Zde je kompletní historie hovězího masa Meek Mill od rapperů po politiky

Rok 2015 měl být pro Meek Mill slavným rokem. Philly rodák a rezidentní mladá zbraň Ricka Rosse Klika MMG byla právě propuštěna z vězení v prosinci 2014, poté, co si odpykala téměř pět měsíců za porušení své zkušební doby, a byla připravena na velký návrat k rapové hře. A Meek tyto předpovědi zvládl a znovu získal své místo jednoho z nejslibnějších mladých talentů rapu tím, že obdaroval fanoušky řadou buzzových skladeb na cestě k jeho druhému LP, Sny stojí víc než peníze . Album, které si získalo první místo na Plakátovací tabule 200 v hodnotě 247 752 prodaných kusů v prvním týdnu vydání.

Projekt představoval nový a vylepšený Meek a byl kritiky nabízen jako jedno z nejlepších vydání roku až do tohoto bodu. Meek vzkvétal i v osobním životě, když po letech, kdy si na sociálních sítích šlape na paty, konečně uzavřel svou dámu rapovou hvězdu Nicki Minaj. Svět měl jako na dlani a všechno vycházelo z růží, ale během několika týdnů by se příliv rychle změnil a pro MC by to už nebylo hladké.Jeho komentář k sociálním médiím a akce mimo něj by ho přivedly do horké vody s několika jeho vrstevníky v rapové hře, což mělo za následek to, že Meekův dům karet padal dolů. Ale místo toho, aby se vzdal, oblékl si bojové brnění a rozhodl se čelit svým soupeřům a zkoumání hlavou. Jeho nové EP, 4/4 , zjistí, že jde jako Drake a 50 Cent. Zdá se, že Meek je odhodlaný dokázat, že je skutečným šéfem nejvyššího řádu.Shromáždili jsme devět lidí, které Meek měl v posledních několika letech na svém seznamu hitů - mohli by snadno stát v cestě jeho nástupu k moci. Zde je historie hovězího masa Meek Mill od rapperů po politiky.

 • 1

  Ty

  Ronald Martinez, Getty Images  dj hořčice studené léto ke stažení zdarma

  Sourozenecká rivalita je stará jako Země, ale stále je to titulní stránka, kdykoli bratři v rýmu vypadnou na oči veřejnosti. A to se přesně stalo, když se Meek Mill zapletl do sporu se svým bratrem MMG Waleem poté, co pocítil to, co vnímal jako nedostatek podpory svého kolegy z labelu. Poté, co si všiml, že Wale neslavil zprávu o datu vydání svého druhého alba, Sny stojí víc než peníze , na svých účtech na sociálních médiích, Meek vyjádřil svou nelibost na Twitteru v roce 2014. „Wale z mého alba už neztrácel tweet… Už dlouho na mě nesnáší ... ani napiš mi kukuřici! #UNOTMMG, ' napsal . Meek by poslal sociální média do šílenství a fanoušci spekulovali o tom, jaká bude budoucnost MMG.

  Wale by odpověděl Meekovým úderům vlastním příspěvkem na Instagramu, kde popřel, že by žárlil na rýmaře „I´ma Boss“. Poukázal na Meekovu nedostatečnou podporu, pokud jde o jeho vlastní úsilí. I když by se hovězí maso rychle opravilo, nebyl by to poslední znak neshody v řadách MMG.

  Napětí by mezi nimi v říjnu 2015 opět vzrostlo, když Wale hovořil o přístupu Meek Mill k boji s Drakem jako o „přivedení tužky do přestřelky“, což Meekovi nesedělo. Na toto hodnocení by odpověděl tím, že Folarina zasáhne na Instagram a povzbudí ho, aby seskočil ze střechy, což mnozí považovali za malou ránu ve světle jeho záchvatů deprese. Rick Ross by v obou případech hrál mírotvůrce a svíjel své mladé lvy, aby uhasil plameny, ale každý, kdo má zdravý rozum, si je vědom skutečnosti, že MMG není v tomto okamžiku daleko od šťastné rodiny.  prodej alba kendrick lamar zatím
 • dva

  Safaree

  Noam Galai, Getty Images

  Drakeův diatribe, který hovořil o Meek Mill, může být slovním útokem, který si pamatujeme nejvíce z roku 2015, ale ten, který se dostal pod radar, byl bývalý přítel Nicki Minaj, Safaree, ostrá slova zaměřená na Meek Mill. Po loňském rozchodu s Minaj po dvanáctiletém vztahu byl Safaree šokován, když zjistil, že Meek, s nímž Nicki seznámil, ji namlouvá a že oba jsou předmětem. Po měsících podprahových diskusí o sociálních médiích, které se navzájem vybírají, začal Meek agresivní s úhlednou řečí. Tweety jako „Pokud musíš pověsit kolem 45 lidí, aby vyšli ven, opravdu se nebojíš,“ byl vnímán jako safari dis.

