dokud nestihnu toho chlapce Stehy.To vše vedlo k nyní nechvalně známé knokautovací akci, která se stala počátkem tohoto měsíce. V Miami před několika týdny byl Stitches naštvaný na bezpečnost v nočním klubu, když do něj neměl vstup. Věřil, že za incidentem je Game, floridský rapper čekal mimo klub celé hodiny. Na Instagram zveřejnil řadu videí s prosbou rappera, aby přišel ven bojovat. Věci nevyšly podle plánu, protože manažer hry, Wack 100, udeřil Stehy do obličeje a chladně ho vyrazil. Stehy, který byl nakonec zatčen za odpor proti důstojníkovi bez násilí, držení marihuany a vynikajících zatykačů.Toto hovězí maso vypadá, že v dohledné době nekončí. Tady je celá časová osa.

 • Správce hry vyřadí stehy

  Miamiho chovaný rapper Stitches byl vyřazen manažerem hry mimo noční klub v Miami (3. prosince). Stehy byl rozrušený, že se nemohl dostat dovnitř, a tvrdil, že to byla Game, kdo řekl bezpečnosti, aby zastavila rodáka z Miami. Stehy pak čekaly venku hodiny a zveřejňovaly několik videí na sociálních sítích.  Když hra vyšla, věci se stupňovaly. Stehy se chystal zatknout policie, protože měli podezření, že se chystá pokusit o příjezd. Když policisté mimo službu zastavili vozidlo, zlatý zubař prošel kolem policie a boj vypukl. Poté se na sociálních médiích objevilo video manažera The Game, Wacka 100, který dělil Stehy do obličeje.

  co se stalo mezi Ciarou a budoucností

  Game později vzal na Instagram a smál se incidentu. „Ten muž, Stichesi, má před ústy muhfuckinů rozbitá celá ústa. policista, “řekl. Stehy byl zatčen za odpor proti důstojníkovi bez násilí, držení marihuany a několika vynikajících zatykačů. Stehy džbánek ukázal viditelná poranění obličeje.

  láska a hip hop hollywood s03e10
 • Stehy říkají, že byl vyražený

  # Stehy vs #TheGame #whatsbeef #instamoviebeef #thisishiphopnow  Video zveřejněné společností Baller Alert (@balleralert) 4. prosince 2015 v 16:20 PST

  Stehy po incidentu uvedl svůj Instagram do soukromí, ale oznámil, že chce bojovat se spravedlivým rodákem ze západního pobřeží. Jižní umělec také tvrdil, že byl zasažen úderem a že policie byla hrou splacena. Ve svém druhém videu Stitches vyprávěl o tom, jak odvážný byl, když vstoupil do Game's doprovodu. V titulku Instagram Stiches napsal: „Chci spravedlivý boj. Položím na to 100 tis. “

  Tato hra zveřejnila řadu příspěvků, které se Steckovi o hádce posmívaly. Také zveřejnil poznámku Instagramu o boji z jeho pohledu.

  'Ty samé ústa, o kterých jsi mluvil o mých dětech, byla zatraceně otevřená.' Nyní stehy na ústech nejsou zasraný tetování. Přinesl jsi ya lil němý zadek tam nahoře s pěti klauni zabalenými v Porsche, jel po dvou hodinách natáčení Insta-Movie. Všech pět vystoupilo z auta, protože se chovali tvrdě, protože tam byla policie. Rozběhli jste se, kámoši se nepohybovali a před policií se vám na videu srazil zadek, “napsala The Game.

 • Stehy začnou skákat jeho vlastní posádkou

  Jen pár dní poté, co byl vyražen za studena a zatčen mimo Miami v nočním klubu, Stitches vyskočilo na sociální média opět s více zraněními obličeje a tvrdil, že mu jeho vlastní spolupracovníci skočili. Hra nabídla stehy tipy pro zotavení a řekl mu, aby vyskočil několik Tylenol a ráno zavolal Ježíše:

  Komik Gary Owen dokonce skočil do akce , omlouvající se jménem bílé komunity za rapperovo opakované použití rasových nadávek.

 • Stehy vydávají disissový záznam s názvem „Neboj se smrti“

  Stitches vydává diskurzní záznam ve hře s názvem „Neboj se smrti“. Stehy ohrožují děti MC násilím a střílejí na historii rappera Caliho jako striptérka.

 • Manažer hry řeší vyřazování stehů

  Wack 100 zavolal do P La Cangri v rádiu El Bloke pro rozhovor o situaci týkající se Stehů. Wack vysvětlil, že udělal Stehovi laskavost.

  nejoblíbenější hip hopoví umělci roku 2018

  'Na konci dne mohu respektovat jeho pohyb,' řekl Wack. „Ale netolerujeme žádnou neúctu. Je to dítě. Nežil dost dlouho na to, aby žil s určitými lidmi a v určitých situacích. Doufejme, že by to mohlo prodloužit jeho život, protože pokud by měl co do činění s tím, co považuji za dětského chřestýša ... Mládež, možná to nebrali správně. Jsem trochu starší, takže nemám problém přijít s rukama. Doufejme, že by ho to mohlo probudit a pomoci mu pochopit, že tohle hovno tady není hra. “

  Wack řekl, že cítil, že Stehy lžou.

  'Když se podíváš na toho chlápka, mluví opravdu nahlas,' řekl Wack. „Na tvář si dal tetování. Ale máte co do činění s frajerem, který se opravdu snaží lhát sám sobě a psychicky se zbavit toho, že to opravdu je a vy opravdu ne. Když jsme se dostali do krajského vězení, nechtěl to. “

  master p a pimp c beef
 • Záběry stehů, které skočily

  Objevily se záběry, jak Stehy vyskočily jeho bývalí spolupracovníci. Video ukazuje dva muže, kteří opakovaně děrují Stehy, zatímco on zůstává ve svém autě. Podle TMZ , jeden z mužů si myslel, že ho Stitches připravuje na okradení.

 • Hra znovu získává skoky stehů

  Na nedávném představení v San Bernardinu v Kalifornii pokračovala The Game v zesměšňování Stitches tím, že incident zopakovala.

 • Stitches chce bojovat ve hře v boxu celebrit

  Stehy napadeno Hra na zápas celebrit v boxu. Stehy to oznámil prostřednictvím svého Instagramu a ukázal, že podepsal smlouvu o boji proti hře. Fotografie byla poté znovu zveřejněna účtem Celebrity Boxing Federation a generálním ředitelem Damonem Feldmanem.

 • Manažer hry akceptuje boj se stehy, ale s podmínkami

  Říká to manažer hry Wack 100 bude bojovat se Stehy ale bude bojovat pouze s černochem. „Už jsem ti řekl, běloši, že z nás černochů nikdy nebudeš dělat ani cent. Jděte najít jiného bílého chlapce, budu bojovat s jiným černochem, “napsal. Wack 100 později zveřejnil video jeho přijetí boje.

 • Tato hra přijímá požadavek na boj stehů

  Hra zveřejněná na Instagramu, že přijímá výzvu Stitches. Existuje však jedna podmínka. Stehy musí podepsat prominutí s tím, že v případě, že dojde ke zranění, hru nezažene. Pozice IG byla později odstraněna.

Podívejte se na nominace a vítěze nejlepších výkonů v rapu na Grammy za ta léta