  Věci by však dosáhly bodu zlomu, když Meek po očividně vystřelil na Safaree ‚Pullin Up ' skladba od Meek Mill Sny stojí víc než peníze a zároveň naznačuje, že jeho vztah s Nicki předchází rozchodu bývalého páru. Když bylo jeho mužství zpochybňováno, Safaree se rozhodl udeřit úděsným pitomcem 'Záchranné lano,' na kterém reaguje na Meekovy záběry na 'Pullin Up', rapu, 'Když jsi vytahoval, vytahoval jsem / vím, že o tom nebudu mluvit / viděl jsem textové zprávy, já viděl e-maily / Někdo mi řekl, proč mluví jako žena. “

  Meek by znovu vystřelil na „Wanna Know“, Drake diss track, vysmíval se Safareeovi „nech to být krátké, niggo, už tě nedostaneš zpět,“ což by se ukázalo jako poslední výstřel na vosk do tohoto bodu. Zdá se, že toto hovězí maso utichlo a nevykazovalo žádné známky života, což naznačuje, že Safaree se rozhodl snížit své ztráty a jít dál, místo aby se zapojil do již rýmových válek.

 • 3

  Arab

  Instagram

  Mezi vedlejší škody, které zůstaly po válce mezi Drakem a Meek Millem, patřilo zahrnutí AR-Ab do hovězího masa poté, co byl Drakem upuštěn od jména na jeho záznamu „Back to Back“. Ale mnozí si možná neuvědomují rozsah historie Meek a AR-Ab. AR-Ab, bývalý partner konkurenta Meek Mill Cassidyho, si užíval své vlastní slávy na stejné scéně Philly, ze které se Meek vynořil, ale po vraždě muže z Filadelfie a Cassidyho ve vězení bude vykolejen.

  Meek, který se zapletl do vlastního plivání s Cassidym, se jmenoval AR-Ab ve své skladbě rapu „Repo“, a tvoji hrdlořezi nejezdí na čarodějnici, všichni jsou šílení / protože tě nikdy nepoložili žádné jídlo v AR abs. Někteří to brali proti Abovi samotnému, ale rapper prosil, aby se lišil.

  Mluvil o mně člověče řekl AR-Ab pokud jde o jeho zmínku o Repovi. Chytil jsem tělo a nic z něj nemám. Mnoho negrů na Twitteru říká „Sakra Ab, jdi na Meek.“ Proč? Nemůžu jít na Meek. To je můj kámoš. Nikdy mi nic neudělal. Vždy na mě dával pozor. Dal mi na písničky.

  Zatímco „Repo“ z AR-Ab nedostal žádnou reakci, určitě si všiml „Back to Back“ a rozhodl se stát na straně Drakea, hodně ke zlosti Meek Mill. Poté, co vydal svůj vlastní diss proti Meek Mill, vstoupil rapový veterán Philly Beanie Sigel a chladnější hlavy dokázaly zvítězit. Toto hovězí maso prozatím skončilo.

  album J. cole a kendrick collab
 • 4

  Cassidy

  Andrew H. Walker, Getty Images

  Než se Meek Mill dostal do popředí, byl kolega z Philly, rodák z Cassidy, mnohými považován za prince města a během svých dnů na okruhu mixtape dával rekvizity mladému Meekovi. Ale někde v linii se vztah napjal, což vedlo k tomu, že se oba rapperi navzájem kopali, první pozoruhodný, který přišel na dráze Cassidy z roku 2012: „Já, sám sebe a iPhone.“

  Bary, jako jsem vychoval syna, byl jsem kolem, když klaun nemohl ani udělat copánky a já se obvykle nezlobím, ale měl jsem dost, když upustil toho syna 'Amen', který byl rouhačský, 'neseděl dobře s Meekem, který opětoval palbu svou vlastní skladbou „Repo“. Tyto záznamy by vedly k tomu, že dva rapperi v první polovině roku 2013 obchodovali s písněmi sem a tam, dokud Meek necítil překročení hranice na Cassidyho skladbě „Catch A Body“, na které zaklepal „I ain 't broken“, chill, člověče, stále stojím za pár mlýnů / Připomínáš mi Sisqo z Dru Hill / Kurva, jak se cítíš, zabil jsi Lil Snupe / A jezdíš jen na dvou kolech. “

  Meek vnímal rýmy jako neúctu, zabýval se jimi a rozhovoroval s nimi Life + Times , varoval Cassidy. 'Nemluv o nikom, kdo je mrtvý, protože když mě uvidíš, takhle mluvit nebudeš.' Cassidy, který odmítl odvolat svá slova, připustil, že hovězí maso nebylo nikdy osobní a vše v duchu hip-hopu, ale nebylo pomalé komentovat Meekovu roztržku s Drakeem a označil diskový záznam za jeho „odpad“. kritika. Se vším dramatem, které obklopovalo Meeka, toto hovězí maso zůstalo po nějakou dobu v klidu, ale mohlo by jiskřit zpět při kapce rýmu, takže to ukáže jen čas.

 • 5

  Louie V Gutta

  Instagram

  kanye west ft mladý kriminálník slavný

  Věrnost Meek Mill k jeho týmu Dreamchasers byla jednou z nejoblíbenějších vlastností rappera v průběhu let, ale jeden člen jeho kliky má s sebou kost. Bývalý umělec Dreamchasers Louie V Gutta se po tweetu ocitl na hřišti, Co se děje, to přijde ... karma, v důsledku Slowbucks nechvalně známý řetězec popadající na koncertu Hot 97's Summer Jam v roce 2014.

  I když nebylo jasné, komu byl komentář směrován, Meek to vzal na vědomí Slowbucksovi a pokračoval v plísnění svého chráněnce, tweetoval: „Pomalu dostal řetěz zpět, vzal chladnou bro kresbu! Meek Mill odkazoval na instanci v roce 2013, kdy Louie V Gutta a spolupracovník byli u hlavně zbaveni svých šperků. Bolelo to, že ho Meek Mill veřejně vysílal, oba začali urážet urážky a navzájem se vyhrožovat, ale signalizovali konec spojení Louie V Gutta s Dreamchasers.

  Meek a jeho bývalý chráněnec se od té doby neshodli, přičemž jeden záběh vedl k tomu, že někdo zpočátku uváděl šlehačku z Louie V, ale video od té doby potvrdilo, že nebyl obětí. Poslední případ, kdy se jejich jména spojila, byl během hovězího masa Meek Mill s Drakeem, když Louie V tvrdil, že pro Meek v minulosti napsal řadu písní, včetně skladeb na jeho debutovém albu, Sny a noční můry . Toto zaprášení se v posledních měsících mohlo dostavit, ale jsme si jisti, že tito dva v nejbližší době neplánují spolupráci.

 • 6

  Norm Kelly

  Rene Johnston, Getty Images

  Norm Kelly je jedním z nejnepravděpodobnějších nepřátel, kterým Meek Mill ve své kariéře čelil, ale ukázal se jako jeden z nejbezohlednějších. Kanadský politik, který po neslavném pádu z milosti převzal nestátními starostskými pravomocemi Roba Forda, je městským radním v Torontu a zajímá se o hovězí maso mezi Meekem a Drakem. V návaznosti na Meekova obvinění z psaní duchů proti Drakeovi loni v červenci byla Kelly jednou z prvních obskurních osobností, které se k situaci vyjádřily, a okamžitě se postavila na stranu svého rodného města.

  „To je důvod, proč si lidé najímají ghostwritery. #WeDidntWannaKnow, 'tweetovala Kelly, jakmile rapper upustil Drake diss' Wanna Know. ' Od oznámení Meek Millovi, že v Torontu už není vítán, až po žertování nad jeho neúspěchem, se Kelly stala jednou z nejpopulárnějších - i když stále více otravných - Meek výtržníků. MC dokonce zasáhlo několik výstřelů namířených na politika během jeho nedávné války s 50 centy. „Norm Kelly držte ... Mladý černý kámo, který přišel z ničeho, proti starému bělošskému rasistovi z Toronta ... Mám už víc peněz než ty? Vzal jsi skutečného šampióna L v životě! ' napsal v příspěvku na Instagramu. Norma Kelly vyslal Meekův způsob musel se mu opravdu dostat pod kůži.

 • 7

  Kačer

  Cole Burston, Getty Images

  Pokud si dobře neuvědomujete bitvu století, která se loni zřítila mezi Meekem a Drakem, musíte žít pod skálou. Neinformovaní zde získají rychlokurz. Meek zjistí, že Drake nenapsal všechny své rapy a rozhodl se v červenci uvrhnout torontského rodáka do řady tweetů. „Přestaň také srovnávat draka se mnou ... Nenapsal své vlastní rapy! To je důvod, proč mi nepíše tweet, protože jsme to zjistili! ' Meek napsal na Twitteru.

  Po odhalení Drizzyho Jaký čas být naživu tvůrce opětuje palbu diskovými písněmi „Charged Up“ a „Back to Back“, které veřejnost miluje. Ve druhém případě Drake rýmuje: „Je to světové turné nebo turné vaší dívky? / Vím, že pro ni musíš být kriminálník / To není to, co měla na mysli, když ti řekla, aby ses otevřel víc - malý úder na Nicki Minaj. Philly rapper reaguje na Drakea diskem písní Wanna Know, kterou veřejnost nenávidí. „Jak tito niggové jednají, jako by trylkovali, ale opravdu falešně /
  Chci to jen vědět, jen to chci vědět / Byl to Quentin Miller? Bylo to Hush nebo to byl Detail, kde jste skutečně dostali svůj tok? Milli Vanilli prdel nigga, 'rapuje.

  Na jejich střetu se podílejí různá zákoutí, ale pokud jde o toto lyrické hovězí maso, Meek se ukázal být poraženým z hlediska veřejného mínění. Ale s nesčetnými šipkami zaměřenými na Drakovu skalp na Meekových 4/4 EP, před uzavřením této kapitoly v historii hip-hopu zbývá ještě napsat několik stránek.

 • 8

  50 Cent

  Janette Pellegrini, Getty Images

  Ve chvíli, kdy se zdá, že Meek Mill toho má na talíři příliš mnoho, se objevila další překážka v podobě 50 Centa, který je nechvalně známý svými neúnavnými útoky na opozici a nemilosrdnou značkou boje. Po tom, co mohlo (ale nemusí) být nevinný komentář, který Meek v žertu učinil, pokud jde o Styl hry G-Unit , on a Fif se zapletli do nejnovějšího hovězího masa, které obsadilo rapový svět v roce 2016. Poté, co ucítil zahřívání hovězího masa, se Meek rozhodl jít do útoku se svou stopou „Gave Em Hope“, na kterou střílí rány na 50 s bezohledné opuštění. Fif reagoval tím, že pohrdal Meekem prostřednictvím memů, nazval ho „hovno hlavou“ a slíbil, že dříve než později bude mít nový materiál věnovaný rapperovi - a to je jen několik jmen. Pokračovali v tom, že po sociálních sítích chodili tam a zpět déle než týden. Meek dokonce vyzval Fifa, že nedaroval vodu krizi probíhající ve Flintu ve státě Michigan. Tento duel nevypadá, že by v dohledné době skončil.

 • 9

  Asistent okresního prokurátora Noel Ann DeSantis

  Rýmmer „Lord Knows“ může mít svůj podíl na napjatých výměnách s rappery, ale ukázalo se, že největší spory mu způsoboval jeho neustálý kontakt s okresním právníkem z Filadelfie Noelem Ann DeSantisem. DeSantis, který byl žalobcem Meekova případu poté, co dosáhl dohody o důvodech nápravy ve svém případu z roku 2008 týkajícím se drog a zbraní, se poprvé dostal do pozornosti veřejnosti v roce 2012, kdy na ni rapper odkazoval Dreamchasers 2 track, The Ride, v roce 2012.

  fetiš wap a alexis sex tape

  D.A. řekla, že mě nenávidí, ale nerozumím / Když jsem právě zahrála show před 50 000 fanoušky / myslím, že ta děvka rasistická, pravděpodobně v klanu, “rapuje. Texty ho dostaly do horké vody s DeSantisem a soudcem předsedajícím jeho případu. Tvrdil také, že DeSantis byl rasista a měl proti němu osobní mstu. Pokaždé, když jsem absolvoval 2 zkušební období, je to nová věc, napsal tweety, které byly mezitím smazány. D.A. v mém případě rasista. Zachytil jsem ten případ, když mi bylo 18 [a] stále mě obtěžuje ... Jdu 2. července 11. července. Chci, aby každý kousek lisu 2 viděl, jak se pokusí 2 zvládnout můj případ, protože jsem slavný.

  V červenci 2014, kdy byla Meekovi zrušena zkušební doba a byl odsouzen ke třem až šesti měsícům vězení, by se situace zhoršila. Poté, co byl propuštěn v prosinci téhož roku, bylo shledáno, že Meek plně vyhověl jeho podmínce, dokud ho porušení cestovního omezení znovu nedostalo do horké vody. Rapper také tvrdil, že D.A. lhal jsem, když jsem ho obvinil z pokusu vypustit vodu jako moč na drogový test. Meek Mill byl nakonec shledán vinným z porušení podmínečného propuštění a má se dostavit k soudu 5. února 2016 a určitě bude jeho dosud největší bitvou.

Podívejte se na 26 veselých Meek Mill a 50 Cent Beef Memes